בנות, בחורות, נשים

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י ראול, ‏7/2/05.

1. Yeste Member

http://www.triblabs.com/Pics/Shannon/shannonthumbs/images/shannonelizabethpics020_jpg.Xxx
    ...

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שזה כללי לכל הרוסים או משהו, רק שאני מעדיף עיניים כהות, ועור גם קצת כהה זה בסדר..

בית"רי, זה שלא דחיתי אותך בפרטי..

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/05
  3. Barcik Member

אני חושב שדניאל עשה את הצעד הדרוש קדימה בשביל הדיון. קדימה כוסיות!
    (ארתור, בלי פילים)

בוריס, בוריס

4. Barcik Member

איפה מילון הפטיש הקרוב?

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתיהיה לפחות 1.78 עם רגליים שלא נגמרות, ורזה רזה.
    העדפה לעיניים בהירות, עור בהיר ושיער ברונטי או שחור.

ושתשחק כדורעף. אין דבר יותר מדהים מזה.

אגב, אם היא ממדינות הבלקן או מאוקראינה, אז בכלל. מושלמת.

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/05
  6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שאוקראיניות הן חוטבות עצים ושואבות מים... איבדת נאמנות לגרמניה? האם כמות שיער הערווה השחי והרגליים הרתיעה אותך?

בוריס, נראה לי שהחברה שלך מקריחה..

לגבי הנושא הראשי - זה באמת מעצבן. אי אפשר לעשות עם בת חוץ מלדבר איתה (איכס) או למזמז אותה ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx ), מקסימום לראות איתה סרט או לצאת איתה לאנשהו, שגם אז זה מוביל לאחת משתי האפשרויות הראשונות.
    זה לא כמו עם חברים שאפשר לראות איתם כדורגל או להעביר כמה משחקים סוערים בפלייסטיישן. הן פשוט ככה, משעממות, אז הן לוקחות לעצמן את הזכות לטעון שאנחנו שטחיים. זה כמובן בניגוד לעיסוק האינסופי בשיער, ציפורניים, איפור, שסביב זה ניתן לבנות תיאוריות של ניטשה.

7. ראול Member

רק עושה אותן יותר יקרות.

ובתור אחד שגדל עם מחלקת הכדורעף הטובה בארץ, אני יכול להבטיח לך שבנות שמשחקות כדורעף זה לא משהו. והיו לנו מכל הארץ.

ארתור, סרבן לירי.

8. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מוזמן לבקר בפורום הימורים מידי פעם...

לילך, מסרבת להגיב והולכת להקיא

9. ראול Member

אני והימורים הולכים כמו גבינה לבנה והיטלר.

מצב שני אני מוכן להכין לך תה עם ג'ינג'ר בשביל הבחילה.

ארתור, מודע שרמת הג'נטלמניות יורדת לאפס.

10. בית"רי מלידה Member

ואחר כך מתפלאים מדוע נשים לא באות בהמונייהן למגרשים.....

וולס: הנבחרת ניצחה, האוהד חתך את אשכיו

זה מה שנקרא ללכת עד הסוף: אוהד וולס היה כל כך פסימי לגבי סיכויי נבחרתו במשחק רוגבי מול אנגליה, והבטיח כי במקרה של ניצחון "אחתוך את הביצים". הבטיח - וקיים
    ynet

ג'ובאני רוסו הבטיח בעונת האליפות עם הפועל חיפה, כי ביום בו תוכתר הקבוצה באופן רשמי ירוץ עם חוטיני סביב המגרש. בסופו של דבר רוסו השתפן והחליט להשאיר את החוטיני לפנטזיות של המעריצות, והוא בהחלט יכול לקחת שיעור בקיום הבטחות מגאף הויס, אוהד נבחרת הרוגבי של וולס.

הויס בן ה-26, כך מדווח הבוקר העיתון 'דיילי מירור', לא נתן הרבה סיכוי לנבחרתו במשחק הבית שלה מול אנגליה ביום שבת האחרון, ובמהלך ערב שתייה

עם חברים בפאב המקומי הודיע לחבריו: "אם וולס מנצחת אני חותך את הביצים". החברים בפאב בקרפילי, בדרום וולס, חשבו שמדובר בעוד בדיחה.

