גביע אופ"א - סיבוב שלישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kgt1, ‏26/11/02.

1. Kgt1 Member

שני משחקים פתחו הערב את הסיבוב...
    פ.ס.ז' ניצחה בקושי 2-1 את בואבישטה מיודעתינו. אלכס ניארקו כבש לפריזאים בדקה ה-17 את הראשון - כעבור 15 דקות פרדריק דהו הורחק בצהוב שני. פאבריס פיאורס כבש את השני אבל קלאודיו צימק ל2-1 בדרך למשחק גומלין ענק בפורטוגל.
    גם הרטה ברלין ניצחה 2-1 את פולהאם. שטפאן ביינליך כבש את הראשון לא לפני שסטיב מארלה איזן את התוצאה אבל דווקא פאקונדו סבה שנהפך לאחרונה לכובש המצטיין של הקבוצה מלטפוס רואד, ניצח את המשחק עבור הגרמנים עם שער עצמי.
    יתר המשחקים מחרתיים כאשר במוקד סלטיק מארחת את סלטה ויגו, בטיס את אוקזר ופורטו את לאנס.

2. Julian Joachim Member

לידס מתארחת מחר במלאגה אצל המקומיים, שיהיו בלי דאריו סילבה המצויין, כשמנגד לידס תחסר את מרק וידוקה...

משחק מעניין.

מישהו יודע אילו משחקים משודרים?

3. Kgt1 Member

אני יודע שלידס - מלאגה עצמו משודר (ספורט 5 - נדמה לי ב23:00).

4. Julian Joachim Member

באמת??

וואו, פעם שנייה שאתה עושה לי את היום השבוע...

5. זהובניק Member

מכבי חיפה-א.א.ק אתונה
    כעת מחצית ואתונה מובילים 4-0 על חיפה,איגביני בעט פנדל למשקוף,הכדור עבר את קו השער אך השופט לא שרק :!:

כנראה שההתלהבות והאנרגיה של הירוקים ירדו...

6. לירן-ביתר Member

חחחחחחחחחח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    איזה השפלה...
    חצי גמר גביע אופ"א ומעלה אה אילן?? איזה חלומות יש לך
    לא נורא. אתם כבר רגילים לחטוף רבעיות

7. Ilan Member

אוקיי, בגלל שכבר כל הפורום הבין את רמת האיי קיו הנמוכה שלך אני יסביר לך שוב...
    לא אמרתי שניקח את גביע אופ"א, מה שכן אמרתי ואני עדיין חושב שזה נכון, זה שחיפה הייתה יכולה להגיע לחצי גמר גביע אופ"א, כי אם היא הייתה בליגת האלופות, ועשתה תוצאות כאלה יפות, אין שום סיבה שהיא לא יכולה להתמודד עם הקבוצות באופ"א... וכמו שהיא הולכת לעוף עכשיו, היא הייתה יכולה להגיע לחצי גמר, ולגמר גביע אופ"א, מפני שהרמה של הקבוצות שחיפה שיחקה נגדם בליגת האלופות היא רמה גבוהה מאוד שמשתווה לרמה של הקבוצות החזקות של גביע אופ"א, בנוסף, אם הפועל ת"א עשתה את זה, חיפה גם הייתה יכולה לעשות את זה...

אבל אני לא חזיר, אני שמח עם מה שחיפה עשתה באירופה ואין אף אוהד שפוי (שפוי, הכוונה לא לאוהדי בית"ר) שלא היו רוצים להחליף את המצב של קבוצתם עם המצב של חיפה... חיפה הוכיחה העונה לאירופה ששווה לספור אותה, ואסור לזלזל, וגם בגלל זה היא חטפה- בגלל שהיא עשתה מה שאחרים עשו לה- זילזול...
    אני באמת חושב שאם זה היה משחק בליגת האלופות, הכל היה יכול להיות שונה... אבל זה כבר סיפור אחר...

8. Kgt1 Member

אז אחרי שנרגענו מהתבוסה של חיפה כמה תוצאות אחרות מהערב:
    בשיקטש תיסע לקייב עם יתרון של 3-1 מהמשחק הראשון הערב, לאציו הבטיחה למעשה את עלייתה עם ניצחון 3-1 בגראץ וכך גם ליברפול שניצחה 1-0 בארנהיים את ויטסה (אואן). אבל התוצאה של הערב מגיעה מבורדו שם אנדרלכט מנצחת 2-0 (יאסטרוביץ' וחאסי) ומבטיחה כנראה גם היא את העפלתה.
    בשני המפגשים הגדולים ביותר של השלב ניצחונות ביתיים של 1-0 לסלטיק (לארסן) מול סלטה ויגו ולבטיס (אלפונסו בפנדל) מול אוקזר.
    לקראת סיום מלאגה-לידס עדיין 0-0 וחצי שעה לסיום בפורטוגל מובילה פורטו 2-0 מול לאנס.

