בפה אחד - ברק בכר מאמן העונה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏4/6/16.

?

מיהו מאמן העונה ?

1. ברק בכר

31 הצבעות
    79.5%
  2. סלובודאן דראפיץ'

2 הצבעות
    5.1%
  3. חיים סילבס

4 הצבעות
    10.3%
  4. יוסי אבוקסיס

2 הצבעות
    5.1%
  5. אחר

0 הצבעות
    0.0%
  1. Raulito Madridista

ברק בכר שבר את הקרח מצד באר-שבע והוביל אותה לאליפות היסטורית. הוא השתמש בסגל רוב העונה בצורה יוצאת דופן עד שהחרא של בוזגלו צף כלפי מעלה וגם ביצע חילופים טובים רוב העונה. המשבר לקראת הסיום רק מעצים את גודל ההישג מול מכבי שהיא קבוצה מנוסה יותר עם שחקן על במונחים ישראלים. בכר עצמו דיבר בגילוי לב על המצב וסיפר על לילות ללא שינה לפני המשחק האחרון. כל המועמדים האחרים לא רלוונטים.

הבחירה הסובייקטיבית שלי למקום השני - יוסי אבוקסיס. מקבוצת תחתית הפך אותה לקבוצת צמרת. כדורגל טוב בו כולם פורחים, חצי גמר גביע(כוכבית) ואפילו התמודדות על המקום הרביעי. חשבו שייכשל שם ושסכנין היא לא מקום שאפשר לעבוד בו. העונה הבאה תהיה קשה מאוד עבורו, זה כן. מחמאות לדראפיץ' על רוב העונה הזו אם כי גם לו מן הסתם יש אחריות גם אם משנית בכדור השלג. סילבס - עונה סדירה יפה, דווקא נגד הגדולות יותר. סיום בקול ענות חלושה.

2. DRORIKO Member

ודווקא כשהחרא של בוזגלו הוא צף הוא פתח איתו במשחק האחרון והבן אדם הביא לו אליפות

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  3. Drama2 הסמל מעל הכל

זה ביזיון שאדם שנתן לקנדיל לפתוח על פני קדוש כל המשחקים, עוד יכול להיות מועמד למאמן העונה
    מה לו ולזה

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

רק על זה שהוא הצליח להתחבר לכל הסכניניזם מגיע לו. וכן ההחלטה הזו לא הייתה נכונה, אבל עובדה שלמרות זה, הצליח לייצב שם את הקבוצה ולשחק יפה מאוד לעין.

5. Love Is Red Member

שימו לב ש3 מתוך המועמדים למאמן העונה לא התחלפו באמצע.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברק בכר בהליכה.
    אליפות מרשימה עם באר-שבע אחרי 40 שנה, מה יש להוסיף?

דראפיץ' הפתיע מאוד, מעבר לעונה המצוינת שעשה בבית"ר מדובר באיש טוב שמשרה שקט על המערכת.
    לא הערכתי אותו בהתחלה אבל הוא גרם לי לאכול את הכובע. אם טביב לא גורם לבלאגן עם אצילי הוא מסיים את העונה בטעם טוב יותר.

סילבס מסתמן כמאמן מבטיח מאוד, אני אוהב את זה שהוא החליט להישאר עוד עונה ברעננה, לא רחוק היום שנראה אותו בקבוצה גדולה(אולי מכבי חיפה?).

אבוקסיס וסכנין ? מין מצא את מינו.

לירן אוהב/ת את זה.
  7. zivmay Member

ברק בכר.
    לא זכור לי מאמן ישראלי כמוהו ששולט בקבוצות שלו בצורה כמעט אבסולוטית. אם יגדילו את המעטפת התקציבית והמקצוענית מסביבו (בעיקר בקרטריון הפיזי) זה אפילו יכול להיות טוב יותר.

