גביע הטוטו 07/08 :: חיפה מחזיקת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏26/6/07.

1. שער 7 Member

גביע הליגה בגרמניה תמיד משוחק בתקופה הזו והוא הצלחה אדירה.
    הרעיון שלכם אפשרי והגיוני מאוד. לא אצל ההתאחדות.

2. Patrice_Evra Member

אבל בארץ שלנו בחיים לא תהיה למפעל הזה חשיבות..כי כל המאמנים רואים את זה כמשחקי הכנה לעונה שבאה..ביתר למשל בכלל לא חושבת על המשחק הזה הם רק חושבים על קופנהאגן בשלישי..כמו הפועל תל אביב מכבי תל אביב ומכבי נתניה שחושבות על גביע אופ"א...

3. Igi Member

רוסו עכשיו נכנס למשחק בהרצליה ומקבל קללות מצד אחד של הקהל ועידוד מהצד השני... בהחלט מעניין יהיה לראות מה יהיה איתו העונה. בכל מקרה, הוא ממש לא מרוכז במשחק בגלל הטיפשים בקהל.

אני רואה(יותר נכון שומע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ) בYES 50 למי שמעוניין לראות גם.. רואים בקטן את התמונה, אבל לפחות שומעים את מה שקורה.
    ובדיוק בזמן כתיבת ההודעה קולאוטי כובש את השלישי של חיפה...

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/07
  4. Engonga Member

הערוץ אצלי עוד פתוח משום מה..אבל מי אני שיתלונן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בכל מקרה, השער של רפאלוב פשוט תענוג, ובכלל המשחק שלו התקדם בצורה בלתי רגילה כמעט ולא מאבד כדורים, משחק יותר יעיל, אין ספק שהוא יתבגר וכל הכבוד לו.
    גם קטן ניראה חד וכבש שער נהדר וקולאוטי כרגיל עשה את העבודה שלו עם שער ובישול.
    סה"כ משחק לא רע של חיפה.

5. TariboWest Member

באדיר הוא לא מאלה שהחליפו 7 תפקידים עד שהגיעו לבוגרים, הוא היה חלוץ עד שהגיע לבוגרים וסיים גם כמלך שערי ליגת הנוער.

6. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

בטח שהוא הצלחה אדירה כי הוא לא נמשך כמה חודשים, ומשחקים בגביע הזה רק 5 משחקים (2 רבע, 2 חצי וגמר). והוא מפגיש את האלופה, הסגנית, הקבוצות שסיימו במקומות3-4, מחזיקת הגביע, והאלופה של הליגה השנייה. אם יעשו כזה בארץ אני יותר ממאמין שזה יהיה מעניין

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ליאור רפאלוב שחקן ענק, הוא רק בתחילת הדרך וצריך לצאת ממנו שחקן שיהיה בורג מרכזי בנבחרת והצלחה אישית גדולה. לא היה צריך היום את השער כדי להבין את זה כי כל אחד שמבין כדורגל היה רואה את זה גם בעונה שעברה החלשה של מכבי חיפה שרפאלוב היה לא רע בכלל.
    לא יודע את מי חיפה מתכנן להביא אבל אם זה יהיה על חשבונו של רפאלוב צריך לסקול את רוני לוי באבנים, ואני לא מאמין שהוא יעשה טעות כזאת. רוני לוי צריך לתת לרפאלוב את מלוא הביטחון ולבנות עליו כשחקן הרכב מרכזי בקבוצה. יש לו את כל הנתונים להצליח בגדול.

8. itzik zohar #20 Member

1-0 לבית"ר משער של רומולו. שער יפה מאוד של רומולו, שער של חלוץ קלאסי...מרחבת ה-5 קיבל כדור מבלאגן ברחבה וקצת מאוויר נתן בעיטה לפינה בדיוק. מתבשל לבית"ר שחקן, הוא ממש ממש לא רע עד עכשיו מאוד התלהבתי ממנו, מאוד טכני ועוד הוא מהיר מאוד ביחס ל- 1.90.
    איזה תצוגה קיבלנו מרפאלוב, השחקן הישראלי הכי מוכשר לדעתי, צפוי לו עוד עתיד גדול אם לא יעשה שטויות. הרבה זמן לא קיבלנו שחקן כזה

9. M_T_A Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx

אבל בינתיים רוני לוי עסוק בלהביא כל מיני הומלסים( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) לעמדה של רפאלוב וזה פשוט משגע אותי כמה מאמן יכול להיות אידיוט. לרפאלוב יש מקום בהרכב של כל קבוצה בליגה ועוד מעט גם בנבחרת(כן, גם בבית"ר) והוא חייב להיות שחקן מרכזי בהרכב הראשון. אם הוא יהיה, אין ספק שהוא יתן עונה גדולה. אם לא, צריך להעיף את רוני לוי לקיבינימט.
    לא יכול להיות שיש לך כזה יהלום בקבוצה ואתה מעדיף כל מיני זרים עלובים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/07
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני עדיין חושב שרוני לוי לא עד כדי כך טיפש או עיוור ורפאלוב יהיה בכל מצב שחקן הרכב קבוע העונה ולא משנה איזה זר יגיע או לא.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

השאלה הגדולה היא במידה ואכן רפאלוב יהפוך לשחקן הרכב בקבוצה, האם הוא יידע להתמודד עם ההצלחה היחסית וימשיך לעבוד קשה. אחת הסיבות לכך שמסודי שיחק בסיומה של העונה החולפת היא שלרפאלוב כנראה ההצלחה עלתה לראש, ובלא מעט משחקים היינו רואים אותו לא מתאמץ מספיק, לא רץ מספיק.
    אני מאוד מקווה שלוי לא יחליט שמסיללה הוא השחקן שישחק אצלנו באגף השמאלי, אך כרגע לפחות לוי טוען כי אם וכאשר הוא אכן יחתום זה לא יהיה על חשבונו של ליאור.

12. Igi Member

יש יותר ברור מזה?

זה ברור שליאור הוא כנראה הכישרון הגדול ביותר כיום בתפקידו, אבל נקווה שהוא השנה סוף סוף יממש את ההבטחות ויתחיל את תהליך ההתבגרות שלו כשחקן.

13. XabiAlonso Member

רומולו הוא לא חלוץ שיפרוץ לרחבה תוך כדי דריבלים. מדובר פה על חלוץ שהוא חיית רחבה (כמו ואן ניסטלרוי).
    נראה מה הוא יהיה שווה בהמשך.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה משחק גדול של חיפה
    סופסוף מנצלים הזדמנויות !
    רפאלוב היה איש המשחק , כל נגיעה שלו בכדור הייתה מופלאה .
    שרנו כל המשחק לג'ובאני הבוגד , וזה נראה כאילו זה משפיע עליו ואני מאוד מקווה שזה ימשיך ככה .
    ג'ובאני , אני שונא אותך , הדם שלך צהוב !

15. M_T_A Member

כל כך עלוב השנאה שלכם לרוסו, כל כך עלוב..