בלעדי!!- רונאלדו לארסנל??

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏14/2/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אחרי המתקפה התקשורתית של דל בוסקה על רונאלדו שבו הוא אמר שרונאלדו השחקן היחיד שלא עושה הגנה, רונאלדו לא מפחד והתחיעל להתעניין על מעבר לארסנל. רונאלדו אמר שהוא דיבר עם מקמנמן על מעבר לליגה האנגלית ומעבר שכזה יכול להריםלו את הקריירה לגבהים חדשים, ושזה מאוד מסקרן ומפתה אותו לשחק בליגה האנגלית. על ארסנל הוא אמר שזה אחד המועדונים הגדולים באירופה בכדורגל המודרני ושילוב בינו לבין ארסנל יכול להיות מאוד מעניין.

יכול להיות שזה סתם כותרת מפוצצת שלא תתפוס יותר מיום- יומיים, אבל מצד שני אם שחקן אומר דבר כזה אז זה לא סתם...

מה אתם אומרים?

http://www.planetfootball.com/images/playerpics02_03/spain/realmadrid/ronaldo_mic.Xxx

2. KirkH Member

לא הבנתי, מה הכוונה בלעדי - דיברת עם רונאלדו או שרק עם מקמנמן?

לארסנל אין את המשאבים להחזיק שחקן כמו רונאלדו - זאת אומרת יש לה, אבל היא תהיה חייבת למכור או את ויירה או את הנרי, אני לא רואה מישהו מהשניים עוזב, לכן אני גם לא רואה את רונאלדו מגיע להייבורי...

3. RE-QL Member

למה בלעדי באמת? זה כתוב גם באתרי הספורט...
    ובאמת אין סיכוי שהמעבר הזה יתרחש, רונאלדו סתם מאיים

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בלעדי הכוונה שדיברתי עם הסוכן שלו...

5. Julian Joachim Member

לרונאלדו שלנו יש אגו גדול
    רונאלדו שלנו כובש פעם בשנתיים גול
    חושב שהוא המלך של העולם
    ובינינו, הוא סתם חרא של בנאדם.

זה מה שיש לי לומר בנושא.

6. KirkH Member

מצד שני, כשזה באמת היה חשוב - במונדיאל, רונאלדו הראה שאין עליו.
    אני לא מסכים עם הביקורת על רונאלדו, אין הרבה חלוצים כמוהו שאת ההצגות נותנים במאני טיים ולא נגד קבוצות נטולות הגנה כמו צ'ארלטון (אההם ואן ניסטלרוי) קומו (אההם ויירי) או סביליה (אההם דייגו טריסטאן). אתה יכול להגיד על רונאלדו מה שאתה רוצה, הוא הביא את ברזיל פעמיים לגמר המונדיאל כשבפעם השניה הוא גם ניצח אותו. ואן ניסטלרוי? הוא כבש שלישיות נגד צ'ארלטון ובולטון בזמן שבנבחרת ובצ'מפיונס קאפ הוא די גרוע (ובמילה די עשיתי לו חסד).
    רונאלדו בכושר די גרוע עד עכשיו מש שלא מפריע לקבוצה שלו להיות מרחק נגיעה מאליפות ספרד, בצ'מפיונס כמובן הכל פתוח - נגיד ככה, אם אני צריך להמר היום, אני שם את הכסף על גול של רונאלדו בגמר הצ'מפיונס לפני שערים של ויירי ואן ניסטלרוי ודומייהם...

7. Julian Joachim Member

תראה, הוא כפוי טובה, זה כל אוהד אינטר יאמר לך, וגם מוראטי.
    הוא לא ממש סקורר, למרות שלפי ההילה סביבו ניתן היה לחשוב שיש לנו פה העתק מדוייק של מה שמייקל אואן עשה לליגות בתי הספר באנגליה...
    מה זאת אומרת כובש במאני טיים?
    מתי הוא עשה את זה (חוץ מבגמר מונדיאל)? אני יכול להגיד שבגמר הקודם הוא בעצם אשם בהפסד כי הוא גרם לכל הקבוצה להתפרק במאני טיים. אין לו זכייה בצ'מפיונס ליג (נכון?), באליפות ספרד הוא זכה (אני לא בטוח, בכל מקרה הוא כבש הרבה באותה עונה), ואז הוא בהחלט היה סקורר, אב זה נבע גם מחולשה מסויימת של הליגה הספרדית באותה עונה. תראה לעומת מה שהוא עושה עכשיו בספרד. נאדה. וזה כשטובי הקשרים, עם המסירות וההגבהות הטובות בעולם משחקים איתו בקבוצה. לא ממש מרשים אותי. הייתי לוקח גם את RVN גם את הנרי וגם את ויירי לפניו. אתה יודע מה? גם את מקאיי וטריסטאן, וגם את מוריינטס. בעצם? את רוב החלוצים בעולם. כי רונאלדו הוא כלום חוץ מהשם. מצטער.

