גביע המדינה 16/17 - אחרי 36 שנים בני יהודה זוכה בגביע !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏30/11/16.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Mamadu

מה הבעיה בשישרף לכם הכפר? עוד מעט תבוא בתלונות על ההתגרויות הרגילות, כששרנו "תל אביב עולה באש" (ואצלנו אשכרה גם עשו את זה) זה הפריע לך? מאמין שלא. אבל אם כבר קהלים, בוא נדבר על הקהל של סכנין, שכל מה ששמעתי ממנו אתמול היה "אל אקצא", "כהנא מת" ו-90% התגרויות בבית"ר. זה רק הוכחה לכך, ביחד עם המשחקים שדוחא ריק למעט משחקים מולנו שהוא מפוצץ עד אפס מקום, כמה המועדון הזה היה קטן בלי בית"ר ירושלים. חצי יציע אתמול היה מבית צפאפא בכלל, איפה הם ואיפה סכנין. כמו שיש אצלנו זבל שמגיע בגלל השנאה לסכנין, אצלכם זה אותו דבר בגלל השנאה לבית"ר, רק שאצלכם זה פי כמה. פשוט לנו אין את הליטופים של התקשורת ואת הטיעון התמידי של "כולם נגדנו כי אנחנו ערבים", אז מה לעשות...

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. לא שמעתי את קריאות "תל אביב עולה באש", כי אני פשוט כמעט ולא רואה כדורגל ישראלי. למה אתה מניח שזה מקובל עלי?
    2. זה מגוחך שאתה בכלל משווה בין האוהדים של סכנין לאלה של בית"ר. סכנין כמעט כל עונה משחקת עם התקציב הכי נמוך בליגה, יש לה איצטדיון ביתי מחריד והיא באה מעיר של 30,000, איך אתה בכלל מצפה שיביאו כמויות קהל גדול לכל משחק?
    בית"ר קבוצה הרבה יותר עתיקה (בני סכנין הוקמה רק ב-93) שבאה מהעיר הגדולה בישראל, אהודה על ידי כל הפריפריה בדרום כמעט, יש לה מסורת, תארים ותמיד שואפת למקום יותר גבוה מזה של סכנין, ויש לה מתקן חלומי ביחס לזה של סכנין.
    3. מעולם לא אמרתי שכולם נגדנו, אך זה לא סותר את העובדה שיש מספר שחקנים/קהלים שהם כן נגדנו אך ורק בגלל שסכנין היא קבוצה שמגיעה מעיר ערבית.

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/17
    Telkiyski אוהב/ת את זה.
  3. Drama2 הסמל מעל הכל

חבל, אם היינו פוגשים את מכבי ת"א בגמר זה היה אידיאל.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק עכשיו במקרה יצא לי לראות את זה כי הייתי במשחק ואני לא מופתע. שחקן דוחה וחלש ואפס מאופס חאליילה(הוא גם התגרה בסיום באוהדי בית"ר). איך הוא לא מקבל 4-5 משחקים בחוץ על הפגיעה הזו? כי במזל לא יצאה לאיינבינדר העין? בושה.

ואיינבינדר צודק בכל מילה:

לילה טוב. הרבה אנשים התעסקו השבוע בדרך בה חגג איתי שכטר את השער שכבש נגד סכנין, חבל שמעט מאוד אנשים התעסקו פחות בדרך בה נפגעתי, כפי שניתן לראות בוידאו המצורף (זה יכל להיות גרוע יותר). אז כן במדינה דמוקרטית לכל אחד יש את הדעה שלו וכולם בוחרים להביע אותה, חבל מבחינתי שיש דברים שבוחרים להתעלם מהם.

נ.ב
    אם היו שואלים אותי לפני המשחק את העדפתי הייתי בוחר לחגוג בדיוק כמו איתי(חגיגה ספונטנית ללא נסיון לפגוע באף אחד) לבין לפגוע בפניו של שחקן יריב?
    כנראה שהייתי בוחר לחגוג כמו איתי. ואתם?

