גביע הליגה 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏29/8/18.

1. alexshw Member

אני חושב שסארי בכל מקרה תכנן להכניס את וילי לפנדלים. היה די ברור שקפה מושך זמן וזו לא באמת פציעה רצינית.

2. golding מנהלים

למה שהוא יכניס את ווילי כשקפה דפק חתיכת הופעה בפנדלים האחרונים מול טוטנהאם?

אם קפה והצוות הרפואי חשבו שהוא יכול להמשיך לשחק, למה שסארי ירצה להוציא אותו? מדובר בדו-קרב פנדלים, לא בסחיבת פצוע בשדה קרב.

כאמור, הכל נבע מבלבול וכפי שסארי מעיד בעצמו - הוא היה צריך לשחרר קצת קיטור אחרי חוסר ההבנה (שלדעתי אשמים בה בעיקר הצוות הרפואי).

אני עדיין בדעה שקפה היה יכול וצריך להתנהל בצורה טובה יותר.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אין תקשורת בין צוות רפואי למאמן?
    אמרו לו שהוא כשיר והוא בכל זאת רצה חילוף? לא עדכנו אותו שכשיר?
    קשה לדעת, מהתגובה של סארי בזמן אמת אני מבין שהוא רצה את החילוף בכל מקרה, אולי פחד שקפה יחמיר קצת את הפציעה בזמן הפנדלים ואז הם יהיו תקועים, אולי מעדיף את קבאזרו בפנדלים, לא יודע אבל התגובה שלו מראה זעם רציני שהחלטה שלו לא בוצעה ואני מתקשה להאמין שאין תקשורת בין הצוות הרפואי לספסל בזמן ששחקן נבדק, זה משהו שאנחנו רואים כל הזמן שקיים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. טל. Member

ברור שסארי פחד שקפה יחמיר קצת את הפציעה בזמן הפנדלים ואז הם יהיו תקועים, או בכלל העדיף את קבאזרו בפנדלים מלכתחילה.
    כולנו ראינו בעיניים שלנו שהוא התעקש על החילוף גם כשקאפה התעקש לסמן לספסל שהוא כשיר.
    הרי זה היה די ארוך, כל הסיטואציה הזו התפרשה על דקות רבות... ברור שסארי דרש את החילוף חרף העובדה שקאפה סימן לו שהוא כשיר. שוב ושוב ושוב.

בדיוק כמו שברור שעכשיו מכונת היח"צ של צ'לסי עובדת שעות נוספות.

סארי צריך לשים את המפתחות על השולחן וללכת הביתה. הוא צריך לבוא לנציגי המועדון, להמליץ להם לזרוק את השוער הזה מהקבוצה, להסביר להם ששחקן כזה לא יכול לשחק בקבוצת צמרת באף ליגה מקצוענית (אם הם לא מבינים את זה בעצמם לבד), לשים את המפתחות על השולחן, לצאת מהחדר, ולקחת מונית הביתה.

5. alexshw Member

סארי לא היה חוטף כאלה עצבים סתם על זה ששחקן שנראה פצוע, רוצה להמשיך.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו הכיסוי תחת הוא ההודעה של קפה שהכל היה חוסר הבנה.
    קפה הרשה לעצמו להתנהג כך כי יודע שהמאמן זמני אז יכול לבדוק את הגבולות. מאמן לטווח ארוך וקפה לכל הפחות היה מתקרב לספסל ומנסה לדבר עם המאמן לפני החילוף.

7. גלץ Member

למוריניו לא היה לקאפה ביצים בשביל לעשות את זה

8. Scouser Member

החוסר הבנה באמת נשמע הנפצה קצת. אם זה נטו עניין של כשירות אז הוא היה יכול לרוץ מהר לסארי ולהסביר לו, במקום זה הוא נראה כמו מישהו בשכונה שלא מוכן לרדת מהמגרש. יותר מדי זמן עבר והיו מספיק אופציות להעברת מסרים כדי לסדר את העניין, לא חושב שזה בגלל הפציעה.

9. golding מנהלים

איזו מלודרמטיות. טעויות קורות ואפשר לחשוב על אמצעי ענישה גם בלי להציב אולטימטומים אינפנטיליים.

בכל אופן, אני שוב מזכיר שאני בהחלט חושב שקפה טעה בהתנהלותו ואם הייתי סארי הייתי מרחיק אותו לכמה משחקים. אבל כן, בגדול מדובר בחוסר הבנה ולא צריך לנפח את הסיפור הזה רק בגלל שמצב הקבוצה בכי רע. מישהו באמת חושב שאם קפה היה מוחלף ללא הפציעה שקדמה לכך הוא היה מסרב לרדת?

ספק אם השחקנים לא באמת מכבדים את האותוריטה של סארי. זו לא הסיבה שבגללה הקבוצה לא נראית טוב.

10. golding מנהלים

בינתיים זה בכלל לא נראה שסארי הוא מאמן זמני. בשנים עברו רומן כבר מזמן היה מעיף אותו.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה חושב שיש סיכוי שהוא פותח את העונה הבאה? אם לא אז זה זמני מבחינתי.
    לי נראה שמחפשים עכשיו מאמן, מתי שיהיה פנוי מי שרוצים אז יפנו את המאמן הנוכחי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. טל. Member

golding

אין שום דבר אינפנטילי בהתפטרות של מאמן שנותן לשחקן הוראה להחלף והשחקן והקפטן וכל השחקנים שלו על הדשא שמים עליו ז.

גם אין פה שום טעויות. שום דבר לא נעשה בטעות. כל הצדדים פעלו בכוונה תחילה.

ואן פה מלודרמטיות - או שאתה לוקח ברצינות את המקצוע ואת הקריירה שלך או שלא.

אין פה שום ספק שהשחקנים בצ'לסי לא מכבדים את החלטות ואת מעמד המאמן שלהם.

ואחרון אחרון חביב: כפי שכתבת, אכן זו אולי לא הסיבה לכך שהקבוצה לא נראית טוב. אבל זו בהחלט הסיבה לכך שהיא גם לעולם לא תראה טוב.

13. alexshw Member

AVB פוטר רק בתחילת מרץ והוא עשה עבודה ממש חרא.

14. golding מנהלים

@Liverpool-Forever
    אני חושב שכן, זה כמובן תלוי במה יקרה עד סוף העונה. יש לו חודשיים-שלושה להציל את המשרה שלו.

@alexshw
    בואש פוטר משום שהוא ניצח שלושה משחקי ליגה מתוך 12 במועד הפיטורים, וכי הייתה לקבוצה הזדמנות לזכות בתואר משמעותי. מעבר לזה, בואש הסתכסך עם חדר ההלבשה (ובפרט עם דרוגבה, למפארד ואשלי קול) ונוצר מצב בלתי פתיר.

אם כל הדברים האלה יקרו אז רומן עשוי לפטר את סארי. כרגע זה רחוק מהמציאות למרות הילדותיות שקפה הפגין אתמול.

@טל.
    אם סארי היה מרגיש שהשחקנים לא מאחוריו הוא היה עוזב מזמן. השחקנים רק משבחים אותו בראיונות מחוץ למגרש ואין שום סיבה לחשוב שלא מכבדים אותו.

גם אתמול בסך הכל קיבלנו הוכחה לכך שהשחקנים לא מסוגלים לקחת אחריות ולעיתים מתנהגים כמו ילדים.

למה סארי צריך להתפטר בגלל זה? אם הוא מרגיש שההנהלה מאחוריו ושיש לו סיכוי להצליח פה (ולדעתי אין לו) הוא צריך לדרוש שינויים ארוכי טווח ולא פעולות מיידיות שיפגעו בקבוצה. אם לדעתו קפה ואזפי לא ראויים להמשיך לשחק, שיוציא אותם מההרכב.

המשמעות של להתפטר היא לוותר, ואת זה עושים כשהמצב באמת לא פתיר. לא הגענו לשם ואני מקווה שזה לא יגיע לשם.

לגבי הקביעה שהקבוצה לעולם לא תראה טוב עם השחקנים הנוכחיים, אני מסכים. הסגל לא מספיק טוב והחבר׳ה הוותיקים לא ראויים להיות מנהיגים. התקווה היא שסארי או כל מאמן אחר יקבל את תמיכת ההנהלה וישנה דברים.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

אני חושב שאין לסארי חדר הלבשה מאז אותו "נאום" שלו. אתמול צ'לסי די שיחקה על הכבוד שלה. הייתה מוטיבציית שיא.

oranfu אוהב/ת את זה.