גביע הטוטו 07/08 :: חיפה מחזיקת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏26/6/07.

1. Emil Member

אתה טועה. כל התאחדות מקבלת "הקצאה" מאופ"א למקומות, וזכותה לחלק אותם כראות עיניה.

ובאנגליה גביע הליגה דווקא מקנה כרטיס לגביע אופ"א, לא פחות.

2. ertyo Member

המפעל מסתיים מוקדם מהרגיל בגלל שהוא מסתיים כבר ב19 לדצמבר כששבוע לפניו יהיה החצי גמר

3. King Kenny Member

מה? למה?

4. ertyo Member

כי לוזון החליט לקצר את מפעל ולסיים אותו מוקדם בגלל ששנה שעברה למשל זה פגע גם בגביע המדינה

5. דעת יחיד ! Member

אתה יכול להביא את ההרכב של אחי נצרת?

6. refaelov26 Member

אם באמת עובד ככה המפעל באנגליה זה מה שאכאן בישראל צריכים לעשות .. המנצחת תיקח כרטיס לסיבוב הראשון של גביע אופ"א!

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזבו אתכם, עברנו את הדיבורים על חשיבות המפעל כל זה לא ישנה ולא יחדש שום דבר. יש כדורגל.

הפוועל ת"א החדשה והמחודשת, עם הרבה ציפיות תעלה לראשונה לדשא ותשחק מול בני יהודה ממנה היא לקחה את אניימה, עובד ואסולין. 3 שחקנים שהיו מאוד מרכזיים בקבוצה מהשכונה במיוחד השוער והחלוץ, יהיה מאוד מעניין את הפועל לראשונה, את אבדג'י אני גם מצפה לראות, אם הפועל פגעה פה בול בקשר הזה אז מיותר לציין שזה יתן דחיפה בלתי רגילה להמשך, כי קשר מרכזי איכותי זה דבר חיוני בצורה שאי אפשר לתאר ויחד עם זר איכותי החיים יהיו הרבה יותר קלים לגיא לוזון.

8. refaelov26 Member

כמו שכולם יודעים הפועל השנה תיהיה קבוצה חדשה .. השאלה היא אם זה יתחבר או לא?! ובלי לשים הרבה לב המאמן התרכז יותר בלהביא שחקני התקפה מאשר הגנה , נכון שהוא הביא את אניימה שהוא שוער מצוין, אבל כמו שראינו בעונה שעברה שכשלאניימה אין הגנה אז הוא לא שוער משהו .. בקיצור הפועל צריכה להביא בלם ברמה גבוה !

ובקשר למפגש עם בני יהודה .. בצורה עיורת אני יכול להגיד שהפועל יקחו בגלל שלבני יהודה תמיד היה מזל רע נגד הקבוצה האדומה מתל-אביב!

9. אלי מתחן Member

עוד לא הבנתי אם המשחק של בית"ר זה רדיוס או לא.

10. Raulito Madridista

הפועל ת"א תשחק מחר נגד בני יהודה במחזור הראשון של גביע הטוטו.
    המאמן גיא לוזון ציין שחניכיו יתייחסו למשחק בשיא הרצינות ושהוא מאוד רוצה לנצח.
    הבלם גבריאל דוס-סאנטוס מקבל מנוחה ובמקומו יישחק חן לצידו של דואני. החלוץ החדש, ג'וניור, יחמיץ את המשחק גם הוא, לאחר שחוזהו לא עבר בבקרה התקציבית.
    ראובן עובד וברוך דגו נאבקים על העמדה האחרונה בקישור של הקבוצה ורק במשחק עצמו נוכל לדעת מי משחק.

---------------------------------

אני הולך מחר למשחק ומאוד מתרגש ומקווה שננצח. נבנית פה קבוצה חדשה ואני צופה משחק בינוני מאוד מחר ומגושם, בטח שלוקח לקבוצה המון זמן ובשלב כזה של העונה עושים ניסויים ושום דבר לא מוכן.
    מולינו עומד יריב שקול שיכול לעשות לנו צרות, אני חושש מז'וזה דורטה וגם מאלי ביטון שמתי שהוא מקבל את הצ'אנסים הוא מוכיח שהוא שחקן מצויין שהפציעות הרסו לו אולי את הקריירה וגם ניר קלינגר שלא האמין בו מספיק.
    אני קראתי שבאדיר יישחק כחלוץ ולטעמי זה לא רציני, חוץ מאסולין שייפתח בחוד ואני בטוח שיעשה את העבודה, יש לנו עוד שני חלוצים, סוויסה ועוד אחד צעיר, חוץ מג'וניור. אבדי הוא השחקן שאני אשים עליו את העיניים ומקווה שהוא לא פלופ. בירבראס נתאכו מקבל מקום בהרכב לצידו של הגרזן אנסומבו, השחקן שאמור לשדרג לנו את הקישור יותר טוב מכולם. דגו ועובד ייאבקו על העמדה בצד שמאל. האחד עושה יותר הגנה ומשקיע ונלחם, אבל השני יותר מבריק ועצלן. אני בטוח שלוזון ייבחר בדגו.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לפי מה שאני יודע הוא בטדי. לא יודע עם קהל או בלי.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ובדיוק בגלל זה הגיע דוס סנטוס.

13. Don Joan Roman Member

המשחק של בית"ר יתקיים ב"טדי" ותהיה כניסת קהל למגרש.

14. שער 7 Member

כל כך מעצבן, זוכרים את הימים שכולם החרימו את ערוץ ספורט 5+?
    מי חלם שרק כמה שנים מאוחר יותר כולם יפנטזו שכל המשחקים יהיו בערוץ הזה.
    בעוד כמה שנים, נפנטז שכל המשחקים יהיו בספורט 5+ לייב בזמן שיקום ערוץ ספורט 5+ אקסטרה לארג'... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

15. refaelov26 Member

אחי אתה צודק .. פעם כל המשחקים היו משודרים בערוץ 2 או 10 .. היום בשביל לראות את הקבוצה שלך את צריך לשלם לא משנה אם אתה נוסע למשחק או רואה בבית .. אוהדי בית"ר צודקים בכשר לערוצים בתשלום אם היום זה הקבוצה שלהם מחר זה הקבוצה שלך או שלי!
    ועוד דבר , למה ערוץ 10 משדרים רק את בית"ר יש משחקים יותר מעניינים באותו מחזור ובכל זאת הם משדרים את בית"ר .. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

אני עכשיו שואל שאלה ותענו לי .. מה יותר טוב לראות ? בית"ר -בני יהודה או מכבי חיפה - בני סכנין?