9. לירן-ביתר Member

כמה מפגר אפשר להיות? נכון, לא אמרת שחיפה תיקח את גביע אופ"א אבל אני לא רשמתי
    שאמרת דבר כזה. אם לא שמת לב אז בהודעה שלי רשמתי: חצי גמר ומעלה שזה בדיוק מה שאמרת.

אל תזיין ת'שכל. "הייתה יכולה" אפשר להגיד על כל קבוצה. אתונה קיבלה בית יותר קשה ממכבי
    חיפה התלהבתם-אכלתם אותה ומגיע לכם.

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן כן, חטא היוהרה, ההיבריס או איך שלא תירצו לקרוא לו מכה שנית.....

מכבי חיפה הייתה כל כך בטוחה בעצמה, וכל כך זילזלה אפילו יותר ממה שהיא זילזלה בבית"ר. השחקנים ביקשו ליברפול, ושמחו על אאק כי זה אומר שהם עולים שלב בלי להתאמץ. מי זאת אאק? סתם קבוצה עלובה, אנחנו ניצחנו את מנצ'סטר, אנחנו יותר טובים.
    הנה דקה עשירית וכבר קיבלנו פנדל, אה, משחק ילדים, אין שום בעיה.

ואז יעקובו מחטיא וקייסי מחצי מטר ואולי פחות מבצע את החטאת המאה. אפילו אני הייתי מבקיע ממצב כזה...
    ואז הגיע השער של היוונים... כל קבוצה נורמלית הייתה קצת פחות מזלזלת, אבל הייתה תחושה כאילו לחיפה זה לא נגע. השוויון יגיע, זה מה ששידרו השחקנים, אל תדאגו, תיכף, מייד. עוד שער. הנה אנחנו מצמקים ובגומלין קורעייייייים אותם, זו הייתה התחושה. אבל לא כך, עוד שני שערים וההשפלה בעיצומה. ועוד באולפן מודי ואבי מלר מדברים על ההיסטורייה ועל זה שעוד איכשהו אפשר לעשות את זה. הלו???? זו אאק, קבוצת פאר, לא איזו קרנטן או משהו דומה. חיפה זילזלה והיא ממשיכה, היא שידרה לכל העולם על הניצחון הגדול שהיא תשיג, וחבל, באמת חבל....

11. AFC Member

מה חבל דייר?
    זהו יום חג לאומי!

=============

לא.א.ק היקרה, אהובה והגדולה,

אני, בני בן-שלום, כותב בפורום אייסוקר, חובב כדורגל מליגה ישראלית, מודה לך על שהצלת את הכדורגל שלנו. תודה לך, תודה לכם, אתם לנצח תירשמו בספר הזהב של הכדורגל הישראלי, שהבסתם את הסרטן מכבי חיפה, ומעל הכל, ניטרלתם את רוסו המתועב והבוגד (יימח שמו). בימים קשים אלה צריך כל תמיכה אפשרית.

תודה לך א.א.ק, בשם הכדורגל הישראלי.

אוהב אותך,

וידוקה.

==============

לאחר שחיפה הבטיחה את ירידתה לגביע אופ"א שמחתי כל כך. גם שני משחקים עודף שיעייפו אותה, וגם תבוסה שתחסל אותה מנטלית. האמת? מה הבעיה לנצח את מכבי חיפה, או יותר נכון, להביס אותה? מה הבעיה לתת לה רביעיה? כולה מי זאת מכבי חיפה?

הירוקים נפלו באתונה, והארץ שקטה. ותודה ליעקובו.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר למחוק את ההודעה הקודמת של וידוקה..
    הוא סתם מעצבן את כולם..
    והוא כבר מגזים וכל הזמן מנסה לפתוח מריבות..

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה מול חיפה,זה או שמנצחים אותה 4-0 או מפסידים לה בכל תוצאה אפשרית..

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב שלצערי הרבה..מכבי חיפה ללא רימונדאס זוטאוטאס פשוט לא שווה כלום..
    הנה משחק בלי זוטא וחיפה מתפרקת..משחק שצריך בו קצת אירגון וסדר[לא כמו אולימפיאקוס שרק היה צריך הגנה ומתפרצות..]בלי זוטא לא עובר בשקט...
    אז השאלה היא עכשיו..חיפה לא יכולה בלי זוטא?????
    http://de.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/UCL/40497_351X180.Xxx