גביע הטוטו 17/18 - מכבי תל-אביב היא מחזיקת גביע הטוטו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏28/7/17.

1. Butragueño מנהלים

היה משחק טוב. שכטר נראה כל כך משוחרר, כאילו שכח ממה שקרה באירופה. בניון אחלה סופר-סאב.
    סתיו שושן עם אחלה משחק, לא ראיתי משהו פחות טוב מקליימן.
    מנגד, שבירו נראה פוטנציאל, וסוף סוף יצא לי לראות את מתן כהן משחק, ערן לוי סטייל.

לא הייתי מסתנוור מההפסד, ולא מהניצחון. אבל כן הייתי לוקח בחשבון את היכולת של צדק.
    לגבי בית"ר, גם לא צריכים לחגוג מהניצחון, אבל כן לקחת בחשבון את היכולת של שכטר והשילוב שלו עם בניון.

2. yedidel Member

מה שקרה בשער השלישי מביך בכל הרכב שהוא

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניון צריך לשחק רק כמחליף, שהוא עולה לחצי שעה ההבדלים הפיזיים בינו לבין שאר השחקנים נעלמים ואז התנועה והטאץ' שלו בכדור(עדיין שייכים לרמות הגבוהות) באים לידי ביטוי. אם הוא ממשיך ככה ולא נראה כל מיני פרצופים ומשחקי אגו מצידו אז הוא נכס גדול לקבוצה וסוג של שחקן שלא היה אצלנו שנים.

קשר ימני ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  4. סיונרה Member

יש פה מספיק אוהדי בית"ר בפורום, אף אחד מהם לא התלהב מהניצחון.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל אחד לוקח לעצמו משהו מהמשחק. חלק את כמות הקהל הגדולה שהגיעה למפעל משני כמו גביע הטוטו (11,582 צופים), חלק את ההתקפה של בית"ר שמסתמנת השנה כמאוד מעניינת, חלק את השער האדיר של קלטינס, חלק את השער הנהדר של שכטר, חלק את העובדה שבזמן שהקהל של בית"ר נוהמים לו בחלקים גדולים של המשחק לואי טאהה נתן ספרינט לכיוון של אבישי כהן כשראה שהוא שוכב על הדשא ועצר בעצמו את הדימום של כהן עד להגעת הצוות הרפואי של בית"ר לטפל בכהן, חלק את המבצעים של מיכאל אוחנה שהראה שוב שיש לו ברגליים כישרון שאם יממש אותו הוא לא ישאר בליגה הישראלית עוד הרבה זמן, אבל מה שאני לוקח מהמשחק זה את ההתנהגות של הקהל שלנו אחרי שבית"ר הבקיעה את השלישי והאוהדים שלה שרו לנו "יאאלה הביתה" -

nadav16 אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

ממש חוכמה גדולה לעודד בפיגור 3-0 בגביע הטוטו, אחרי שאתם אלופים שנתיים ואחרי שעליתם לפליאוף הצ'מפיונס והבטחתם בתים באירופה.

כאילו, אחלה וזה. אבל פרופורציות.
    קהל נמדד במצבים קשים באמת.

בלי קשר, אני חושב שלבאר שבע היה קהל טוב גם לפני מה שקורה עכשיו, כשעוד הייתם קבוצת אמצע טבלה-תחתית.
    תמיד הקהל של באר שבע היה מגיע בכמויות גדולות למשחקי חוץ.

הסבלנות של הקהל שלכם תמיד הייתה קצרה, עד שהגיעו ההצלחות.
    הסבלנות שלכם תימדד כשתהיו במצב באמת מדכא וחרא, לא כשתפסידו בגביע הטוטו.

קשר ימני, oFiRzZz, yonatan ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה נכון, יש אלף דוגמאות לפני עידן אלונה ולפני עידן ההצלחות שמראים שאנחנו קהל אדיר, יותר ממה שקרה בגביע הטוטו ביום ראשון. אבוי אם הקהל היה מתנהג אחרת.

8. Telkiyski Member

אתם יודעים את זה הכי טוב.
    הייתם במקומות קצת יותר חרא מהפסד 3-0 בגביע הטוטו בבית 4 ימים אחרי שעליתם לבתים באירופה.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לזכותם אני יכול לציין שיצא לי בעיניים שלי כבר לראות את אוהדי הפועל ב"ש ממשיכים לעודד גם בתבוסות בטדי בזמנים קשים שלהם אבל צריך לציין שמדובר בקהל חוץ שמן הסתם שונה באופיו מהקהל הביתי וגם מי שעוקב אחרי הכדורגל הישראלי יודע שתמיד היה להם גרעין איכותי שלמזלם הוא זה שמוביל את העדר בשנים האחרונות ותורם לאווירה החיובית סביב המועדון.

וכן עידוד בגביע הטוטו בשיא התקופה הטובה ביותר בתולדות המועדון זה לא איזה משהו יוצא דופן שצריך להתפעל ממנו.

10. nadav16 Member

לא הבנתי מה פרופורציות.
    הזכרנו שזה היה נחמד וסבבה לראות. זה עד כדי כך נלהב ולא פרופורציונלי?

חוצמזה , אסור לשכוח שהשנתיים האחרונות הגיעו אחרי שנים על גבי שנים של אכזבות. עשורים.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ויטור, ראדי, מליקסון.. לא יודע, יש לי את התחושה שהוא לא היה מעלה את ההרכב הזה אם לא הייתם מפסידים 3:0 רק לפני יומיים.
    בכל מקרה, בכר חייב להוציא אותם במחצית.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש בזה היגיון, לא רוצה להיכנס לרצף שלילי, החלטה נכונה, טוב שמליקסון וראדי יצו, עכשיו צריך להוציא את ראדי ואוחנה.

13. Love Is Red Member

שהיינו בתחתית עם אלונה ברקת הקהל היה סבלני כלפיי אלישע לוי וכלפיי ניר קלינגר וגיא לוי.
    ממתי שאלונה ברקת הודיעה שהיא עוזבת בעונת 2009-2010 הקהל שלנו עבר שינוי בכל הקשור לסבלנות וכו'.

14. סיונרה Member

אני מזהה דמיון בין 3 בלמים בכדורגל הישראלי ובין מנהל מקצועי בכדורגל הישראלי, עם שני הדברים אין לקבוצות הישראליות מושג מה עושים אבל בכל זאת ראו שזה הולך באירופה אז כולם מנסים.

EsheD, oFiRzZz, Bluekipper ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק נכנסתי לשידור בפנדל שהשופט העניק במתנה למכבי חיפה. מי שראה את זה יכול להגיד בפרוש, השופט עוואר. לא רק שאני בספק שבכלל היה פנדל, העבירה נעשתה איזה מטר וחצי מחוץ הרחבה. בכל מקרה אם השופט שורק על עבירה זה גם אדום.

ואחלה, שון וייסמן פותח. אחלה חלוץ להרכב במקום עטר...פשוט לא רציני.