גביע המדינה 17/18: הפועל חיפה ובית"ר ירושלים הן העולות לגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏22/11/17.

1. DRORIKO Member

זה שזה בסמי עופר לא אומר כלום, אנחנו גרועים בבית ובחוץ באותה מידה.

EsheD ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  2. WellNeverDie Member

אחד המשחקים הגרועים ביותר שראיתי בעיניים שלי של מכבי חיפה. אולי הגרוע ביותר.
    בושה וחרפה... והחגיגות בסוף... כמה חרפה.
    הפועל ת"א קבוצת ליגה לאומית גמורה, ועשו לנו בית ספר.

התחושה שגרשון וקהת התחרו בניהם מי גרוע יותר, ואז גם יונתן לוי נראה כיאלו הוא בחור אקראי מהרחוב שהלבישו לו את החולצה, ואז אופיר מזרחי הסריח את הדשא.

באמת שזה היה הזוי. נכון, אין מאמן, והנהלה בדיחה אז לא מצפה לגדולות. אבל גם היכולת האישית שלהם ברמה של ליגה ג', והם השתינו במכנסיים כל המשחק.

למה לעזאזל לא בא איזה ניר דוידוביץ' והעיף אותם לחדר הלבשה? מניפים לי דגלים... חרפה.
    אני מבוייש ולא יאמן שכל פעם מחדש מגיעים לשפל אחר. והפעם זה אחרי שהעפלנו שלב. אפילו לא ניצחנו!!!

הרצליה אוהב/ת את זה.
  3. Civil Anti Madridista

לא מדברים על זה אבל הפנדל של רמי גרשון לא היה מבייש אפילו את נטע אלחמיסטר.

בחיים שלי לא ראיתי טכניקת בעיטה כזאת מכדורגלן פעיל.

Abu George אוהב/ת את זה.
  4. Telkiyski Member

הסיבוב הזה בגביע הראה לדעתי שאין כאלה פערים ענקיים בין הלאומית ללפחות מרבית ליגת העל.

כפר סבא ור"ג העיפו בפנדלים את מכבי פתח תקווה ובני יהודה.
    נתניה וחיפה העיפו את חדרה והפועל בפנדלים.

ב"ש ובית"ר נקלעו לפגירו בחוץ והפכו בסוף.

רק רעננה טיילה נגד רמה"ש.

בתכלס אני לא חושב שיש כזה הבדל בין נצרת לעכו או בין הפועל ת"א לרעננה.

5. גלץ Member

מפסידים למכבי חיפה בפנדלים? המצב של הפועל תל אביב יותר חמור ממה שחשבתי.

EsheD אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי אמר שאין סינדרלה בגביע? */aaarofl

https://scontent.ftlv3-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/26794281_1572281689508100_1633234462_n.Xxx?oh=9aaec678d73314ac3290991e92063df0&oe=5A55D23E

7. alexshw Member

אגב אם תבדקו בעשר השנים האחרונות מכבי חיפה הפסידה פעם אחת בפנדלים בגביע(לרעננה ב - 2014) וניצחה מספר פעמים.

8. Raulito Madridista

משחק בטעם של פעם, אבל כמה חזקה השביזות וביום רביעי חוזרים לליגה האמיתית שלנו, תרתי משמע. התכתבתי כאן עם משה מהפורום במהלך המשחק, אמר שהקהל שלנו נתן הצגה, שעשינו להם בית-ספר - הכל נכון, וזה לא מנחם בשיט. ידעתי שהפועל יעשו את זה בדרך המסריחה - עם בעיטה בדלי, עם הפסד בפנדלים כשההשלכות הן להגיע הביתה באמצע הלילה אחרי כל הפקקים. העובדה שפספסנו דרבי נגד מכבי עוד יותר מתסכלת, מעצבנים. מצד שני, אחרי ירידת ליגה אני חסין מהכל. באסה של שעה-שעתיים, שומעים קצת אייל גולן בדרך חזרה(אחלה הופעה הייתה במוצ"ש!) ונרגעים.

החגיגות של מכבי חיפה עם הקהל שלהם זה הרגע המביך והפאתטי של העונה ללא ספק, אין גבול לעלבון וגם עליהם עצוב לי. רוקאביצה נתן גול אבל מעבר לכך הוא לא יודע לעצור כדור ולא נתן פס אחד נורמלי, מולו המגן ימין שלנו נראה כמו דני קרבחאל.

לגבי הפועל, היו לנו מספיק הזדמנויות להכריע את המשחק וממש חבל, אם הייתי צריך לבחור מי יגיע למצב אז הייתי נותן להירש, והוא פישל בענק, וגם טאקיאר גילגל שם לגלזר. המשחק הוכיח אתמול עוד שני דברים נקודתיים, מעבר לכך שכל שחקן בהפועל קיבל תמיד אבל תמיד את ההחלטה הכי גרועה והכי פחות מסוכנת: ראשית, הפציעה של אוסטוינד אשתקד הייתה קריטית ואיתו היינו נשארים בליגה. שנית, מוטי ברשצקי לא טוב, הוא חודש לא משחק והפועל ת"א גדולה עליו. שחקן של תרגיל אחד. הוא רץ, הוא קצת מהיר, קצת טכני, אבל זהו. אין לו ביצים והוא לא יודע לעצור כדור, חבל. הלוואי שעגייב טוב ממנו. אוי ואבוי לכם אם לא תעלו ליגה השנה יא מאנייק. רק הפועל.

