ברק רום מתגעגע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י barakrom, ‏9/10/04.

1. barakrom Member

מתגעגע לשדר את משחקי ליגת העל. העונה אני משובץ במשחקי הפרמייר ליג מאנגליה ונהנה מאוד. כתבו לי מה דעתכם על שידורינו מליגת העל וחוויית הצפייה. תודה, חג שמח-ברק רום

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשית, ברוך הבא. שנית, הנה מספר קישורים על דיונים שהיו כאן על הפיי פר וויו (PPV):
    דיון שידורים לעונת 2004/5
    ודיון שנפתח לפני 364 ימים כשהתחילה השיטה החדשה- דיון "אל תשלמו להם"
    אני יכול להגיד לך את הדיעה שלי בעניין, שהיא התנגדות נחרצת. לא הזמנתי מעולם את שבת של כדורגל ואני לא אזמין, אני מחכה שהעסק ייפול כמה שיותר מהר מכיוון שזה הרס את כל השבת. פעם היינו יושבים ליד הרדיו ושומעים את האות "גגגוווווול" בשירים ושערים ונכנסים למתח כשאיינשטיין אמר "יש לנו שער בקריית אליעזר" וכמובן לא ידעתי אם זה לטובתנו (מכבי חיפה) או נגדנו. ובסוף מקנחים במשחק ישיר בערוץ 22 ותוכנית סיכום מחזור ברמה גבוהה בערוץ 5. מה היום? משחקים בנפרד, אין קהל במגרש, אין כדורגל במגרש, אין שירים ושערים (בצדק), אין סיכום מחזור ברמה. ועל הכל צריך לשלם 20 שקל? לא תודה.

אגב, קצת :aaaoffto: אני עדיין זוכר את ה"בום, כמו סכין חד" כשתארת את השער של אולושיגון נגד בלשינה בוברויסק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. יוגב אסולין Guest

אני בצבא.. וכידוע אם יש משהו טוב בצבא זה שיש את כל השידורים האלה שעולים כסף בחינם. אז כן יוצא לי ליראות ככה.

בעיקרון השידורים נחמדים אבל לא פעם.. המשחקים ממש מעמים וליראות רצף של משחקים משעמים זה דבר שדי מבאס. היה עדיף עם כבר הקטע של התשלום לשלם עבור משחק אחד נפרד כי אני לא חושב שיש הרבה אנשים שבאמת ישבו שבת שלמה ליראות משחקים כאלה. זה לא שכל מחזור יש לך פה משחקי עונה וכדורגל מרתק.

4. barakrom Member

מתכוון להתעדכן בפורומים הקודמים.תודה על התגובות, ברק רום

5. tomkaner Member

חחחח אני זוכר
    זה מזכיר לי שהיה לי פעם קטע שלך מרדיו חיפה כששידרת את חיפה-פ.ס.ז., אבל לצערי איבדתי אותו