5. Butragueño מנהלים

http://www.b7net.co.il/dyncontent/t_post/2016/12/22/591623812518942081636.Xxx
    ביום שלישי ורביעי יתקיימו משחקי גביע המדינה בשלבי רבע הגמר.

כבר ביום שלישי יערך המשחק הראשון, בו בית"ר ירושלים תארח את קרית שמונה במשחק הראשון של המאמן החדש. לא ידוע מי יהיה המאמן, אך משחק מסקרן ומותח מובטח. בעונה הקודמת בית"ר ירושלים הודחה ע"י מכבי חיפה כבר בסיבוב הראשון בו קבוצות ליגת העל השתתפו, בדיוק כמו הקבוצה מנגדת, שהודחה ע"י מכבי פתח תקווה. קרית שמונה תגיע למפגש לאחר הפסד ביתי מול אותה פ"ת ביום שבת האחרון, ובית"ר תגיע לאחר תיקו 1-1 מאכזב מול בני יהודה.
    המשחק יערך ביום שלישי, 19:00, טדי.

במשחק המרכזי, יפגשו שתי הקבוצות במומנטום החיובי בליגה, מכבי פ"ת ומכבי ת"א. הקבוצה מהמלאבס באחת העונות הטובות שלה, שומרת בביטחה על המקום השלישי, תארח את הטוענת לכתר, מכבי ת"א. פ"ת הצליחה לדלג על שתי משוכות לא פשוטות, בדמות מכבי חיפה והפועל ת"א, שני משחקי חוץ. מכבי ת"א הזיעה מול רעננה וניצחה בדו קרב פנדלים, ובסיבוב הקודם עברה את בני לוד. ללא ספק משחק שיכול ללכת לשני הצדדים. הצהובים עם כח מנטאלי גבוה לאחר הניצחון במשחק העונה, שצימק את הפער בפסגת הליגה ל-5 נק', ומנגד מכבי פ"ת, שסופרת כבר 12 משחקים רצופים (כולל הגביע) ללא הפסד. שתי הקבוצות נפגשו העונה פעם אחת בליגה, וסיימו בתוצאה 0-0, ויפגשו שוב במחזור הקרוב, למבחן נוסף.
    המשחק יערך ביום רביעי, 21:00, אצטדיון המושבה.

בשני המפגשים הנוספים, הפועל חיפה תארח את הקבוצה היחידה מהליגה הלאומית, הפועל רמת גן, שעברה בסיבוב הקודם את הפועל ירושלים, בדו קרב פנדלים. אמנם החיפאים עדיפים על הקבוצה של ליאור זדה, אך אסור לזלזל בקבוצה מרמת גן, שבפעמים האחרונות שהגיע לשלבים האלה, גם זכתה בתואר. מהצד השני, דני גולן ימשיך להשתמש בכלים החדשים שלו, בן בסט ודור פרץ, כדי לעבור את הסינדרלה ולהגיע לחצי הגמר.
    המשחק יערך ביום רביעי, 19:00, סמי עופר.

במקביל, יערך המשחק של שתי קבוצות התחתית בליגת העל, מ.ס אשדוד נגד בני יהודה. שתי הקבוצות רוצות לשכוח מצרות הליגה, ולנסות ולהתקדם על חשבון השניה לשלב חצי הגמר. אשדוד מגיעה לשלב רבע הגמר, גם היא, לאחר דו קרב פנדלים, בעוד שבני יהודה עברה בקלילות רבה את הפועל אשקלון.
    המשחק יערך ביום רביעי, 19:00, אצטדיון הי'א.

חשוב לציין כי המשחקים ישוחקו בשלב הנוכחי במתכונת של משחקי בית וחוץ. משחקי הגומלין יערכו בתחילת חודש מרץ.

Nigel de Jong ו-שי אוהבים את זה.
  6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שמספר התגובות הגבוה מספר את רמת העניין של שלב רבע הגמר בפורמט הבית והחוץ..

