בקהאם עובר ל-LA גלאקסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י THE STRETFORD END, ‏11/1/07.

1. THE STRETFORD END Member

כל הויכוחים והדעות האם בקהאם צריך להיות מוזמן לסגל הנבחרת או לא מסתיימים כעת:

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=4...+join+LA+Galaxy

ידעתי שאין סיכוי שהוא ישחק באף קבוצה אחרת באנגליה מבלבד יונייטד,
    קיוותי שיחתום בקבוצה אחרת בספרד או איטליה,
    יש לי הרגשה שלפוש ספייס יש הרבה מאוד בהחלטה שהוא יעבור לשחק בארה'ב,
    כמו יוקו אונו שהרסה את הביטלס,פוש ספייס הרסה את אחד הכדורגלנים הטובים ביותר ששיחקו בשנים האחרונות באירופה.

לו רק היה מוצא מישהי רגילה אז הקריירה שלו היתה נראית פחות או יותר כמו זו של ראיין גיגס,
    והוא היה ממשיך להופיע בכותרות העיתונים אבל מהצד הנכון של העיתון.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני בטוח שגם משם עוד נקבל מדי פעם איתותים כשהוא יכניע את שוערי הקולורדו ראפידס ו-NY מטרוסטארס בבעיטות חופשיות מרהיבות ויהיו מי שינסו להחזיר את ה-debate בעניינו לסדר היום... אבל מעבר לארה"ב כמוהו כפרישה מהמשחק מבחינתי, קל וחומר פרישה מכדורגל בינלאומי. בקס יוצא לפנסיה מוקדמת, וחבל שכך, כי מבחינה מקצועית הוא יכל לתרום למרבית הקבוצות בפרמיירליג ולהשאיר מאחוריו זכרונות ספורטיביים קצת יותר שמחים ומכובדים.
    אך כפי שסטרטפורד אמר עם האישה שמאחורי סר דייויד אי אפשר להיות מופתעים ממהלכים תמוהים מקצועית אך נכונים כלכלית ושיווקית כמו מעבר לארה"ב. ההייפ שירוץ סביבו שם עכשיו יהיה מטורף גם כן, ובכך הוא יכבוש מבחינת סיקור תקשורתי את המדינה היחידה בעולם שאליה נדמה שאף כדורגלן לא הצליח לחדור, ארה"ב.

אבל מה לזה ולכדורגל... תנו לי ארון לנון טס על הכנף ואני אופטימי

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

חבל מאוד. הוא סה"כ בן 31, גיגס וסקולס מבוגרים ממנו והם עדיין מככבים ביונייטד, דיוויד ג'יימס וסול קמפבל מצליחים בפומפי בגיל מתקדם, שרינגהאם עדיין משחק בגיל 41, ודווקא שחקן מהיר ונחוש כמו בקהאם גומר את הסוס מוקדם. מצד שני, אם המעבר שלו יביא את ארצות הברית לפסגת הכדורגל הרי זהו צעד מבורך, שאפשר יהיה לשנוא את האמריקאים גם בתחום הזה.

וסטרטפורד, יוקו אונו אמנם כלבה אבל את הביטלס הרסו עוד הרבה דברים, אצל בקהאם קשה למצוא דברים אחרים שהרסו אותו. כל המסחור שלו קשור לויקטוריה, הסכסוך עם פרגי הגיע בעקבות ויקטוריה, אפילו היורו הזוועתי שלו בפורטוגל עם הפנדלים המכריעים שהוא החמיץ, יש האומרים שזה קשור לויקטוריה ולפרשת הבגידה שלו בערך באותה התקופה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/07
  4. קינג לדלי Member

בקהאם כבר אמר המון פעמים שהוא רוצה לגור בארה"ב.
    לוס אנג'לס תפורה עליו ונראה לי שכמו קלינסמן גם הוא ישתקע שם עם כל הכסף.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מאשים את ויקטוריה בזה שבקס בגד בה? היא הקורבן פה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

פיצלתי את העניין מדיון הנבחרת כי לדעתי מגיע לסמי-פרישה הזו של בקס דיון משלה...

6. THE STRETFORD END Member

רובי,
    הוא יכול היה לעבור לגור שם גם בעוד שנתיים ועד אז להנות ולמצא את הקריירה ככדורגלן במקום נחשב הרבה יותר,
    כסף.....הוא היה מקבל הרבה מאוד כסף גם בעוד שנתיים בארה'ב וחוץ מזה גם ככה הנינים של הנינים של הנינים שלו מסודרים.

