במחזור ההשלמה רומא מנחילה לאינטר הפסד ראשון העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏17/4/07.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, נכון. ובכל זאת, טוטי הוא שחקן עליו תמיד יש לשמור בשמונה עיינים. ומכיוון שכל שחקני אינטר בורכו רק בשתיים נאלצים כארבע שחקנים לשים אליו לב. הוא מהשחקנים שמעצם הנוכחות שלו יש השפעה על הקבוצה. אני אומנם יכול רק לשער, אבל די בבטחון לומר שללא טוטי היום (גם ביכולת בינונית) רומא לא היתה מנצחת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/4/07
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

התרופה הטובה ביותר שאני מכיר ללוזריות היא תארים. ונראה איך התואר הצפוי לבוא יתרום בעניין הזה מהשנה הבאה.

3. Jose Mourinho Member

הבעיה היא לא ביכולת, אלא בתוצאות. מול רג'ינה כל הלחץ הגדול של אינטר לא הוליד שערים. מול פאלרמו אינטר הייתה לא טובה במחצית הראשונה אבל ניטרלה לגמרי את פאלרמו במחצית השנייה ואם לא השופט שפסל שער חוקי של קרוז בדקה ה-89, אינטר גם הייתה מנצחת. היום מול רומא מחצית ראשונה לא טובה של אינטר, במחצית השנייה היא הייתה הרבה הרבה יותר טובה מרומא אבל פיספסה המון, ורומא הענישה בסיום.

נ.ב.
    עוד לא הבנתי למה מנצ'יני הוציא את אדריאנו...

4. saviola Member

כמה שהכותרת של ערוץ הספורט נכונה... "אינטר תזכה באליפות, אבל היא עדיין לוזרית", ובכך מסתכמת כל העונה של אינטר. הכל היה מוכן, התפאורה, האיצטדיון המלא (מאוכלס בכל המקומות שאפשר לראות מהם את הכדור - מניסיון), השופט ואפילו היריבה שהתאימה. וברגע האמת, שוב, אינטר נכשלה, ממש כמו בולנסיה. גם באחת העונות הגדולות ביותר שלה, אינטר תמיד מספקת את הסיבות לכך שהיא הקבוצה הכי לוזרית שיש. אינטר שיחקה טוב, הגיעה להרבה מצבים, אבל עם שחקן אנוכי ואגואיסט כמו זלאטאן קצת קשה לבנות על כיבושים (וכן, אני אומר את זה בפה מלא על שחקן שכבש 15 שערים העונה). גם אדריאנו, פשוט גועל נפש של הצגה, שלא נדבר על ההצגה הגרועה עוד יותר של טרפולוני (נו באמת, זה פנדל זה?). חיובי? הקישור של אינטר, פשוט תענוג לראות את השלישיה האחורית ובמיוחד את דיאן סטאנקוביץ', שחקן השנה שלי בליגה. רומא שיחקה מעולה, הניעה כדור כמו שצריך, מסירות מרגל אל רגל שבסופו של דבר הובילו לשני שערים.

בהמשך לסיקור שלי על משחק התחתית המותח ברג'יו קלבריה. רג'ינה עלתה ליתרון מוקדם כבר בדקה ה12 אחרי שכדור שבעט ניקולה אמורוזו חזר מהשוער ורולאנדו ביאנקי קבע את ה0:1. בדקה ה27 דניאלה אמריני הכשיל ברחבה את כריסטיאן ריגאנו, שבעט את הפנדל פנימה ורץ להתגרות בקהל המקומי, ובעקבות כך גם נכנס לפנקס של השופט. 1:1 בהפסקה. בדקה ה55 רג'ינה עלתה שוב ליתרון משער של ניקולה אמורוזו, ממה שנקרא 'נגיחת דג' כתוצאה מהגבהה של ג'אנדומניקו מסטו. בדקה ה71 מסינה נשארה בעשרה שחקנים אחרי עבירה של אנריקו מורלו על אמורוזו בתוך הרחבה. מורלו כאמור הורחק, אמורוזו לקח את הפנדל וקבע את שערו האחד עשר העונה וגם 1:3 יקר מאוד לרג'ינה, שהרחיק אותה כ4 נקודות מהקו האדום (לפני המשחק של פארמה הערב).

http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2007/04/18/0JGPENTP--150x189.Xxx
    'נגיחת דג'. אמורוסו כובש צמד ונותן לרג'ינה שלוש נקודות יקרות.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני עדיין לא מבין את זה נכון שהוא לא שיחק כלכך טוב אבל הוא לא היה רע בכלל ודווקא לפני החילוף הוא התחיל לאיים על השער, הוא היה צריך להכניס את קרוז במקום זלאטן או פיגו וגם להכניס את רקובה אבל לא ב5 הדקות האחרונות.