8. KirkH Member

להאשים את ההגנות הספרדיות זה די מגוחך... כמו שאמרת הוא לקח אליפות בספרד (והיה השחקן מספר אחת בליגה באותה עונה), לקח גביע אופ"א (אם אני לא טועה כבש בגמר), הביא את ברזיל לבאר במונדיאל בצרפת (ואולי באשמתו רק עד לבאר ולא מעבר), חזר מהפציעה לקראת סוף העונה וכבש שני שערים משמעותיים בדרך להפסד דרמטי של האליפות במחזור האחרון. לקח את המונדיאל כאשר הוא מסיים כמלך השערים וגם מכתיר עצמו לשחקן שכבש את מספר השערים הגדול ביותר בגביע העולמי), זו רשימת השגים שאין הרבה שחקנים שיכולים להתפאר בה, תקן אותי אם אני טועה - אבל אין חלוץ שמחזיק כזו רשימת תארים.
    אני מניח שעד סיום העונה נראה האם רונאלדו הוא סתם שם, או שמצד שני שוב נראה אותו מתחבק עם רוברטו קרלוס ליד עוד גביע וצלחת...

9. Julian Joachim Member

א. במקרה של רונאלדו רוב ההצלחה שלו נובעת מהשחקנים שהיו סביבו. כן כן, גם במונדיאל מצויין של ריבאלדו ורוברטו קרלוס.
    ב. אתה רוצה דוגמאות לחלוצים לא פחות גדולים?
    ראול - כמה גביעי אלופות הוא לקח? אני הפסקתי לספור בשלישי... :) אליפויות, או פה אולי בעצם אליפות גם כן יש לו, ואינספור תארים שהכתירו אותו לחלוץ הטוב באירופה ובעולם. הנבחרת שלו בינונית +, ויש לה בעיה מנטלית, מה גם שאין לו מוסרים ומגביהים ברמה של קרלוס, ריבאלדו וסילבה. מנדייטה הוא צל של עצמו, אנריקה ממש לא מרשים אותי, ואם סרחיו הוא השחקן הכי מעניין בקישור של ספרד, יש להם בעייה. ככה שאי אפשר להאשים אותו.
    ת'יירי הנרי - מרגע שהתאקלם באנגליה (לקח לו יומיים פחות או יותר), הוא התחיל לפציץ. הוביל את ארסנל לאליפות סוחפת, ואולי לצ'מפיונס קאפ השנה. תרם רבות לגביע העולמי של צרפת ב98 וליורו ב2000. ואני מבטיח לך שכל אחד כאן היה לוקח אותו לקבוצה לפני רונאלדו.

בכלל, כמו שאמרתי, רונאלדו זה בעיקר השם, ואין הרבה שעומד מאחורי זה. היה לו את המזל להיות במקום הנכון בזמן הנכון במספר פעמים, ומהצד השני, אם תבחן את זה לעומק, היו לו כמה כשלונות סוחפים. הוא נכשל בגמר גביע עולמי אחד, באינטר במשך 3-4 עונות. לא שחקן גדול, רק מפורסם. זה הכל. כמו בקהאם. בכל מקרה, ההשגים שלו לא מזיזים לי, כל עוד הוא לא ממש תרם להם, או תרם אבל פחות ממה שניפחו את זה.

10. KirkH Member

להגיד שתיירי הנרי זו דוגמא הפוכה לרונאלדו זה מצחיק. הרי כל הגולים שלו בשני הקמפיינם שצרפת ניצחה באו מתוך הרחבה - שום פריצה שום כלום. הוא שיחק עם שמות גדולים לא פחות מאשר רונאלדו ועם שחקנים ששיחקו בשביל הקבוצה ולא בשביל עצמם (אההם ריבאלדו)...

אבל זה לא העניין, אני חושב שהפירסום דווקא הזיק לרונאלדו יותר מאשר תרם. זה יוצר סביבו את אותה הילה שאתה מדבר עליה ומצד שני גורם לכך שלא יסלחו לו על שלוש ארבע עונות גרועות באינטר (סליחה ממתי מקבלים ציונים על ישיבה ביציע ועל קניית מכוניות - רונאלדו שיחק כל כך מעט באינטר - וכששיחק, היה טוב ואף יותר מזה...)

אני מניח שאת הוויכוח בינינו נצטרך להשאיר למבחן התוצאה... אני מבחינתי אמשיך לראות את רונאלדו ולהנות מכל רגע.

11. Julian Joachim Member

להנרי יש הרבה שערים בפריצות, ובאחד על אחד. לרונאלדו כבר כמעט ואין (שערים בכלל).

זה ההבדל הבסיסי.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה מזלזל בחלוצים הכי גדולים בעולם?בווירי?בואן ניסטלרוי וטריסטאן???
    עם כל הכבוד לרונאלדו אפילו נגדם הוא לא כובש כרגע..רונאלדו שחקן טוב אבל ויירי עולה עליו כרגע בלפחות 2 רמות..

13. burning soil Member

הוא הגיע לריאל מדריד,גם זה לא מספיק לו??
    שיפסיק לחפש קבוצות ויראה קצת יציבות.

14. נדב Member

אהבתי 8) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

לפי דעתי רונלדו לא יכול לעבור לארסנל מסיבה פשוטה , לארסנל יש עודף בחלוצים (תיירי הנרי , דניס ברקמפ ועוד ועוד . . . ) . אני חושב שרונלדו חושב את עצמו יותר מדי כי הוא אומר שהוא יעבור לארסנל עוד לפני שהיו לא מגעים עם ארסנל :x . חוץ מזה לפני מה שקראתי באתרי ספורט אחרים , שחקני ארסנל לא כל-כך מתלהבים מהאיום של רונלדו (ולא דווקא הנרי או ברקמפ החלוצים) .

15. Julian Joachim Member

אני גם לא מאמין שהוא יעבור, וזה בעיקר בשביל לעשות רוח.

נראה מה יתפתח.