גביע הליגה - עונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏21/8/16.

1. Sir Alex Las' Killa

אל תאכיל את הטרול.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

כן, לא הבקעתם שערים מנבדל העונה. זה הכל ציוצים עלומים מהטוויטר. 7? 9? 14? לא יודע, איבדתי את הספירה ממזמן כבר.

זוכר את הימים שצחקתם על אוהדי קבוצות אחרות שהתייחסו לגביע המיקי מאוס כתואר.

לא שזה שלילי לקחת תואר (כל תואר), ממש לא. אבל אני באמת לא מבין מה יש לכם להיות מרוצים מהעבודה של מוריניו עד עכשיו. הייתם צריכים להתמודד על אליפות ולמעשה יצאתם מהמירוץ כבר באוקטובר. אתם יותר טובים מתחת ואן-חאל (לא בטוח בכלל לדעתי) אבל עדיין השיפור קטן בהרבה ממה שניתן היה לצפות מהסגל הזה.

אני אפילו לא ממש יודע להצביע על מה בדיוק מוריניו הנחיל אצלכם ואנחנו כבר במרץ. אתם קצת יותר ישירים מאשר תחת ואן-חאל, זה כן.
    ניתן היה לצפות ממנג'ר כזה מוצלח שיהיה יותר מה להראות חוץ משוער, חלוץ, שופטים ומזל. להוסיף כוכב אחרי כוכב וכזה לנצח משחקים זו גם דרך כמובן, זה עובד לזידאן ולואיס אנריקה. אבל בשביל זה לא צריך את המיוחד, אפשר גם סתם את גיגס.

k_700 אוהב/ת את זה.
  3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. מישהו אמר שלא הבקענו שערים מנבדל העונה? אבל הנתונים מהציוץ ההוא בטוויטר קצת פסיכים. לפיהם, אם הקוונים במשחקים שלנו היו עושים העונה עבודה מושלמת, כנראה שהיינו איפשהו מתחת ללסטר.

2. הרעיון שאם תוסיף עוד ועוד כוכבים יהיה בסדר ולא משנה מי המאמן, הוכח בעבר כשגוי. גם אצל אותה ריאל.

4. nwish Member

או שלא צפית בנו תחת ואן חאל, או שצפית בנו ונרדמת אז אתה לא זוכר.

תכלס, לא מאשים אותך כך או כך.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Las' Killa

לא טענו שזה לא קורה, אלא שאין לך נתונים רציניים לנהל דיון. אתה סתם מנחש.

בהמשך לדוגמאות שהבאתי בעמוד הקודם, מול פאלאס אכן הבקענו שער מנבדל, אבל אחרי זה פסלו לנו שער חוקי. זלאטן אמנם נגע ביד, אבל גם לא קיבלנו פנדל על יד ברורה של ג'ו לדלי. ואני יכול להמשיך עוד ועוד, הנקודה היא שאנשים זוכרים מה שבא להם.

כפי שאמיר רשם, התחולל כאן מסע של דיסאינפורמציה בשבועות האחרונים. החל מהטענה השיקרית לגבי המטרות העונה עד לרמת הכדורגל והטענה שבריצה האחרונה שלנו אנחנו עושים הרבה תיקו. אז תשים לב כי הכל נובע מאותו מקור שבמקרה כבר רצה לבעוט את מוריניו מזמן - ואגב בין היתר השווה בעבר את סידו מאנה לסאקו (סאקו מי!?) - מדובר בטרול אלים. ראה הוזהרת.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/17
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אכפת לכם תגידו לי? זה אותו טרול מריר שכביכול אוהד שלנו (באופן אישי חסמתי אותו מזמן אחרי המלצה של גולש כאן, ממליץ גם לכם לעשות את זה) ואותו אוהד ליברפול שמחפש אותנו ומקצין הכל בקשר אלינו באופן קבוע.
    אני אפילו אומר ההפך, רק ככה לנצח, כמה שהניצחון שלנו יותר יכאב ויכעיס את אוהדי היריבות יותר טוב, חבל שזלאטן לא כבש את שער הניצחון עם היד או בנבדל של כמה מטרים, זה בכלל היה חלום :)

7. alexshw Member

בשביל לתת את התמונה האובייקטיבית לגבי שיפוט צריך להפוך לרפא ולרשום את כל הפאכטס בעד ונגד יונייטד.
    ראיתי כמעט כל משחק בליגה והיו יותר טעויות נגד יונייטד בתחילת העונה. בסופו של דבר השופטים לא משפיעים פה על גורל הקבוצה לטוב ולרע.
    אחת מסימנים לכך שיונייטד חוזרת יהיו התעסקות הולכת וגוברת בשיפוט מצד אוהדי ליברפול.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

:)

https://fb-s-d-a.akamaihd.net/h-ak-xpl1/v/t34.0-12/16997170_1262377847165154_376804248_n.Xxx?oh=8b8f86edd23dbe3d53913e647f11236a&oe=58B6B450&__gda__=1488289791_a193613d920bbab8297c7df0f259d6b8