6. צ'וצ'ו קמביאסו Member

שחקנו היום גרוע ואין מה לעשות אולי הקהל מלחיץ את השחקנים בהרבה קבוצות זה ככה ואולי היינו צריכים להפסיד מתישהו אני מקווה שזה יעיר את השחקנים יש עוד 6 משחקים הכל פתוח אבל צריך 2 נצחונות והאליפות שלנו, אני מקווה שרומא גם תאבד נקודות לפחות בשתי משחקים, אין מה לעשות זה קורה רק שלא יקרה שוב, שישחקו יותר טוב משחק הבא.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Francesco Totti!!
    איזה שחקן,שיקום זה שאמר שהוא לא ברמה של רונאלדו,שהוא לא מהגדולים,שאין לו את זה.
    מנהיג,מנהיג מנהיג טוטי מבטיח ומקיים,רומא תוך 4 ימים כובשת 7,טוטי סחף את הקבוצה לכיוון הטוב
    וזה מה שיוצא
    http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2007/04/18/0JGPI6ZR--346x212.Xxx
    כל הכבוד לרומא!

ד"א במשחק התחתית החשוב השני,פארמה בעזרתו האדיבה של חלוץ יונייטד,גיוזפה רוסי שכובש צמד! מנצחת 2-0 את פיורנטינה ונצמדת לקייבו שיצאה בתיקו מאופס עם לאציו שממשיכה למעוד..
    http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2007/04/18/0JGPKQXA--346x212.Xxx
    המצב בתחתית כרגע הוא
    רג'ינה 30
    פארמה 29
    קייבו 29
    אחת מהם ככל הנראה תעזוב אותנו,השאלה מי...

----
    ד"א אגב,אבי מלר כשתראה את ההודעה הזו(מקווה שתראה) אני חייב להודות לך ,הבמה שאתה נותן לפורום נהדרת,שלא לדבר על המחמאות.באמת תודה רבה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/07
  8. מיכל3 Member

אפשר לדעת מה אבי מלר אמר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו כאן בפורום אמר איזה משפט לגבי רומא. אבי מלר ציין את המשפט, לא לפני שהזכיר שהמשפט נאמר ע"י מישהו בפורום האהוב עליו (כלומר על מלר), כשהוא מוסיף כמובן את הכתובת.

משחק לחימה אדיר של פארמה הוביל אותה לניצחון. פיורנטינה הייתה לא פחות טובה ובלא מעט דקות גם ישבה על השער של פארמה. במחצית הראשונה הייתה החמצה מאוד לא אופיינית ללוקה טוני, כשהכדור היה באוויר בפינת רחבת החמש, השוער בכלל שכב על הדשא אחרי שהוא הדף את הכדור (כלומר לא היה שוער בשער), ובמקום לדחוף את הכדור לרשת, טוני איכשהו דילג מעליו ועשה תנועה מוזרה שגרמה לו לאבד אותו.
    ראוי גם לציין את התקרית במחצית השנייה כשפאציני עלה לנגיחה עם המרפקים, תוך כדי פגיעה בשחקן יריב (לא משהו מכוון), השופט הוציא לפאציני אדום על משחק מסוכן כביכול - החלה מהומה שבמהלכה שחקני פארמה הודו שלא הייתה פגיעה מכוונת, ובעקבות כך, השופט ביטל את האדום.
    רוסי לא במשחק גדול. השער הראשון שלו נבע יותר מטעות של הבלם (קולדרופ? לא שמתי לב) שהיה חייב להרחיק את הכדור, ופריי, שהדף גרוע מאוד.

בנוגע למצב בתחתית - לרג'ינה לא מגיע לרדת. אם לא הורדת הנקודות היא הייתה במקום הרבה יותר גבוה ולפי היכולת שווה מרכז טבלה ומעלה.
    יהיה מעניין...

10. Matan Cohen Member

אתה מטורף?

האליפות של אינטר כבר מתחילת העונה..

מי אתה חושב שתיקח רומא?

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי שאלה לכל מי שראה את המשחק של אינטר נגד רומא :ראיתי שדוני שוער רומא קיבל שני כרטיסים צהובים הראשון על הפנדל והשני על כך שאיחר בביצוע בעיטת השוער אבל לא הורחק, מישהו ראה את זה???

12. AC Milan lover Member

הצהוב בפנדל לא היה לדוני הוא היה לשחקן רומא פיזארו ודוהי לא קבל 2 צהובים

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, ויירי חזר אחרי שנה לשחק כדורגל. אתמול בובו שיחק 20 דקות.

http://www.interfc.com/images/Vieri%20Corona.Xxx

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כ"כ חבל לי עליו,קיוותי ליראות אותו נוצן עונת פרישה מכובדת שתזכיר אפילו בקצת איזה חלוץ ענק הוא היה,חבל שהפציעות הפריעו לו..
    נקווה שעד סוף העונה הוא עוד יספיק לתת איזה שער או שתיים.

15. Jose Mourinho Member

אז זהו, שהוא לא מתכוון לפרוש בסיום העונה אלא להמשיך לשחק גם בעונה הבאה.