לי זה עושה עצוב בלב.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תראה, היו שמועות, לא בטוח שהן היו נכונות, אבל כל הפרשה הכניסה אותו ללחץ עצום ולכן ביורו הוא היה הצל של עצמו.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצוב שקריירה של בן אדם שוקעת בגלל החלטות גרועות אחת אחרי השנייה.
    לפני שהוא עבר לריאל פשוט לא הצלחתי להבין למה דווקא לשם. דווקא לקלחת הזאת, דווקא לליגה שדורשת מהקשרים שלה יכולת שליטה אבסולוטית בכדור וכמעט לא נבנית על הגבהות, אבל העיסקה הזו לא טובה לא בשום דבר מלבד הענקת פנסיה מוקדמת לנינים של ברוקלין.
    זה לא המסחור שהרג לו את הקריירה, הוא התחיל את המסחור כבר בפריחה שלו ביונייטד, ואלה לא הקעקועים המוזרים בכל מקום ולא הג'ל בשיער. זאת גם לא ביץ' ספייס, כי בסופו של דבר הוא שאחראי למעשיו. מה יש לו לחפש ב-MLS, ליגה גרועה ולא מפותחת בלי שום פוטנציאל התפתחות? עדיין יש לו קריירה לפניו.
    הוא היה צריך לעזוב את ריאל מוקדם יותר, ואם תרצו - לא היה צריך מעולם לעזוב את אולד טראפורד, אולי לעבור לקבוצה עם שאיפות בליגה. מהתמודדות עם בלמים בליגה שאפילו קרלוס בוקאנגרה היה גדול עליה, אין שום סיבה לזמן אותו בקיץ הבא להתמודד מול ההגנות הטובות ביבשת. חבל, חבל, חבל.

9. Claret&Blue Member

איזו החלטה טיפשית. כמו אחרים, אני גם מאמין שלויקטוריה יש יד בהחלטה בסופו של דבר. חבל, כי כדורגל הוא לא שכח ובניגוד להמון שהספידו אותו המון פעמים אני האמנתי שהוא יכול לחזור לממלכה ולתת תפוקה רצינית. הוא בחר בכסף בסופו של דבר. שיבושם לו.

10. Robin Member

לא הייתי קורא לה טיפשית. לנבחרת הוא כבר במילא לא היה חוזר, כך גם לרמה גבוהה והסכום שמדברים עליו, 130 מיליון פאונד הוא פשוט מפלצתי וסכום כזה לעומת סיום קריירה בינוני באיזושהי קבוצה בינונית עדיף בהרבה.

11. THE STRETFORD END Member

איזה הבדל בינו לבין לארסן שאפילו מבוגר מבקס,
    שניהם כוכבים,שניהם כישרוניים אבל בקהאם עובר מוקדם מדי להוליווד ולארסן משחק באולד-טראפורד,
    אתמול בסקאיי אמרו שלבקהאם היו כ15 הצעות,רובן מאירופה,סביר להניח שגם משלושת הליגות המובילות,
    זה פשוט מעצבן ומעציב אותי,
    ראיתי אותו מתאמן בקליף מגרש האימונים הישן של יונייטד(ביקרתי שם לפני שבועים רק בכדי לתת עוד נשיקה אחת לחומה שמסביב) כשהיה בן 17 ואף אחד לא ידע מי הוא,
    ראיתי אותו צומח ונוגע בשמים במדי יונייטד,
    לצערי ראיתי אותו הופך להיות....ליצן עם כל השמלות,התסרוקות,קעקועים,התחברות להרבה מאוד אנשים שלא קשורים לכדורגל.

12. W.Rooney Member

באמת חבל. ההחלטה הזאת בהחלט לא עושה לי טוב, כשלבקס נשארו לפחות עוד כמה שנים טובות בטופ האירופאי.

מעבר ל-MLS הוא סתם תירוץ כדי לעבור לגור בארה"ב. פרישה בגיל 31 הייתה נראית מוזרה לאוהדים רבים, ונראה שהחוזה שנחתם ל-5 שנים היה מעין אילוץ בשביל בקהאם. אני לא רואה אותו מסתדר במשך תקופה ארוכה כ"כ בליגה שכזו. היכולת שלו היא מעל הרמה שם, וקבוצה אירופית אחרת הייתה יכולה להיות אופציה הרבה יותר ריאלית בשבילו.

כמו שאמרתי, המעבר לשחק בארה"ב היה תירוץ טיפשי בכדי לגור שם, מה שבטח הייתה בקשה של פוש ספייס.

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/07
  13. city Member

בשביל להישאר במצרת כל כך הרבה זמן כמו גיגס או סקולס צריך אמביציה ורעב בלתי פוסק, ובקהאם בשנים האחרונות (מאז המעבר לספרד) הפך לשחקן כבוי. אולי העובדה שהוא כבר לא משחק בקבוצת הבית שלו פגעה בו, אולי אשתו, אולי העובדה שהיו לו הרבה דברים מחוץ לעולם הכדורגל שקרצו לו.

14. THE STRETFORD END Member

אני לא חושב שהרעב של בקהאם השתנה,גם במדריד ולא משנה כמה דקות שיחק תמיד נתן את כל כולו כאילו אין מחר,
    אבל כן אני בטוח שיותר מהכל הדברים מחוץ לכדורגל פגמו והרסו לו,בעיקר מבחינת התדמית.

15. The_Magpie Member

לבקהאם היו עוד כמה שנים טובות לתת גם בקבוצה באירופה וגם בנבחרת, ההחלטה לעבור לארה"ב וללוס אנג'לס בפרט, היא החלטה של כסף ופרסום בארה"ב נטו.