גביע המדינה 16/17 - אחרי 36 שנים בני יהודה זוכה בגביע !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏30/11/16.

1. Drama2 הסמל מעל הכל

@Nigel de Jong
    אין מגן שמאלי יותר טוב.

דווידזדה נכון לקדנציה האחרונה בב"ש עם וואקמה היה יותר נזק מאשר תועלת..(בחלק ההתקפי)
    אורן ביטון מרבה ליצור חורים, בהתמודדות מול קבוצות עם שחקני התקפה מהירים, הוא לא יוכל לסגור שחקן אחרי ספרינט של 40מ'.
    מגבו מאוד פעלתן אבל גם עושה חורים ולוקח זמן לאפס אותו, דבר שיכול לעלות בנקודות.

חוץ מהם כל המגנים הישראלים אותה רמה פלוס מינוס. שזו רמה לא גבוהה.

ייני מתבלט בבינוניות אף על פי היותו שחקן אפרורי, גם זה משהו.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בחצי שעה שראיתי היו לו שתי הרמות עם רגל שמאל שלא עברו את השחקן הראשון. אבל סיידר, שזה לא יפריע לך.
    אתה הרבה פעמים נותן כאן ביקורת על אוהדי באר שבע שהם נוטים להגזים ולהאדיר את השחקנים שלהם בקבוצה, אתה לא שם לב שאתה עושה בדיוק את אותו הדבר? משהו פה אמר שייני שחקן רע? משהו פה אמר שייני נוראי בכל העמדות במגרש?
    עברתי כאן על לפחות 90% מהתגובות. כולם אמרו שייני כקשר אחורי וכבלם אחלה שחקן, בטח שבתור ישראלי, ושכמגן הוא מצויין אבל קצת מוגבל התקפית. למרות כל זה, יש לו ערך מוסף של קריאת משחק נכונה, שחקן מנהיג שכל מאמן היה רוצה אצלו בקבוצה. יש פה זלזול בייני? אז אמרתי שלדעתי דסה וביטון התקפית טוב ממנו. אז מה קרה? אפשר לחשוב שאמרנו שהוא עלי עותמאן.

"האנדרייטד הגדול בכל הזמנים". בכל העולם למה רק בכל הזמנים. מי שיקרא את התגובות שלך יחשוב שהוא שילוב של דני אלבס ורוברטו קרלוס רק בצהוב.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ייני הוא השחקן האפור שעושה את עבודתו בכל מקום במגרש בצורה טובה.

בשני משחקים האחרונים (מולנו ומול ביתר) שמתי עליו עין ובאמת הוא עושה את העבודה שלו כמו שצריך , הוא לא סופרסטאר אבל גם הוא לא פח .
    שחקן טוב .

4. Drama2 הסמל מעל הכל

חוץ מאלי דסה, ואולי דור אלו, אין למגנים הימניים בכדורגל הישראלי רבע מהעוצמה שיש לעלי ברגל.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא שופטים שחקן רק לפי עוצמה ברגל. תשאל את ערן לוי.

6. zivmay Member

הוא שחקן טוב, לא עושה טעויות וכו'.
    עמדת המגן היא העמדה המתאימה לו, כשהוא עבר לשחק באמצע נגדנו, ראו את הליקויים הטכנים שלו ( כמו נגיעה ראשונה) הוא לא הסתדר מול הובאן ואוגו.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

ברור, אבל עלי עוסמאן מגן ימני מהשליש העליון בליגה. לא רואה מי עדיף ממנו (חוץ מדסה אלו ביטון), במיוחד מבין הישראלים.
    הרמה, עוצמת בעיטה, כושר, יודע לעשות הגנה, הוא מגן טוב. אם היה קצת יותר צעיר, או היה יודע שאסור לעבור למכבי חיפה, היה יכול לסגור לנו בנבחרת את העמדה ל-5 שנים לפחות.
    הילד כבר בן 30, הלוואי ונראה עוד מגנים ברמה הזו.

Mamadu ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הודעה שנייה מעלייך נכתבה על ידי משתמש שכבר התייחס לייני בלשון נקבה מרוב זלזול.
    אני באמת לא מבין איך לא שמים לב כמה הוא טוב, טופ 10 בליגה, מבין הישראלים במיוחד. הוא בערך תמיד עושה את הפעולה הנכונה, וטכנית הוא גם לרוב לא מפספס. אני ממש לא מסכים שמרבית ההתקפות הטובות של בית"ר אתמול באו על הראש שלו, אולי מהאגף שלו, אבל ממש לא בגללו. הצטיין אתמול, כרגיל.
    כן, אני מפריז לעתים מרוב סובייקטיביות, יש הבדל בין להאדיר את וובה בראון לבין להאדיר את שרן ייני.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

היה המגן הישראלי הטוב בליגה לפני שתיים-שלוש עונות.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כן, רק שלוובה בראון מרבית המשתמשים כאן כתבו שהוא נגר ולא מתאים ליותר משחקן שולי בסגל של באר שבע, בעוד את ייני כמעט כולם רשמו שהוא אחלה שחקן, חובה שיהיה בכל מועדון, ושהוא גם בין השחקנים הישראלים היותר טובים. יחי ההבדל הקטן.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  11. סמואל אטו Member

חשבתי שאני היחיד ששם לב לשיפור אצלו בשנתיים האחרונות.

12. סמואל אטו Member

אני גם לא מצליח להבין את העניין הזה.
    הוא השחקן הכי חכם בליגה בעיני, הוא מביא משחק הגנה מצויין באופן עקבי לכל משחק בו הוא מופיע והוא מרים את הרמה של כל מי שמשחק איתו. זה לא עניין של מה בכך.
    אני לוקח כל יום בשנה שחקן לא מהיר, לא פיזי ולא יצירתי, אך כזה שיש לו מנטליות סופר חזקה(אלברמן, ייני, הובאן, ויטור, אייבינדר, אלמוג כהן, ערן זהבי) מאשר שחקן טכני/פיזי עם מנטליות רעועה.

orimor2212 ו-לירן אוהבים את זה.
  13. Don Joan Roman Member

הכל טוב ויפה ועם הרוב אני מסכים, אבל איבינדר עם מנטליות חזקה?

Sent from my m3 note using Tapatalk

14. סמואל אטו Member

לגמרי.
    אני לא חושב שהוא עשה את השם שלו על הגוף העדין שלו או איזה יצירתיות מרשימה. הוא תמיד היה שחקן בוגר, ממושמע וחכם.
    אתה ראית אותו לא פחות פעמים ממני( אני מעריך שגם יותר) אז זה בסדר גמור אם אתה לא מסכים איתי.

15. Don Joan Roman Member

את הקריירה שלו הוא בנה על סמך היותו שחקן חכם שיודע להצטרף מאחור וכן גם מזה שהוא ממושמע ויש לו גם יכולת מנהיגות(מכל דבר קצת), קראתי שגם סוזה בזמנו אהב את זה אצל דן.

אבל מבחינתי מנטליות חזקה זה גם להופיע למשחקים חשובים ומשמעותיים ולאינבינדר אין את זה בגרוש, הוא עם אופי חזק יחסית ללירוי צעירי ודומיהם אבל שמת אותו עם רשימת שחקנים שהוא לא ברמתם, גם לא מהבחינה הזו.

Sent from my m3 note using Tapatalk