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/16996637_1262379490498323_164276346_n.Xxx?oh=e9d6bc026984f957605f793a36c706ea&oe=58B568DF

https://fb-s-b-a.akamaihd.net/h-ak-xpf1/v/t34.0-12/17029031_1262378683831737_479082298_n.Xxx?oh=f9b5edf9f09c2ba5f1b2486bda5e5016&oe=58B66D2E&__gda__=1488295456_6b43da1968e947b9a986a609942bddac

cheddar אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

אני אנסה להעביר את זה ללא אלימות כדי שתהיה מסוגל לישון בשקט לשם שינוי- אבל במשחק מול פאלאס שכחת לציין שהשער שהובקע גם הגיע מנגיעת יד וגם היה בהמשך בנבדל(של פוגבה).
    ואם כבר באדומים עסקינן(והגיע גם לגו לדלי כמובן) שכחת להזכיר באותו משחק את המרפוק של זלאטאן ששווה אדום, בורדו? תחליט אתה.
    השער שנפסל לנו? באולפן של אחרי המשחק לא הצליחו להחליט מכל זווית שבדקו אם מאטה היה בנבדל או לא, גם בטוויטר אגב אתה תראה שני צדדים, מכל צד זה נראה אחרת, לקוון לא היה וואיי פי בזמן שהיה צריך להחליט איפה מאטה.
    באופן כללי זה היה משחק עם שיפוט רע מאוד והרבה שריקות קטנות ומעצבנות.
    הצד שלנו ממש לא זה שקופח בגדול, בטח כשהבקענו אשכרה שער שהוא גם מנגיעת יד וגם מנבדל.

דיסאינפורמציה וכל זה ממשחק אחד שאיכשהו ברשימה השחורה של ליצנים מהסוג שלך שגם שכביכול מנסים להעביר איזה מידע ״אובייקטיבי״ לקהל הרחב משמיטים במכוון מידע אחר, כי למי יש זין בכלל לחזור למחזור ה16 ולבדוק.

אוף אתה מאכיל אותנו וזה קל מדי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. nwish Member

חבוב, יש מצב שיש בך הרבה דברים, אבל אובייקטיביות היא לא אחת מהם.

מעבר לזה, תנוח עם השפה, אם קשה לך לשכנע מישהו בדעה שלך בלי לעשות רעש כמו איזה ערס, כנראה שהדעה שלך לא מי יודע מה.

11. k_700 Member

Nwish, עוד מעט פורים וזה, אבל בחייאת תוריד את התחפושת זה לא משדר אמינות.

12. nwish Member

אין לי מושג למה אתה מתכוון, אבל זה בטח לא חשוב. פשוט עזוב את זה ותתחיל להתבטא בצורה נורמאלית.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

תכל'ס בתור אוהד ליברפול זה קצת קשה להודות בזה, אבל בחיי שזלאטן הוא אגדה מבחינתי.

הבנאדם ענק. ווינר מטורף, ולדעתי לשחק כמו שהוא משחק בגיל 35 מראה על מקצוענות יוצאת דופן, גם אם הוא לא זז ולוחץ הרבה בגיל הזה עדיין להיות אחד החלוצים הטובים באירופה ולהיות כ"כ חד זה הישג מרשים. מצחיק לחשוב איפה יונייטד של מוריניו הייתה כרגע בלעדיו.

הופעה לא מרשימה של יונייטד אתמול אבל זה לא באמת מעניין אף אחד ומוריניו חוטף מספיק חיצים גם בלי שיבקרו אותו על איך הקבוצה שלו נראיתה בגמר גביע שהיא לקחה, בגמר אתה לוקח גם 1-0 עם שער מדפלקשן מהתחת של פלאיני.

אגב, צאו כבר מהסרט שהנצחונות שלכם מכעיסים או מפחידים את אוהדי היריבות פה. אני באמת בא לקראתכם ורוצה לספר לכם שזה קצת משעשע ובעיקר מביך לקרוא, תעשו לעצמכם טובה ותפסיקו.

k_700, oranfu ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  14. nwish Member

מפחדים, חוששים, קרא לזה איך שתקרא, אני סקפטי לגבי ההתכנות של אוהד ליברפול שלא אכפת לו כשמנצ'סטר יונייטד מנצחת בגמר גביע.

ובכל אופן, אף אחד לא אמר שהנצחונות שלנו הם עדות חיה לכך שאכפת לכם כ"כ ממה שקורה אצלנו.. זו ההתעסקות של אוהדי היריבות ביונייטד שהתגעגענו אליה במשך שלוש שנים, כיף שחזרתם.^^

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשמדובר בגביע הליגה אני לא יודע מאיפה הסקפטיות שלך נובעת, אחרי הכל במשך שנים אתם הייתם בראש העדר שצחקק על הגביע הזה והתייחס אליו כגביע המיקי מאוס, אם להשתמש במונחים של אורן. לא נראה לי שמישהו פה הדיר שינה מעיניו כשאנחנו זכינו ב2012 או כסס ציפורניים מול הטלוויזיה בגמר בינינו לסיטי בעונה שעברה.

ועל איזה התעסקות בכם מדובר בדיוק? אתה נמצא בפורום עם אוהדים של כמה קבוצות, רובינו מגיבים פה על כל מני נושאים ולא רק על הקבוצה שלנו וזה לא שמישהו יוצא מגדרו כדי להביע דעה עליכם, אתם מועדון גדול וטבעי ש"יתעסקו" בכם, אתם לא יחידי סגולה בקטע הזה וזה די מביך לראות אנשים פה תופסים את זה ככה.

גם מהצד שלכם יש פה משתמשים ש"מתעסקים" בליברפול, אחד ספציפי פיתח סוג של הרגל בדיוני המחזור לדרוך קצת ולסובב את הסכין אחרי כל תוצאה לא טובה בליגה ולספר לנו כמה הקבוצה היא בינונית וכמה קלופ לא עושה עבודה טובה יותר ממוריניו (כאילו שזה מעניין אותי) ואז להיעלם אחרי כל נצחון, אתה רואה מישהו עושה מזה יותר ממה שזה?

oranfu אוהב/ת את זה.