גביע המדינה 16/17 - אחרי 36 שנים בני יהודה זוכה בגביע !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏30/11/16.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפחיד כמה שההודעה שלך מדויקת.
    ומדהים שעדיין יש כאן כותבים(אותם אנשים שלא משחררים) שחושבים שבית"ר תחת רב"ש הייתה שווה משהו. כנראה שבסופו של דבר הבלנדר יודע לעבוד טוב בתקשורת.

2. alexshw Member

לא סתם רב"ש התחנך על ברכיו תרתי משמע של אברם.

3. Raulito Madridista

ראיתי שכתבו כאן על קלטינס, לדעתי הזימון לנבחרת היה מוקדם מדי, הוא בסה"כ חיבר אותנו אחת שלמה טובה במדי בית"ר. הוא שחקן עם רכש על הכתפיים, חכם מאוד במילים שלו לתקשורת, שאפתן, אבל כיאה לשחקן צעיר הוא חסר יציבות. רב"ש בטח לא עזר לו העונה ואני מסכים שזו עונה מפוספסת. אני רואה בו כישרון גדול יותר מנטע לביא למשל. אבל אתם יודעים איך זה עם שחקנים צעירים - בהתחלה אתה מתלהב מכל פס שלהם, בהמשך הציפיות עולות ולא קל לשמור על אותה היכולת. אני זוכר ששמעון גרשון אמר משהו כזה על 'תינוקות קשטן' כשהם נבלמו אחרי הפריצה.

מבחינת בית"ר בעונה הבאה היא צריכה חיזוק של בלם נוסף כי ההגנה שלה רכה מדי ומעבר לכך חלוץ שיתחרה עם שכטר ואולי יאפשר לשחק איתו גם בכנף לפעמים. עם רב"ש בית"ר ממש לא הייתה טובה יותר, אבל עם מימר התוצאות לא יהיו אחרות לאורך זמן. המטרה צריכה להיות המקום השלישי כרגע וזה אפשרי.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע, לדעתי דווקא החלק ההגנתי שלו הוא הצד היותר חזר אצלו. התקפית, לדעתי דסה ובן ביטון לדוגמא עולים עליו.

5. zivmay Member

שלא תבינו לא נכון, אני חושב שאלי טביב עשה בשכל כשפיטר את רב"ש, ביתר נראתה זוועה ברוב העונה. פשוט סתם מן הרגשה, שהוא תמיד צולח את המשחקים מול מכבי.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כיף גדול היה לצפות במשחק בין מכבי ת"א לביתר ירושלים. שתי אימפריות, עם קהלים גדולים מאחוריהן, שסיפקו לנו משחק תוסס ומעניין. אני מקווה שהקהל של בני יהודה יבוא במספרים גדולים כדי שנקבל גמר שלא נופל מהמשחק הזה. זו הזדמנות של הקהל הכתום להראות שעוד נשאר ממנו משהו.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני איתך, גם אני חשבתי על זה אתמול, אבל ספק אם היינו מגיעים למעמד הזה או לפלייאוף העליון עם רב״ש.

8. DRORIKO Member

לא אוהב לשחק בנדמה לי אבל רב"ש קרוב לודאי היה עושה פליאוף עליון. לא כי בית"ר שלו היתה כזאת טובה כמו שהיריבות שלה להעפלה היו כאלה עלובות. אין חולק שעם מימר בית"ר טובה יותר, לפחות עד עכשיו,נראה מה יהיה בהמשך

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם זו הלוגיקה עדיף להחזיק מאמן שמצליח להוציא יותר משאר הליגה מאשר מאמן שמוציא את המקסימום רק מול מכבי תל אביב.

10. Drama2 הסמל מעל הכל

אי הסכמה גורפת יש כאן, לפי דעתי מבחינה התקפית הוא אחד השחקנים החכמים והמשופשפים שיש.

חוכמת משחק, ראיית משחק, טאץ' במסירה/הרמה/שליחה, למי יש כזו יכולת ? היחידי שיכול להסתכל עליו מלמטה זה אלי דסה, כאשר כל השאר לא מתקרבים אפילו. יש לו טאץ' וראיית משחק של שחקני טופ ליגת העל (בעמדות הקישור/התקפה).

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אפרופו מגנים, זוכרים שנטען שייני לא יודע להגביה ואין לו רגל שמאל?

Drama2 אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

בלי קשר לדעתי על ייני זה לא רציני לקחת בישול אחד בהגבהה ולהגיד "אמרתי לכם". זה כמו שמחר אבוחצירא ישים גול אז מישהו יגיד "נה לכם כל אלה שאמרו שהוא חלוץ פח. אין לכם מושג"

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

פיזר מסירות מדויקות בשמאל לאורך כל המשחק, והיו לו עוד כמה הגבוהות טובות.
    הוא פשוט טוב - בימין, בשמאל, כמגן, כקשר, או כבלם. האנדרייטד הגדול בכל הזמנים.

14. Drama2 הסמל מעל הכל

לפעמים יש לאנשים זיכרון קצר.
    מה שהוא עשה לכ.רונאלדו באיצטדיון ר"ג יזכר לדורות

amn אוהב/ת את זה.
  15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד אגדה אורבנית שנשמע עליה עוד שנים רבות למרות שהיא לא נכונה.

את ההרמה שלו אתמול כל שוער ילדים צריך לקחת, בואו נאמר שמי שיצר כאן בישול לגול הוא קליימן עם היציאה הנוראית שלו. אבל בסדר יצא "בישול".
    בהגנה הוא גם לא היה משהו, כל ההתקפות המסוכנות של בית"ר היו דרך האגף שלו אבל אני לוקח בחשבון שטב"ח העצלן לא ירד להגנה והשאיר עליו את ורד, קונטה ושכטר פעם אחר פעם. דווקא דסה בצד השני נתן משחק הרבה יותר מרשים, הגנתית והתקפית.

הוא כן שחקן סולידי שמשתדל לעשות את המיטב בלי פוזות בכל תפקיד שהוא משחק, לא צריך לקחת ממנו את זה אבל גם לא להלל אותו בצורה חסרת פרופורציות רק כי אתה מעריץ אישי שלו.

Don Joan Roman, שי, gilad16 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.