בדיחה, מתברר, זה הדבר האחרון שאפשר לומר על מה שקרה אחרי סיום המשחק. וולס ניצחה 9:11, הויס הלך לביתו, חתך את אשכיו בסכין חדה והחל לצעוד בחזרה לכיוון הפאב (מרחק של כ-200 מטר) כשבידיו ההוכחה הנחתכת, כדי להראות לחבר'ה שיש לו מילה של כבוד. בדרך הספיק להתמוטט, נלקח לבית החולים והוא מאושפז במצב בינוני.

אנשי המשטרה המקומיים אמרו כי להויס יש עבר של בעיות נפשיות. אגב, המשחק לא היה מיוחד רק מבחינתו של הויס אלא גם מבחינת נבחרת וולס עצמה, שניצחה בביתה לראשונה מזה 12 שנים.

(08.02.05, 09:25)
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3042832,00.html

מעניין רק אם אבי לצון יציע לשרף לעשות אותו דבר במקרה שגרנט יעפיל למונדיאל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

תומך בדעתו של ארתור.

לא יודע למה, אבל יש לי סימפטיה מיוחדת לגבוהות.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"רי גם את הדיון הזה אתה מצליח לדפוק..

בעע מדינת הבלקן.. לא יודע מה מוצאים באירופאיות (ברובן לפחות)

13. אחות של תונל Member

בולשיט, בולשיט, בולשיט... בולשיט בולשיט בולשיט... בולשיט, בולשיט. בולשיט, אמרתי?

ממה נובעת הבעיה גיא? מזה שבנות משעממות ככלל ושאין על מה לדבר איתן? הרשה לי לפקוח את עיניך- התשובה היא לא. זה נובע מהעובדה שבחור ממוצע ילך להיות עם הבחורה שהוא נמשך אליה מינית, ולא עם הבחורה שמתאימה לו מבחינת אופי. כשיונתן יראה ברונטית שאפה עם עיניים כחולות שמשחקת כדורעף, הוא יגיד- "היא בשבילי", כשארתור יראה בחורה שדומה לאנג'לינה ג'ולי- כנ"ל. את מה הם לא יבדקו? את מה שאמרת... הם לא יבדקו אם יש באמת נושא משותף שהם יוכלו לדבר עליו איתה, הם לא יבדקו אם הם באמת יהנו איתה... וכנ"ל לגביך- פשוט לא ציינת לאיזה סוג של בחורות אתה נמשך, אבל אני בטוחה שכשתראה אחת שמוצאת חן בעיניך, אתה שוב תעשה את השגיאה, תראה שיש לה אופי דפוק ולא מתאים לשלך, ואז תבוא לפורום כדורגל עמוס בגברים ותתבכיין על העובדה שבנות משעממות ואין מה לעשות איתן. תאמין לי שיש מספיק בחורות שאפשר לכייף איתן. כדורגל? לשחק? אולי לא... אבל לצפות במשחק? מה הבעיה? פלייסטיישן?! זה הדבר הכי כיף בעולם! אני יכולה לשבת שעות עם TEKEN....
    זה שהמין שלכם הפך אותנו לאובייקט מיני בלבד זה לא אשמתנו... בחור בוגר ורציני שירצה מערכת יחסים יותר רצינית, עם מישהי שבאמת יהיה לו מכנה משותף איתה- יוכל למצוא את זה, סמוך עליי.

ולגבי פתיחת הדיון, אני מסכימה עם מקס... מוסכמות חברתיות, אין מה לעשות. זו הפרדה שנעשית מגיל צעיר... אותי שלחו לחוג בלט, ואת תונל שלחו לחוג... אממ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx רגע.. טוב לא נראה לי שהוא היה בחוג אי פעם. בכל מקרה- אם הוא היה, זה בטח היה כדורסל או משהו.

מיכל, לא (!) פמניסטית, אבל צמודה למציאות.

נ.ב- לא תכננתי לכתוב אבל קיבלתי לגיטימציה מלילך.
    אגב לילך- בואי נפתח לנו דיון על גברים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. juva Member

סוף סוף מקום שבו אפשר לשאול את השאלה שמעסיקה דורות רבים של גברים

ציצי או תחת?

בכל מקרה, כל מי שאומר ציצי הוא:
    א. הומו
    ב. הומו בסתר
    ג. אחד שעדין לא נגע בציצי

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אומר ציצי בגאון, והומו אני ממש לא..... sue me! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx