גביע המדינה 07/08: הגביע של בית"ר ירושלים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הפועל אום אלפחם, ‏9/1/08.

1. ido-s Member

ההפתעות בגביע זה מה שגורם לו להיות מעניין ומסקרן. קבוצות שאפילו לא חלמו על עלייה מליגה א' פתאום מוצאות את עצמן בשמינית גמר הגביע וזוכות לסיקור רב. קבוצות כאלו הן אלו שעושות את הגביע מעניין באמת, והן אלו שמרתקות את הצופים וגורמות להם לאהוד אותם אפילו בכלל בלי שיכירו אותן או את השחקנים שלהן.

2. or hakim Member

אחי מאיפה אתה יודע שאלה הקבוצות שמועמדות להשתתף?

3. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

הקבוצה מליגות א'-ג' שתגיע הכי רחוק בגביע תשתתף.
    כרגע אלו כל הקבוצות מהליגות האלה שנמצאות בגביע.

4. roeiuzan Member

מתי ההגרלת סיבוב ט'? שבה משתתפים גם ליגות העל והלאומית.

5. Ariel Member

איפה אתה הולך?
    יש לך אחרי זה עוד סיבוב של ליגה ארצית+נמוכות ואז מצטרפות ליגת העל והלאומית. עוד חזון למועד.

6. הפועל אום אלפחם Member

הפועל אום אלפחם פנתה להנהלת אשקלון ולבדוק אפשרות אם אפשר להעביר את המשחק לאיצטדיון השלום באום אלפחם , אום אלפחם מציעה להעתיק את המשחק למגרשה במקביל הפועל אום אלפחם תוותר על חלק שלה מהכנסות ( חצי מההכנסות לטובת אשקלון ) כמו שנהוג במשחקי הגביע ..

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/08
  7. הפועל אשקלון Member

לא נראה לי שיש סיכוי שהנהלת אשקלון תסכים
    אבל למה התכוונתה שאום אל פאחם תוותר על ההכנסות שלה ותיתן חצי לאשקלון?
    ממילא ההכנסות בגביע הם שווה. וזה בכל מקרה גם אם יהיה באשקלון וגם אם שם זה שווה ושווה אולי התכוותה שאם זה יהיה באום אל פאחם אז הם יתנו את כל ההכנסות לאשקלון

8. הפועל אום אלפחם Member

אהאאא בדיוק .. מן הסתאם שההכנסות מתחלקות לשתיהן ..ההנהלה שלנו מציעה לוותר על החלק שלה מההכנסות כך שכל ההכנסות ייכנסו לקופה שלכם ..
    אם יועתק המשחק לא.א.פחם , הקהל יזרום למגרש באלפים , למרות שאני משוכנע שגם לאשקלון יבואו אבל בכמות יותר קטנה מן הסתאם ..
    אשקלון באמת יכולה לעשות קופה די טובה במקרה הזה , אבל לדעתי זה יכול להוריד מסיכויים שלה .. אום אלפחם קבוצה שבחמש השנים האחרונות הפסידה רק פעם אחת באיצטדיון השלום בעיר ..
    מעניין מה תחליט הנהלץ אשקלו .. אל תשכח ששייע מכיר את הקהל שלנו והשפעתו על הקבוצה לכן נראה לי שבעיקר הוא לא יסכיםן

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/08
  9. ido-s Member

לפי דעתי הפועל אשקלון לא צריכה להעביר את המשחק לאום אל פאחם. הגרלת משחקי הגביע נועדה כדי שקבוצות מסויימות ישחקו בבית שלהן ולא יעבירו את המשחק לבית של היריבה. בעונה שעברה בגביע הוגרלה הפועל ת"א למשחק מול הפועל מרמורק. המגרש במרמורק היה במצב גרוע וכמעט לא היו בו חלקים עם דשא ולמרות זאת הפועל ת"א באו למרמורק וניצחו אותם, בקושי אמנם, 1-0. זו הגדולה של הבית. אם המשחק היה מתקיים בבלומפילד הפועל מרמורק כנראה היו מפסידים בתוצאה גבוהה פי כמה.
    בעונה שעברה מכבי חיפה שיחקה נגד הפועל ר"ג ברבע גמר גביע המדינה. מכבי חיפה הגיעה לאיצטדיון המכתש, שבאמת נראה כמו מכתש עד לפני עונה, ופשוט לא הצליחה לעשות כלום. הטכניקה של השחקנים הייתה ירודה בדיוק כמו המצב של הדשא. הפועל ר"ג שיחקו במגרש שהם רגילים לשחק בו וניצחו את חיפה 1-0 בהארכה. אז הבית של הקבוצה המארחת באמת יכול לעזור לה.
    ולכן דעתי היא שאשקלון לא צריכה להעביר את המשחק רק בגלל מקרים כמו ה-2 שהזכרתי לעיל, ובהצלחה ל-2 הקבוצות בסיבוב ז' בגביע.

10. רק הפועל אשקלון! Member

צאו מהסרט.
    אשקלון לא תעתיק את המשחק לשום איצטדיון בעולם!
    האווירה שהשחקנים מקבלים בבית זאת אוירה שהם לא יקבלו בשום מקום אחר בעולם

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלהה חדרה =]

12. idos87 Member

אשקלון לא תוותר על הבית. אום אל פאחם כנראה יפסידו בגביע לאשקלון אבל אשקלון לא יגיעו רחוק מדי.

13. הפועל אשקלון Member

אי אפשר לדעת לאן נגיע אם הגרלות טובות הכל אפשר
    יכול להיות שעד שלב הרבע גמר יצאו לנו רק קבוצות מהארצית או יותר נמוך ונעבור אותם הכל יכול להיות וזה לא קר לאשקלון זה לכל קבוצה יכול להיות תבוא קבוצה מליגה א' או ארצית תקבל קבוצות נוחות ותנצח
    אבל לא אכפט לי מהגביע עדיף להתרכז בליגה ומה שיהיה בגביע יהיה

14. הפועל אום אלפחם Member

קשה לנחש .. הפועל אום אלפחם מכילה סגל שחקנים שלא נופל מאף קבוצה בארצית..
    אני לא מכיר את אשקלון וסגל השחקנים שלהם , אבל מספיק להגיד שיש לאום אלפחם הרכב טוב פי כמה מזה של גדידה שנמצאת במקום השני בארצית ..
    כמעט בכל העמדות חוץ מ 2-3 עמדות השחקנים שלנו יותר טובים משלהם ..
    ...
    אולי באמת נפסיד את המשחק , אבל אני בטוח מליון אחוז שבסגל הנוכחי יש לנו קבוצה צמרת של ליגה ארצית ..

זה בכלל לא קשור לזה שאני אוהד את אום אלפחם , ממש לא ...

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/08
  15. idos87 Member

לאום אל פאחם יש באמת סגל מצויין שמתאים מאוד לליגה ארצית. אני מאמין שבעונה ששייע אימן שם פשוט לא היה להם מזל וחבל. הם יכלו לעלות ליגה ורק חוסר מזל במחזורים האחרונים מנע מהם עליה. אני מקווה שהם יעלו למה לפי השחקנים שיש בסגל יש קבוצה לליגה הארצית שאפילו יכולה להילחם על העליה.
    האמת היא שאשקלון לא כ"כ טובים העונה, וזה בצורה עדינה. הקבוצה לא טובה כל שבוע בעיתון יש עליהם כתבות עם כותרות מה יהיה? שייע לאן? אשקלון איפה עונת הגביע? וכדו'. חבל על הקבוצה הזו שרק לפני עונה הייתה בגמר הגביע. אני מקווה שהם יתאוששו ויחזרו לרמתם הרגילה. יש להם שחקנים טובים אז רק יכולת וביטחון עצמי חסר להם.