בני יהודה 07/08 : נשארים בליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ido-s, ‏8/1/08.

1. XabiAlonso Member

אני מקווה מאוד שבני יהודה ישארו בליגה. נקווה שהחיזוקים האחרונים יעזרו להם.
    בקשר להחתמה של מרטינוביץ', מדובר בהחתמה מצוינת. במכבי ת"א, אני כמעט בטוח שהוא עשה שביתה איטלקית אחרי פיטוריו של אלי כהן ולא נתן מעצמו מאה אחוז, לאחר שבעונה שעברה הוא נתן עונה טובה מאוד.

2. beitar4ever Member

לפי מה שאני יודע על אלירן באשקלון הוא לא רצה לשחק, הוא הלך לבוררות ושמה קבעו כי כרטיס השחקן שלו יעלה 240 אלף שקלים, והחוזה שלו באשקלון יכובד.
    אלירן בסוף התרצה לשחק אצל אשקלון, אבל כאשר היה משחק היה עולה למגרש בלי חשק, מחמיץ הרבה מצבים, והיה בו חוסר רצון לשחק באשקלון.
    ולכן נקבע שהשחקן ישוחרר מאשקלון, אני מאוד מקווה בשבילו שהוא יצליח כי לפחות באשקלון אני יודע מה קרה ,הם הרסו לשחקן את הקריירה, ונקווה שהוא יראה לכולם שהוא מתאים לליגת העל.
    בכל מצב אני יזכור לו את העונה שעברה, הוא היה עם 15 כיבושים מלך השערים של הפועל ר"ג, וסגן מלך השערים של הליגה הארצית, יופי של שחקן, גולר, ואני חושב שבסה"כ בני יהודה הרוויחו מהעסקה הזו ,כי מרפי כהן הוא יותר טוב וזה בדוק.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/08
  3. idos87 Member

יכול להיות שאת הסיפור אני לא יודע כי אני לא אוהד הפועל ר"ג שאסאו היה שייך אליהם. אבל בטוח היה שםסכסוך על מחיר מסויים של כרטיס שחקן כמו שכתב beitar4ever. מה שבטוח זה שהחתימה שלו בבני יהודה היא טובה וזה בעצם נותן עומק לספסל של בני יהודה מבחינת חלוצים.

4. בית"רי מלידה Member

"ברכות" לבני יהודה על החתמתו של עידן "משפחת לוזון" מליחי ( אמא שלו אביבה היא אחותם ).

לפחות נדע עכשיו כל מה שקורה שם? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. 13.11.1997 Member

משה אוחיון פש שחקן שצריך להוביל אותם נראה איך הוא ישפיע.

6. Number 8 Member

משה אוחיון חתם באשדוד.

7. אלי אוחנה ג'וניור Member

הוא עוד משחק? חשבתי שאמא שלו נתנה לו עונש רדיוס בבית. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

8. Don Joan Roman Member

בעצם ההחתמה של עידן מליחי בני יהודה גוזרת על עצמה ויכוחים, קרעים וכל שאר ירקות בתוך המרקם החברתי של קהבוצה ובעיקר: גוזרת על עצמה חצי שנה לפחות של הדלפות בלתי פוסקות.
    בן אדם מגעיל ושחקן מגעיל, חרא של רכש.
    לעומת זאת בארדון ומרטינוביץ' הם חיזוקים ראויים למרות שאני לא מחזיק ממרטינוביץ' בלם ברמה כ"כ גבוהה כמו שהפכו אותו.

9. אדום עולה בבלומפילד Member

הרכש של בני יהודה באמת קצת מוזר.
    אם בני יהודה חושבת שמליחי ומרטינוביץ יצילו אותה, מצבה רע.

10. בית"רי מלידה Member

דחף ולחץ איפה שצריך...

מי שרוצה לראות עוד "הצעות שאי אפשר לסרב להן", מוזמן לצפות היום בשעה 22:00 בסרט "הסנדק".

11. idos87 Member

בני יהודה מפסידה בפעם ה-12 העונה, 1-0 למכבי פ"ת, ויורדת למקום האחרון בטבלה. בני יהודה חייבת לגבש את הסגל שלה לקראת המשחקים הבאים. התצוגה של הרכש בארדון מתבררת כטובה אך הוא אינו מצליח להביא את ההופעה שלו מול אשדוד בשבוע שעבר למשחק אתמול בפ"ת. מרטינוביץ' אמור לתת יציבות וחוזק בהגנת בני יהודה. מליחי נכנס בדקה ה-71 כך שלא ראינו ממנו הרבה, מקווה שבמשחקים הבאים נראה יותר ממנו. אמנם מכבי פ"ת לא שיחקה ממש טוב אך היא ניצלה כדור נייח וניצחה את המשחק.
    בני יהודה חוזרת למקום המוכר כ"כ, המקום האחרון, ולא נראה איך היא יוצאת משם. בהצלחה במחזורים הבאים.

12. idos87 Member

עוד הפסד של בני יהודה הפעם לקבוצה המתאוששת של מכבי ת"א בתוצאה 4-0. בני יהודה הראתה מחצית ראשונה סבירה מאוד, אבל לעומת זאת במחצית השניה היא הראתה משחק עלוב, וזה במקרה הטוב. הגנה שנראית כמו כלום., מרטינוביץ' עדיין מחפש את עצמו בשכונה ולא יודע על מי הוא אמור לשמור. סדריק בארדון הראה משחק ראשון נהדר עם צמד, מאז לא רואים אותו על המגרש.
    בני יהודה עם הפסד 13 העונה וכנראה בדרך ללאומית.
    ואם כל זה לא מספיק, בני-יהודה הוצאה מטופס הטוטו של המחזור הקרוב. כנראה שבטוטו בטוחים שמכבי חיפה נגד בני יהודה זה באנקר 1. ת'אמת גם אני.

13. idos87 Member

מה קרה לכל כותבי הפורום של אייסוקר?
    זהו? נמאס מבני יהודה? אם היא ירדה ליגה לא כותבים עליה יותר? זה שההודעה האחרונה נכתבה לפני יותר מחודש על-ידי זה מראה את היחס של "אוהדי" הכדורגל של אייסוקר.
    בני יהודה מפסידה השבוע שוב, הפעם להפועל ת"א לאחר שהאחרונה עשתה מהפך ב-13 דקות.
    אני רק מקווה שחזי מגן ומשה דמאיו חושבים איך לעלות בעונה הבאה מהליגה הלאומית כי על הסיכוי להישאר בליגת העל הם כבר ויתרו מזמן.

14. איגור .פ. Member

אין מה לכתוב על בני יהודה הקבוצה לא שווה תגובות היא ירדה ליגה וכנראה שגם האוהדים שלה כאן הרימו ידיים.

15. Ariel Member

הנחמה היחידה עבור בני יהודה היא שעונה הבאה כנראה יהיו 3 כרטיסי עלייה כיוון שיגדילו את הליגות. אך כמה שעל פניו זה נראה בונוס זה בעצם יכול לנקום בה כיוון שעונה הבאה יהיו לא מעט קבוצות שישפכו כספים כדי לזכות באחד מכרטיסי העלייה.

החיזוק המשמעותי ביותר של בני יהודה בעונת המשחקים הבאה ידוע כבר עכשיו: המבצר בשכונת התקווה + קהל האוהדים הגדול יכול לדחוף את הקבוצה הזו לעלייה אחרי עונת גלות אחת בלבד בליגת המשנה.