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  8. עידן444 Member

השוק הזה קשה מאוד. תראה כמה מאמנים יושבים על הגדר לעומת כמה משרות אטרקטיביות יש. אני למשל לא מצליח לראות איפה יהיה האתגר הבא של מאמן כמו רב״ש שאני מחזיק ממנו.
    בראיון אתמול הוא אמר שאם זו לא מכבי נתניה הוא לא חותם בקבוצה בלאומית וכנראה שזה אומר לשבת בבית ולחכות למפוטרים בליגת העל.
    בראיון אחר שמעתי אותו אומר שלחכות בבית זה אומר להגיע לקבוצה שלא הוא בנה, יכול מאוד להיות שלקבוצה בתחתית שצריך להציל מירידה, עם נתוני פתיחה לא טובים, יכול להיות שלא יתנו לו להגיע עם הצוות שלו- בקיצור, ממש לא אידיאלי.
    בסה״כ אני חושב שעשה את השיקול הנכון.
    ואין חשש לגבי פתיחת העונה. מה ששונה בעונה הזו, כי הרי בקרה תקציבית הבנו שאין- זה שדווקא העונה להבדיל מהשנתיים האחרונות שאנשים היו עסוקים בלעבוד על כולנו ולרסק את המועדון כלכלית- ברור מאיפה מגיע הכסף ולא נשמע יותר סיפורי מעשיות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Raulito Madridista

לא עקבתי אחרי המצב הזה(סוגיית השוערים) ונכון שאין שאלה מקצועית - אבל אפשר לחשוב. אבוקסיס וסכנין ניצחו בפלייאוף פעמיים את בית"ר, עשו את המוות למכבי גם בגביע וגם הובילו פעמיים נגד באר-שבע וסיימו איתם ב-2:2 במחזור האחרון של הליגה הסדירה או בפתיחת הפלייאוף. כל השחקנים פרחו שם ללא יוצא מן הכלל והם שיחקו כדורגל מהנה, הכי טוב חוץ משתי המוליכות(מתחילת המשבר של בית"ר).

אגב, כחלק מהנושא שהוזכר כאן: דראפיץ' לדעתי מיהר מאוד עם החתימה במכבי נתניה מהלאומית. לא לזה הוא ציפה. מצד שני רוב המשרות סגורות. הוא לא היה רלוונטי למכבי פ"ת. אני חושב שגם שלומי דורה שחוזר לעכו ראוי לאמן בליגת העל.

10. Love Is Red Member

ממש לא, עובדה שסכנין הגיעה עד למצב שהיא נלחמת בישורת האחרונה על עליה למקום הרביעי ואולי לאירופה.
    רן קדוש לא הצליח בחצי העונה הראשונה ומוחמד קנדיל הצליח וזאת עובדה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

דבר ראשון קנדיל נחשב לסמל גדול אצל האוהדים, אז זה לא כזה פשוט להוריד אותו לספסל. דבר שני הוא וקדוש פחות או יותר באותה הרמה,זה לא שיוסי הוריד לספסל את דה חאה. ככה שאני לא חושב שחכם לפתוח מלחמת עולם עם האוהדים בשביל סוגיה שולית כזאת.

12. Butragueño מנהלים

קדוש רמה ואולי אפילו 2 מעל קנדיל. הסיבה היחידה שהוא מועדף זה כי הוא השוער הערבי היחידי שבפריים טיים כרגע וזה הולך טוב עם הגישה של ההנהלה. אלי כהן הסתבך כשהוריד אותו לספסל. קדוש עם קצת יותר יחסי ציבור ומינוף היה שוער ראשון של פליאוף עליון. קנדיל שווה שער למשחק.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אין כל רע בלקדם שחקן בית בהתאם לאג'נדה של המועדון. גם אם הוא טיפה פחות טוב. אם הקהל והמועדון מוכן לספוג את זה מקצועית - זה בסדר גמור.

באייאקס קידמו השנה מגן מהנוער להרכב הראשון על חשבון מגן וותיק (וותיק במונחי אייאקס = 25) שהיה טוב ממנו. כי זו האג'נדה של המועדון ולא כי המגן הוותיק עשה משהו רע.

סכנין רואה בחיבור לקהילה שלה עדיפות בכירה.זה לא רע כל כך.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

בדיוק,גם אם קדוש טיפה יותר טוב מקנדיל, ברגע שתקדם אותו עליו החיסרון עולה בהרבה על היתרון. וראינו את זה אצל אלי כהן.

15. Love Is Red Member

קנדיל וקדוש באותה רמה...
    לא ברור לי מאיפה הביטחון לרשום שקדוש טוב מקנדיל.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.