ברחבי האינטנרט

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י johnnie walker, ‏23/2/09.

1. johnnie walker Member

האמת שלא רציתי לפתוח דיון מיוחד בשביל זה אבל לא מצאתי שום דיון מתאים.
    הנושא שעליו רציתי לדסקס הוא מה הם האתרים שבהם אתם מבקרים הכי הרבה ברשת
    או סתם האתרים החביבים עליכם ביותר לגלישה.
    חוץ מהרשימה שיכולה להיות גם מורכבת מ-5 אתרים או מ-20 אם בא לכם יהיה מעניין לדעת
    למה אתם אוהבים את אותו אתר,
    אז כמו שנוהג לומר איש אחד: צולדרך.

אייסוקר-בגלל הדיונים המעמיקים...
    פייסבוק-הפתרון המושלם להפגת שעמום
    warezhub-אתר נפלא להורדת סרטים ללא צורך בתוכנה נוספת
    וואלה-בגלל כתבות הצבע
    sms.de-מאפשר לשלוח סמסים חינם דרך הרשת
    myp2p-די ברור למה
    reloaded עומדים בשער-בלוג תקשורת הספורט לדורותיו
    mininova-אתר הטורנטים הטוב ברשת,כל מה שאי פעם חיפשתם-תמצאו שם(חוץ מאהבה..)
    תופעת דורפן-כי לפעמים התגובות שם יותר מענינות מהבלוג עצמו..
    youtube-כי את "נעמיים" של החמישיה הקאמרית אפשר לראות גם 200 פעם ועדיין להיקרע מצחוק כל פעם מחדש

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/09
  2. Pipe Member

אין לי סדר קבוע לכל האתרים בהם אני גולש וכמעט כל יום אני גולש באתרים אחרים, אך מה שכן, כבר 4 שנים אני מתחיל את הביקורים שלי באינטרנט בארבעה אתרים באותו סדר. התחלתי במקרה לגלוש בהם בסדר הזה ואני מניח שזה פשוט הפך אצלי להרגל:
    ONE, ספורט5, סקיי, סאן.

השניים הראשונים מלאים בחרא אבל הם עדין המקור הטוב ביותר לעדכון בכל מה שנוגע בספורט ישראלי (אני לא קורא אף כתבה אלא רק את הכותרות, כדי להשאר בערך מעודכן במה שקורה), על השלישי אין מה להרחיב, והסאן. טוב, אני חייב להודות שאחד הguilty pleasures שלי הוא קריאת שמועות ודברים צהובים באתר הזה.

לאחר מכן אני נכנס לכל שאר האתרים בסדר די רנדומלי. הפופולאריים ביותר שלי:
    אייסוקר, ספורטאנטר, פייסבוק, marketwatch.com (חדשות השווקים והבורסא בעולם), eonline.com (חדשות בידור), Gmail, יוטיוב, ביזנס ג'ורנל.

פעם בשבוע אני נכנס לאתר של הפנטזי פרמיירליג, מדי פעם אני מגיח לynet וכמובן שיש עוד אינספור אתרים במהלך ה"דברים השוטפים" שאני עושה על המחשב. ויקיפדיות למיניהן, גוגלי, ראפידשיירים ועוד מיליון ואחד נושאים.

אה, וכל בוקר לפני שאני יוצא לעבודה אני נכנס לgoogle maps כדי לבדוק את הזמן המדוייק בו הרכבת התחתית מגיעה.