גביע המדינה 17/18: הפועל חיפה ובית"ר ירושלים הן העולות לגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏22/11/17.

1. קשר ימני Member

זה היה בול המשחק נגד תא. רק שאז כבשנו מאוחר והם איבדו את הראש ונתנו מלא שטחים.
    שער ראשון תודות לשוער, הפועל יצאו קדימה ואיבדו את הראש, קיבלו את השני וכמעט עוד אחד.
    קלינגר הרשים אותי מאוד בהרגעה של הקבוצה שלו, החזיר אותם מהר מאוד למה שעבד להם טוב.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו קבצה עם אפס חוזקה מנטלית. פשוט מביך.
    יכולנו לגמור את המשחק ב4-0 במחצית הראשונה וסיימנו ב 2-2.הגנה לא קיימת ,קהת נוראי מול השער .זה סיכום של כל העונה שלנו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. הנתנייתי Member

היום זה יום טוב להזכיר שמכבי חיפה רכשה את רועי קהת תמורת מליון יורו... מאה אלף שקל לא הייתי שם עליו.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מכבי חיפה לא שילמה מיליון אירו על רועי קהת ממה זכור לי. המשכורת שלו זה השערורייה.

5. הנתנייתי Member

כן שילמה מליון יורו:

Roi Kehat - Transferhistorie | Transfermarkt

6. Raulito Madridista

משחקי הגומלין ברבע גמר הגביע - יאללה, שיגיע המשחק השני של הדרבי של חיפה. בית"ר נגד כפר-סבא - אפשר לוותר, באמת, אין צורך, בואו נסגור על שער של ואראן גם בגומלין ובוז צורם של אוהדי בית"ר, וזהו.

זה כוח האירוניה שדווקא במשחק הכי טוב של מכבי חיפה העונה, כי היו את כל הפרמטרים - יריבה חזקה, שיש על מה לשחק, שתי מחציות טובות(גם במחצית השנייה הגיעה למצבים) - היא לא מצליחה לנצח ועלולה לעוף החוצה. בראשו כך דמיין גיא לוזון את מכבי חיפה, קבוצת 'גיא לוזונית' - מתפרצת. סולליך עם גול בטאץ' מעולה, הופתעתי ולגבי רוקאביצה - משקיע, מסוכן, מהיר כמו שד, המספרים שלו אחלה לדעתי ביחס לקבוצה החלשה העונה אבל הוא תמיד יחמיץ כשצריך אותו, אין משחק בלי החמצה שגורמת לך למרוט את שיערות ראשך, אני לא זוכר אותו ככה גם בבית"ר. מחמאות להפועל חיפה על האופי ולתמאש על הגולאסו, הדביק את הכדור באמ-אמא של החיבור. אגב, גם תורג'מן עם גול גדול ורמי גרשון באמת בדיחה.
    מילה על עומר דמארי - לא כבש אבל יצא מהקונכייה אחרי הרבה זמן ודיבר עם התקשורת. שקט, צנוע, שומר את הכביסה המלוכלכת בפנים. הוא צריך לשחק יותר. הוא לא כבש אתמול אבל היה מעולה דווקא בכך שלא ניסה לגנוב את ההצגה. יכל לסיים בעצמו בהזדמנות אחת אבל מסר לשחקן שהיה בעמדה קורצת למרות שהוא כן חייב את הגול הזה!

העובדה שיש משחק גומלין מצילה את התחת לבאר-שבע לדעתי. ק"ש קבוצה קשה, ניצחה אותה כבר פעמיים בשנים הגדולות האחרונות של באר-שבע במסגרת הגביע - 2014 ו-2017, ובכר צריך לגרד איכשהו סגל שחקנים.

7. קשר שמאלי Member

קריית שמונה השתפרו מהרגע שפליטי מכבי חיפה סופסלו. ובראשם סאן הסנדלר
    לקח לסילבס הרבה זמן להבין שהבחור לא שחקן כדורגל

EsheD אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

הבעיות של מכבי חיפה בקישור, נעזוב לרגע את הבגדול 'לא יודעת ליזום' - הקשר הזר עושה הגנה ורץ מלא אבל הוא לא יודע לתת פס קדימה, מה שתוקע את הנטל על אלברמן שרחוק משיאו והרבה פחות נייד, לכן חייב לשחק שלומי אזולאי אבל אתם יודעים - הוא לא אינייסטה, ומה אם הוא יתפוס יום רע? רועי קהת גם כן לא יודע לייצר מצבים אבל יש לו חוש הצטרפות ואני מתחבר למה שאמר עליו טום בנאדו נדמה לי ב-'בוקר ספורט' - קהת עדיין צריך לשחק כי הוא כן מאיים על השער וגורם לתשומת לב מצד שחקני ההגנה וזה עוזר לשחקנים אחרים. אני תמיד אעדיף אותו על פני הקשר החדש של חיפה שאם צריך לשחק זה דווקא ע"ח אלברמן.

לזה שמעליי - סאן מנחם היה משחק איתי כדורגל במתנ"ס מה שנקרא, בחור טוב. הוא שנה מתחתיי, היו לנו בביה"ס הרבה יותר טובים ממנו. אבל ברצינות - עד כמה מגן שמאלי בינוני(הוא לא גרוע לדעתי, בטח לא לק"ש) - יכול לפגוע עד כדי כך בקבוצה? אני מניח שאתה צוחק :)

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא הייתי פוסל את רועי קהת, הוא לא כוכב, אבל הוא עובד קשה ויש לו פוטנציאל להביא ולעזור לייצר מספרים. הוא סימן שאלה אבל לא הייתי פוסל אותו. יש לזכור שהוא בתוך מערכת חולה ורקובה שאין בה אף פרי בשל שמצליח להרים אותם.
    הייתי שמח להביא אותו אלינו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Telkiyski Member

היה מתאים לרועי קהת להיות אחד מהאפסים שירדו עם הפועל ליגה.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי אתמול בעיקר את המחצית הראשונה והוא היה מהטובים בחיפה, טוב יותר למשל מדמארי שקיבל מחמאות מכאן ועד בגדד.
    התחושה שלי שהוא יהיה דוגמא מצוינת לשחקן שלא פגע בחיפה ויהיה משמעותי מאוד בקבוצה הבאה שלו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. קשר שמאלי Member

היה טוב אבל החמיץ 2 מצבים טובים. הוא שחקן משלים מצויין. בבאר שבע הוא היה פורח
    במכבי חיפה מצפים ממנו להוביל וזה גדול עליו

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Ajax Amsterdam Member

כמו שלירן אמר הייתי מאוד שמח לראות אותו בבאר שבע עונה הבאה,בכר זה המאמן היחיד שסחט ממנו את הכל והוציא את המקסימום

14. pablo Member

רועי קהת מפריע להגנות? אני אוהד הפועל חיפה וכל פעם שהכדור מגיע אליו בהתקפה אני רגוע.

הסיבה היחידה שהוא צריך לשחק היא שרואים שהוא יחסית רעב ורוצה להוכיח, אז יש סיכוי שהוא יעזור להשאר בליגה.

הבעיה במכבי חיפה היא שכל שחקן כשלעצמו בראש שלו חושב שהוא בין הטובים בישראל, ושיש לו מקום בכל קבוצה בארץ. אף אחד מהם לא באמת כזה. לסגל כשלעצמו אין הרבה יותר פוטנציאל מהסגל של אשקלון/אשדוד.

אם הם רוצים להשאר בליגה צריך לשחק רק עם מי שמבין שהוא לא שחקן ושיש לו רק מה להוכיח.

15. pablo Member

הפיצול אישיות הזה זו הבעיה של מכבי חיפה.
    היינו טובים והגענו למצבים כי היריב היה גרוע, אבל לא קיבלנו מתנות.

קיבלתם מתנה הכי גדולה שאפשר. ההגנה של הפועל חיפה ב20 דקות הכי רעות שלהם מאז אוגוסט. הרי גם כשתראו טוב, זה לא יראה ככה, היה שם איבוד בטחון ויכל להיות 4-0 דקה 25. זה רק מתנות.

עד שלא יבינו באמת שהם קבוצת תחתית לכל דבר,עם סגל של קבוצת תחתית ואופי של קבוצת תחתית, לא יצמחו בחזרה.