9. Butragueño מנהלים

מצחיק לראות את חגיגות האליפות של הירוקים אחרי דו-קרב הפנדלים.
    כולם חוגגים וצוהלים, חוץ מאלברמן שעומד בצד ומבין שהקבוצה בבור עמוק והולכת להיאנס ע"י מכבי ת"א בשלב הבא (ובכלל, כנראה מבין שחוזרים לליגה, לבור העמוק).

בכללי, עדין לא מבין איך בגיל הזה ואחרי שנות נסיון אירופאיות, רמי גרשון לא יודע לתת פס. חוץ מנגיעת היד המטופשת, הוא זה שמסר רע והוביל למצב בכלל למהלך של הפועל ת"א. בחיי שיש לו מסירה ברמת אוראל דגני. ואני לא אומר את זה בהגזמה, הוא לא יודע לתת פס, ובמשחק הזה ראינו כמה הטכניקה של דוס-סנטוס לקויה. קאיו עם התרומה הכי גדולה שלו למכבי חיפה מאז הגיע.

שמח שאזולאי חזר, הוא לא יציל את המולדת, אבל הוא מהיחידים שאוהבים להילחם ולהתאבד על הדשא. מהרגע שיצא (סביבות הדקה ה-60), היה כל כך עצוב לראות אלברמן בתפקיד 'עושה המשחק'.

הגול של רוקביצה אתמול זה בדיוק מה שהוא יודע לעשות. זה לא הרבה, אבל במתפרצת של 1-1 הוא נהדר. באחוזים גבוהים הוא כובש או מוציא אדום מהבלם.

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/18
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו היה מזמן צריך לספר לברשצקי ששחקן בגובה שלו עם רוצה להצליח ואין לו מהירות אדירה וטכניקה יוצאת דופן(ואין לו) צריך לעבוד חזק פיזית כדי להיראות כמו שחקן בוגרים. מילא שהוא חלש, אבל הוא נראה גם שמנמן עם מניירות של כוכב. אם אתם עולים אסור לכם לבנות עליו כשחקן הרכב במצבו הנוכחי.

11. Butragueño מנהלים

ברשצקי מזכיר לי בדיוק שחקנים כמו אוסטווינד או ריף מסיקה. שחקני רגל שמאל עם טכניקת מסירה לא רעה, אבל אף פעם לא פרצו, והגיע לגיל מאוחר בלי דריכת רגל.

לגבי היכולת הגופנית, גם בן לוז שחקן קטנטן, אבל הוא עבד הרבה על פיזיות וזה אף פעם לא הפריע לו, שילמד ממנו.

12. Telkiyski Member

ברשצקי פשוט לא תורם לנו כלום.

אין לו מה להציע באגף.
    לא יודע לעבור שחקן ואפילו להוציא קרוסים טובים הוא לא מצליח.
    הוא יודע לעבור שחקנים עם טכניקה, אבל הוא יודע שאין לו סיכוי לעבור בגלל הפיזיות ולא מנסה בכלל.

או שישחק באמצע או שיירד לספסל. כרגע אני עם האפשרות השניה.

בכל מקרה כוכב גדול או אפילו שחקן ליגת על טוב הוא לא, אני די בטוח בזה.

13. Raulito Madridista

כמובן שברשצקי הוא לא הבעייה של הפועל ת"א והוא לא הגיע בכסף גדול או משהו, הייתי בעד הרכישה שלו מהפועל רמת-גן אבל הוא פשוט שחקן שלא עמד בציפיות ובעוד לגבי רוב הסגל אין ויכוח ומדובר בשחקנים גרועים - לגביו יש עוד שאלה האם הוא מסוגל לתרום לנו. גם אם נעלה ליגה, וכוס אמא שלהם אם לא - אין לנו סיכוי לבצע מהפכה בסגל כי אין כסף בניגוד לקיץ 2008 למשל. אז ברשצקי לא יהיה מאלה שישלמו את המחיר אבל לא ברור לי למה הוא קדוש מעונה. גנדה לא שחקן טכני אבל הוא מהיר ומריח שערים למשל. ובהמשך לנאמר למעלה, אנחנו לוזרים ופראיירים וחבל ועצוב על הקהל הזה, הכי עצוב על הילדים הצעירים שגדלו לתוך הפועל ת"א שהיא קבוצה מביכה, אני עוד נהנתי מהשיאים שהיו.
    בגדול אלה רובם אותם שחקנים שלא עמדו בלחץ וקרסו בשנה שעברה בישורת האחרונה. ברשצקי גם אז נעלם אבל היה מנקודות האור. הירש מיעט לשחק אמנם אבל המשותף לכולם היה הלחץ, חוסר הכדורגל וקבלת החלטות שגויה.

14. קשר שמאלי Member

מסר אתמול 20 פעמים לשחקי הפועל. שכתבתי פה בקיץ לפני שהוא הגיע אלינו שהוא אוברייטד אנשים לא הבינו על מה אני מדבר.
    דוס סנטוס לא פחות גרוע ממנו

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/18
  15. עידן444 Member

איך זה מסתדר עם הויכוח שלנו בנושא חמד\זהבי?
    הרי לפי התאוריה שלך- יש את הגברים שמצליחים בליגות בכירות ויש את הילדים שבחרו לשחק עם הגמדים...
    או שפיספסתי משהו?