בני סכנין 2007/08: סוגרים עונה עם 2-1 על בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Mamadu, ‏6/7/07.

1. TariboWest Member

סכנין לא צריכה את סואן, זה לחזור אחורה מבחינתה. חאלד חלאיילה הוא היורש, וכמו שאמרתי כמה פעמים, הוא יהיה גם יותר טוב ממנו. יכול להיות שחוסר הניסיון שלו בליגת העל יהיה קצת לרעת סכנין העונה, אבל בגדול היא תרוויח שחקן לתקופה ארוכה. חוץ מזה, הביאו כגיבוי גם את חיים בנון שהוא שחקן לא רע בכלל, אז כנראה מאזן גנאים ואלישע לוי השלימו עם זה שסואן לא חוזר.
    סכנין צריכה כרגע קשר יצירתי שיבוא במקום עומאר סאני המצוין. בעמדות ההגנה, אני חושב שלצד יא-יא פטי צריך לשחק אלון אברמוביץ'. גבע ברקאי החלש, אם הוא נשאר, ישמש כגיבוי. 2 המגנים של סכנין חלשים - עבד רבאח סוס מת, בסאם גנאים אף פעם לא היה שחקן, חיזוק חייב לבוא פה.

2. ירוק עד המוות Member

אני באמת רוצה שסכנין תצליח לשרוד העונה אבל לפי איך שזה נראה כרגע
    סכנין תירד בטוח , עם תקציב של עשרה מיליון אי אפשר להביא חיזוק טוב
    אלישע לוי הוא מאמן טוב בשביל הליגה הלאומית אבל הוא מאמן גרוע בליגת העל וראינו את זה עם הפועל כפ"ס
    אבל בכל זאת שיהיה לסכנין בהצלחה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/07
  3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

המצב של סכנין כרגע טוב, צריך עוד 2/3 חיזוקים להרכב והסגל יהיה מושלם, וכמו שאמרתי קודם צריך שני מגינים ובלם זה הכי חשוב .

4. Chievo Member

אחחח, בעיית המגנים שלנו, אני לא מבין איך זרקו את אבריק החוצה, טוב להיות מציאותיים כאן, אתה יודע שההנהלה יכולה להסתפק בבסאם גנאיים ועבד רבאח (הוותיקים וגם הערבים !!), לא נראה לי שהנהלה מטומטמת כזאת תוכל לחשוב על חיזוק משמעותי בעמדה הזאת ... אבל שוב נחכה נקווה ונראה.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי המגן הימני כנראה שרבאח ימשיך לקחת את המקום בהרכב הפותח, לגבי המגן שמאלי אין ספק שסכנין לא תסתפק בגנאיים והמועמדים לתפקיד הזה הם סאלם אבו-סיאם (הלוואי שיצטרף) והרוש המגן שמאלי של הפועל חיפה.

6. ema4Onry Member

אני לא יודע למה סכנין משאירה את רבאח בקבוצה , איזה זקן יש לנו ,שיסתלק מהקבוצה יהיה יותר טוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

7. Sergio Ramos Member

סאלם אבו סים יכול להיות רכש מצוין,אני לא רואה מישהו אחר ממנו בשוק שבני סכנין יכולה לקנות עם תקציב שכזה.בהחלט אסור בתחליט האיסור לסכנין לסמוך על גנאיים.

8. ema4Onry Member

מבחינתי בסאם גנאיים הוא לא שחקן שקשור לליגת העל, ואם סכנין תסמוך עליו אז יש לנו בעייה רצינית בחוליה האחורית .
    "בסי גנאים" חחחחחחחחח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. Thierry 14 Henry Member

בני סכנין תחזור ללאומית, אין לה אמצעים לקנות שחקנים מספיק טובים לליגת העל.
    הליגה הלאומית זה לא חוכמה, בני סכנין בעוד כמה שנים תעלם מן המפה.

10. הפועל_23 Member

מה זה השטויות האלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

11. Riddler Member

המצב כרגע של סכנין לא רע בכלל.

קודם כל הם החתימו חלוץ שלפני שנתיים היה אחד החלוצים הכי טובים בליגה, איליה יבוריאן. עשו נכון שהחתימו אותו, ולקבוצה הזאת יהיה חוד רציני עם תומר חמד שמושאל ממכבי חיפה בחוד ביחד עם יבוריאן. חמד שחקן נוער עד לא ממזמן של חיפה, אבל מאז שראיתי שהוא כבש צמד נגד הרצליה אני תופס ממנו. נוכחות ברחבה, משחק ראש, מהירות, הכל יש לילד, ואני מקווה שיתרום לסכנין.

לסכנין יש כרגע שלושה זרים : יבוריאן, קולמה ופטי. יש להם מקום לעוד שני זרים, ואם סכנין יקלעו - תהיה להם אחלה קבוצה.

בהצלחה.

12. Don Joan Roman Member

סכנין צריכה לחזק את חוליית ההגנה שלה בבלם נוסף ובמגן ימני ושמאלי, את חוליית הקישור בעוד קשר אחורי ועוד 2 התקפיים וכמובן חלוץ ואז תהיה לה קבוצה ראויה למאבק נגד הירידה.

13. Chievo Member

הגזמת קצת!!! בלם, מגן, קשר אחורי ועוד שניים התקפיים וחלוץ, מה לא הזכרת?! המצב שלנו לא כזה גרוע, לבסוף אני לא אוהב לחזור ולדבר על זה - איזה חיזוקים סכנין צריכה ועל כל מיני שמועות ושטויות, נחכה לסגירת חלון ההעברות של הקיץ ונראה האם באמת סכנין תוכל לשרוד או לקבל מקום מכובד רחוק ממאבקי התחתית.

14. Don Joan Roman Member

לא הגזמתי בכלל, מלבד קולמה אין לכם שום קשר שמתאים לליגה העל בסגל, בעמדותה בלמים יש לכם 2 בלמים טובים אבל חסר גיבוי ובעמדות המגנים אתם חלשים בצורה מפחידה, בהתקפה יש חלוץ אחד שווה משהו, עם זה קבוצה לא יכולה להישאר בליגה.

15. AC Milan lover Member

בקישור יש לנו רק את קולמה ומה עושה ח'אלד ח'לאילה שוער אני חושב שהוא יהיה טוב לעונה הבאה וגם אנחנו רוצים מגן ימיני ושמאלי וחלוץ נוסף לכומר תומר חמד שעל סןף החתימה בסכנין .

עבודה טובה אבו אלעבד ema4onry כתב דיון אבל מה לעשות הדיון שלך יותר טוב משלו אני ראיתי את השניים .

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/07