ברקוביץ איים על נערה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י rainman, ‏3/10/02.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסאן פירסם כתבה שבה ברקוביץ מואשם[ומתועד] בזה שהוא מבצע מן תנועה של איום על חייה של נערה שעדים שמעו אותה צועקת לו דקות לפני קום אתה מקצוען..

כל הסיפור החל כשלא שרקו פנדל לזכות הסיטי..ואחת האוהדות צעקה לו "קום אתה מקצוען"
    או משהו בסגנון..עדים מספרים שברקוביץ קם והתחיל לקלל בשפה לא מוכרת[שפת הקודש]
    ואז עשה לכיוון האוהדת את תנועת היד הזאת..

הסאן כבר שפט את ברקוביץ וייצא בכותרת "ברקוביץ אתה מחליא אותי"
    במועדון אמרו שהיו קריאות גזעניות כלפיי ברקו..אבל לא הבנתי אם זה לפני או אחרי..
    כמו כן סיטי אמרה שהיא תבדוק את הפרשה..

http://www.thesun.co.uk/picture/0,,2002450981,00.Xxx
    הנה התמונה מהסאן

והנה תקריב שלה מONE
    http://sport5.co.il/ContentImages/berkothroat3s.Xxx

2. RE-QL Member

אוי אוי אוי חבל על ברקו אני מקווה שאולי הוא התכוון לתפסיקי עם התנועה הזאת כי היא גם משמשת למשמעות כזאת ושהוא לא קילל אותה... ואם כן אז שלפחות קיללו אותו בקללות אנטישמיות וכאלה... כי אחרת הוא (ואנחנו) יוצא/ים מאוד לא טוב מהסיפור

3. Emil Member

ברקו' אף פעם לא היה "ילד טוב ירושלים" ששומר את מחשבותיו לעצמו ומגיב ואומר כל מה שהוא חושב, יש שיחשבו שזה טוב ויד שיחשבו שזה רע זה לא משנה לו לא אכפת לו מאף אחד ומשום דבר והוא עושה רק מה שהוא חושב...ככה זה ברקוביץ' זה מה שגרם לו לעוף מסלטיק...

אם היא עיצבנה אותו אני בכלל לא מטיל ספק בעובדה שהוא קילל אותה ואני מניח שהוא אמר כמה מילים נחמדות שהיא לא הבינה ואם הוא מסוגל לתלוש לאדם את הביצים בזמן משחק (...) הוא גם מסוגל לאיים על אוהדת...

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה סתם לדבר שטויות?
    אתם לא מכירים את הסיפור וזה הסיפור:
    במחצית המשחק של הסיטי אתמול מול קרו אלכסנדרה(פיגור 1-0 לסיטי במחצית) ברקו פנה והגיב בקללות לאוהד ואוהדת של הסיטי שמתחילת המשחק לא הפסיקו לגדף אותו בקללות אנטישמיות,הקהל של סיטי גינה את הקללות האנטישמיות של האוהד ואוהדת והראו את זה בעידוד ומחיות כפים לקוסם שאגב הצטיין במשחק.
    לסיכום אל תרדו עליו מה אתם היתם עושים אם במשך 45 דקות היו מקללים אותכם קללות אנטישמיות ברקוביץ' הגיב וטען שבקרוב ידעו באמת מה האוהד ואוהדת האנטשמים אמרו עליו.

5. קופירוק Member

משה אחיון צודק, וכנראה שגם עורכי עיתון ה"סאן" הם אנטישמים מנייאקים שרוצים להפיל את ברקוביץ' המלך הקוסם הנשמת עולמות!!!
    היה כתוב ב"ידיעות אחרונות" על המקרה ומשה סיכם את הכתוב שם....
    בהצלחה לך ברקוביץ'!!!!!!!!!

6. ראול המלך Member

תראו זה לא סוד שאייל טראבל מייקר
    ואני מאמין למה שקרה אבל אני בטוח שהיתה סיבה לכעס של אייל כנראה קללות אנטישמיות ולדעת מה שצריך לקרוא זה להפך כמו שמענישים קהל שקורא לעבר הנרי קראות גזעניות ככה צריך לעשות גם למי שקורא לעבר ברקו קריאות גזעניות

7. AFC Member

אנ יודע שאף אחד לא יצפה לזה אבל -

כל הכבוד לברקוביץ'!!!!

אם היה ככה מלכלכים עלי, על הדת שלי, על הלאום שלי, על הארץ שלי, המשפחה שלי, החברים שלי והבית שלי - הייתי נותן לה ***** לפנים.

ברקוביץ', כמו גבר, הראה שישראל חשובה לו. שיקראו לו איך שהם רוצים, אבל קללות אנטישמיות?

לא מגיע את זה לאייל, אבל בהחלט מדיעה לסתומה שבאמת מאמינה שברקוביץ' יהרוג אותה ומתחילה לבכות (או שפשוט היא בהלם ששחקן מקבוצתה האהודה איים עליה - את זה אפשר להבין).

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבן אדם עצבני,הוא הצהיר בסיום העונה שעברה שהסיטי ילכו לאוופ"א בסוף השנה הזאת,בינתיים הסיטי מנצחים בבית מפסידים בחוץ,ויותר מזה הוא 8 משחקים לא כבש שער וזה ידוע ששחקננים שלא כובשים הם מתוסכלים מאוד,כנראה זו גם אחת הסיבות להתפרצות שלו.

9. ראול המלך Member

יש לי תאוריה מעניינת
    האוהדת ההיא היא אוהדת יוניטד שהתחפשה לאוהדת סיטי וקיללה את ברקוביץ' קללות אנטישמיות עד שהעלתה לו את הסעיף

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי דעה ממש..אני רק מקווה שהכל יסתדר לו טוב..
    אבל אני לא מבין למה הוא עדיין לא אירגן מסיבת עיתונאים והסביר מה קורה?
    למרות ששמעתי שהוא מתכוון לעשות את זה..זה כבר מתחיל להיות באיחור כי כבר הרבה אנשים מגבשים עליו דעה לא חיובית וזה חבל..

11. RE-QL Member

מה אין לי דעה?!? לדעתי הולך להיות דבר חשוב מאוד לכדורגל הישראלי כי זה יכול להוציא שם רע לכדורגלן הישראלי ורק זה חסר לנו שעכשיו יגידו שהשחקנים הישראלים הם טרבל מייקרים ובכלל לא יקחו אף אחד!

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין...זה רק שחקן אחד..
    כמו שהם לא ראו את ברקוביץ ואמרו כל הישראלים טובים בכדורגל ככה אני מקווה שהם לא יעשו הכללות...
    חוץ מזה במילא שונאים אותנו שם אז מה זה משנה..

13. Ronaldo Member

האוהדים של הסיטי שישבו ליד הנערה אמרו שהיא כן אמרה הערות גזעניות אז תפסיקו כבר לרדת על ברקוביץ כי לדעתי כל אחד היה מגיב ככה.
    גם דאייר אמר שהוא חושב שבסופו של דבר שחקני ירדו מהמגרש עם ימשיכו להגיד להם הערות גזעניות!

14. slim Member

ברקו יצא מזה!
    היום אמרו הסיטי שהם סיימו עם הפרשה!
    מה שהתגלה זה שהנערה אמרה דברים גזעניים לברקו וברקו יצא גבר!

15. Fernando Cavenaghi Member

הבחורה היא לא רק אוהדת יונייטד אלא היא רוי קין שהחליט לקלל בעוד מקום :wink: