ברלין

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Ilan, ‏14/8/05.

1. Ilan Member

חשבתי לטוס לברלין בעוד כחודש. אנשים שהיו\שמעו יכולים לספר לי על המקום? עם דגש על חיי הלילה? שמעתי שחיי הלילה שם מאוד מעניינים ותוססים וזה בעיקר מה שמושך אותי במקום(חוץ מהגרמניות).

בנוסף, האם המקום יתאים לאנשים לפני גיוס?

2. ראול Member

תהנה

אני ממליץ על המצפה של הרייכסטאג בלילה.

ארתור, שנל.

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני גיוס ממש לא הייתי ממליץ על ברלין. לפני גיוס זה מינכן באוקטובר ומשם תפוס רכבת לאמסטרדם. ברלין זה מקום לאנשים מאוד מסויימים.

4. Ilan Member

קודם כל תודה ראול על הלינק, אבל אתמול בלילה חרשתי על האינטרנט למצוא מידע על ברלין וקראתי בין היתר את המידע שם.

Gianzola, למען האמת בחרתי את ברלין כי זה מקום שלא הייתי ושמעתי הרבה דברים טובים על המקום (כמו שאמרתי, במיוחד מושך אותי הקטע של חיי הלילה, שתכלס זה שיקול גדול ביעד שאליו אני אטוס).
    מה הכוונה שלך ב- "ברלין זה מקום לאנשים מאוד מסויימים", תוכל לפרט?
    הצעת גם את מינכן, תוכל לספר קצת יותר?

בקשר לטיול לפני צבא, למען האמת הייתי באיה- נאפה לפני חודש, וזה היה ה-"טיול" לפני הצבא. היינו שם 4 חבר'ה ונהנו כמו שלא נהנו בחיים שלנו... (בקיצור- בגלל שאיה-נאפה זה מקום של צעירים+חיי לילה מדהימים עם המון מסיבות, אלכוהול, בארים וכוסיות מרחבי אירופה). עכשיו אני נוסע עם עוד מישהו אחד שהיה איתי בנאפה ואנחנו דיי פתוחים להצעות, ככה שאם יש לכם יעד אחר להציע ולא ברלין אשמח לשמוע...
    בקשר לאמסטרדאם- זה לא נילקח בחשבון בגלל שהייתי שם בדצמבר האחרון עם עוד חבר... ככה שדיי מיציתי את העיר המדהימה הזאת.
    חשבנו על משהו שקרוב לנאפה בגלל שכ"כ נהנו בנאפה, אבל זה בעיה... קוס לא בא בחשבון כי זה פשוט איה-נאפה בצורה יותר מצומצמת(אין לי כח לפרט), איביזה זה קצת ליותר גדולים (ואני רוצה לשמור את זה ל"אחרי צבא") ואין עוד הרבה אפשרויות (אולי האי "איוס" ביוון, אבל קצת בעיה להגיע לשם ואין לי מושג אם עונת התיירות נמשכת שם גם בספטמבר. לא בא לי להגיע לשם ולגלות אי- ריק).

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/05
  5. השחקן ה-13 Member

סע לנאפה ותלוש כאוות נפשך
    למה לבזבז כסף על צילום פסלים כשאפשר בחצי מהסכום לחפון ולקבור?

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה בברלין, לעומת אמסטרדם, היא כזו:

באמסטרדם כל המועדונים, פאסט פוד, פאבים ואיזורי בילוי נוספים ממוקמים קרוב מאוד אחד לשני, באופן יחסי. כלומר- הלכת במקרה הרע רבע שעה, ועברת בין שני מקומות הבילוי הטובים המרוחקים ביותר. בברלין זה לא ככה, למיטב ידיעתי, ולך תחפש שם תחבורה באמצע הלילה כתייר, כשמונית (וזה לא כמו פה מונית כל שניה) עולה 100 יורו למטר.

7. robson Member

הכוונה בביטוי ש"ברלין היא מקום לאנשים מסויימים" היא העובדה שהעיר התוססת הזאת נחשבת לבירה הלא רשמית של הגייז באירופה..
    בגלל זה חיי הלילה שם מאוד תוססים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כי אמסטרדם היא עיר ללא שמץ של חיבת הומואים...