ועדיין יש משחק היום ושרון מימר(כן כן הוא מאמן בית"ר) פירסם את ההרכב למשחק, הכותרת היא שקלטינס חוזר לקישור(פריירה מוצהב) וקונט יערוך בכורה בבית"ר כמגן ימני. ההרכב המלא:

קליימן - רואדה, מורי, קונט, הייסטר - קלטינס, איינבינדר, סאבו, ורד, עזרא - שכטר
    על הספסל: שושן, ראלי, דילמוני, זגורי, בריהון, אודל ואביסידריס.

7. DRORIKO Member

זה לא בגלל הבית חוץ, אני אזכיר לך איזה עניין היה בדו קרב בין מכבי של פאקו לק"ש של בכר. השנה אין את זה, גם כי הליגה פחות מעניינת,וכיוצא בזה גם הגביע, וגם כי למעט מכבי אין אף קבוצה גדולה ברבע. ומכבי עצמה פחות נוצצת מבשנים עברו.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי בארץ בשנה שעברה אז אין לי מושג איזה עניין היה או לא היה.
    אם אני בתור אוהד בית"ר שלא ראיתי תואר רציני 8 שנים לא התרגשתי מהמשחק בשלישי גם לפני הפיאסקו עם מימר זה אומר הכל.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

לפני שנתיים,והיה הרבה עניין. זה לא שאני כזה חסיד של הבית חוץ, ומובן לי שזה מגיע ממקום ציני של לטאטא סינדרלות שעלולות להוות "נטל כלכלי", אבל אני לא חושב שזאת הסיבה שהרבע גמר הזה מת. את הסיבות לכך נתתי.

10. alexshw Member

אני גם לא מבין בספרד או איטליה מה הפואנטה בשיטה כזו? מוציא את העניין.

11. Telkiyski Member

הפאונטה היא לשים מסננת רצינית לפני שלב חצי הגמר.
    למנוע הפתעות ולהביא למצב שיהיו כמה שיותר קבוצות "גדולות" בחצי הגמר.

האמת היא שזה שעושים את זה רק בשלב רבע הגמר מגחיך את זה עוד יותר.

12. סיונרה Member

זה פחות או יותר כמו להחליט שהבית מלוכלך אז אני אזרוק מטאטא בסלון ויהיה בסדר.
    בית״ר משחקת בכלל לא רע, לא חשבתי שאני הולך לראות כדורי עומק העונה, מסתבר שגם אנחנו יכולים.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההחלטה הראשונה של מימר בתפקיד מוצלחת מאוד, הוא החליט לא להיות רן בן-שמעון:
    - קלטינס בקישור ולא מגן או קשר. ההחלטה הכי קריטית שקשורה לבית"ר כי קלטינס הוא אחד משלושת השחקנים הטובים של בית"ר.
    - איינבינדר וסאבו משוחררים יותר קדימה.
    - לא הולכים אחורה בצורה מוגזמת אחרי שאנחנו ביתרון.
    - לא עוברים לשחק בשלב מסוים עם 4 קשרים דפנסיביים.
    - סופסוף משחקים על הקרקע קדימה, לא רק המסירות המעצבנות לצדדים שלא הולידו כלום.

כמובן שמימר לא שינה כאן סדרי עולם אחרי אימון אחד, הוא לא העניין וגם ברור שהוא הסייד קיק של אלי טביב.
    רב"ש היה פשוט נזק מהלך, מאמן שיותר מזיק מעוזר ורק מגביל את הקבוצה.
    ומברוק לשכטר על הצמד למרות שלא היה פנדל ושבין הראשון לשני הוא ביזבז אולי 4-5 הזדמנויות גדולות לשער.

EsheD ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  14. JR-Riquelme Member

סאבו ענק.

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרת הכול.
    זה לא שמימר מאמן גדול,אבל הא פשוט שיחרר את הרסן שרב"ש שם על הקבוצה,והכי חשוב החזיר את קלטינס לקישור. רב"ש הלך עם הראש בקיר ושילם על זה בפיטורים.
    מימר פשוט משחק איך שצריך לשחק בלי להתחכם.
    קצת מזכיר לי את גיא לוי אחרי קורצקי.