גביע המדינה 17/18: הפועל חיפה ובית"ר ירושלים הן העולות לגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏22/11/17.

1. קשר שמאלי Member

לכולם ברור שאנחנו הכי חלשים בליגה. אתה לא מחדש כלום לאף אחד. ואל תדאג לנו, תדאג שלשחקנים של הקבוצה שלך יהיה מים להתקלח

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול השני התחיל מלחץ גבוה של מכבי חיפה שבעקבותיו דמארי חטף את הכדור.
    לאחר מכן הלחץ הגבוה של מכבי חיפה הוביל לעוד שתי הזדמנויות גדולות של קהת.
    אם זה לא נקרא לייצר לך הזדמנויות אז מה זה לדעתך לייצר לעצמך הזדמנויות?

כובש.
    7 שערים בליגה (רק חמישה שחקנים כבשו יותר ממנו העונה בליגת העל, סבע, קיארטנסון, שכטר, תורג'מן ובן בסט) ,4 בגביע המדינה, הבנתי שהקטע הזה של כיבוש שערים חשוב לשחקן התקפה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

אני עדיין חושב שרוקאביצה לא ייתן גול ברגע חשוב באמת ושיש לו ליקויים גדולים מאוד במשחק מעבר לזה שהוא מחמיצן. נגד הגנה עומדת רוב הזמן הוא אובד עצות ובין הגרועים על כר הדשא. אני זוכר אותו בבית"ר שחקן עם פיניש יותר טוב. אולי ההתעלויות נגד מכבי העלו את הציפיות ממנו?

אסכם את נושא רועי קהת מנק' המבט שלי: קודם כל אני כמעט משוכנע שבפורום הזה מישהו כאן העז להשוות בין רועי קהת לערן זהבי, אפילו מבחינת הקטע של תנועה לעומק והגעה למצבים - וזה אחד מציטוטי העשור. בואו נאמר זאת כך: הציפיות של מכבי חיפה ממנו היו מופרזות אבל הוא מאכזב בלי קשר, מאמין שהוא יכול לתת יותר. ההסבה לעמדה אחורית לאו דווקא עוזרת, לא התרשמתי שיש לו טאץ יוצא דופן. כשדיברו על הסגל הנוצץ של מכבי חיפה והרימו את הציפיות אני לא חושב שקהת היה מהשחקנים הראשונים שחשבו עליהם. דמארי ו-ורמוט עדיין, למרות כושרם - משום שהצליחו בקבוצות גדולות, בוזגלו בין היתר - אחרי שיחזור מפציעה, רמי גרשון שחשבנו שיהיה בלם בטון, גל אלברמן אפילו ולדעתי אפילו רוקאביצה לפניו.

@קשר שמאלי וואלה מרגש האמוציות שאתה מוציא פתאום, לא רגילים לזה פה. ירוק עולה! חיפה לא תרד! לא תרד!

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איינבינדר נראה לידו כמו ניאנגולן. וזה אומר הכול.
    מוכן לסגור איתך מעכשיו עליו תמורת מיכאל אוחנה.

5. pablo Member

הנה תראה מה שאתה כותב.
    ואוהד אחד כותב לי שלא קיבלתם מתנות.
    ומתחתיך כותבים לי שעשיתם איזה משחק לחץ וייצרתם הזדמנויות. זה נקרא לא להבין שאתם הכי גרועים בליגה.
    עצימת עיניים. אם הפועל לא ב-20 דקות הכי רעות שלהם העונה אתמול אתם לא מייצרים כלום.
    תבואו מול כל קבוצה בליגה ביום רגיל שלה ואתם יותר חלשים.

אתה כותב לי שיהיה לכם מים להתקלח כאילו יש לי משהו נגדך אחי. זה שהרבה אוהדים ואנשים במערכת מדברים על "חוסר יציבות" ועל איזה פוטנציאל שקיים זה לא כולם מבינים וזו הנקודה שלי.

6. סמואל אטו Member

כאילו אנשים לא למדו שלא שופטים שחקן שלא מצליח בקבוצה כושלת.
    כל פעם נצטרך להעלות מחדש שחקנים שמשחקים בחיפה ומצליחים במקום אחר, וההיפך.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  7. קשר שמאלי Member

זה שאנחנו הכי חלשים בליגה לא אומר שאנחנו לא יכולים לתת משחק טוב מול הקבוצה האימתנית של קלינגר
    להזכירך ניצחנו העונה את באר שבע ומכבי תל אביב. אנחנו משחקים בליגת העל, לא בליגת האלופות
    גם קבוצות מהליגה הלאומית יכולות להביך קבוצות מליגת העל

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  8. pablo Member

אתם יכולים ברור. ביום רע מאוד שלהם. אתמול הם היו ביום רע מאוד שלהם ועדיין לא נתתם משחק טוב.
    "תבואו מול כל קבוצה בליגה ביום רגיל שלה ואתם יותר חלשים" זה מה שאני כתבתי אחי. לא משהו אחר. זה עדיין לא מאפשר לטעון לחוסר יציבות מבחינתי.

9. קשר שמאלי Member

הבנתי

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/18
  10. oranfu Member

איזה אוהדי חיפה מדברים על אי יציבות? זה רק התקשורת.
    במערכת עצמה עוצמים עיניים\לא קוראים נכון את המפה? בחייך. אתה עדין פה.

כשההגנה שלכם באופן כללי לא מתפקדת זה לא אומר שנתתם מתנות. הבקעתם עצמיים? גרמתם לפנדלים מטומטמים? איבדתם לנו כדורים ברחבה? הייתה קבלת החלטות עלובות? לא, זה בעיקר חוסר סדר מוחלט שהיה שם ולכן אני אומר שהייתם גרועים אבל לא נתתם מתנות.

11. oranfu Member

זה לא מתנות חבר. אם זה נקרא מתנות אני מזמין אותך לראות משחקים של ההגנה של ליברפול ולהבין מה זה מתנות.

ומי שכתב על הלחץ היה אוהד ב"ש ולא חיפה. מניח שהוא עוצם עיניים למצבה של חיפה.

תפריד בין "המערכת" במועדון לבין האוהדים. התלונות הכי גדולות פה של האוהדים זה ל"מערכת". רובנו הגדול מבינים שהם לא מסוגלים להסתכל במראה שם במועדון.

12. pablo Member

אתה כותב פה לאוהד ליברפול אחי.
    אני כנראה לא מסביר את עצמי מספיק טוב.
    ברשותך אני אגדיר קודם כל למה אני מתכוון ב"מתנות".
    מתנות- קיבלתם בחינם,בלי לעשות בשביל זה, משהו שבדרך כלל אחרים כמוכם לא מקבלים.

ההגנה של הפועל חיפה הייתה רעה ולחוצה באופן חריג בין דקה 10 לדקה 30, אחרי שקדוש השמיט. לא קורה כמעט לקבוצות מול הפועל חיפה העונה, המספרים מדברים. קיבלתם מתנה 20 דקות מול אין הגנה ואין קישור. ניצלתם ממנה מה שניצלתם.

מבחינתי אם אוהדים מדברים על מאמן וטקטיקה שגמרו להם את המשחק, ומתווכחים לפרטי פרטים מי עדיף שישחק, אזולאי או אלברמן או קהת או רוקאביצה או כן מאבוקה לא מאבוקה, לא מבינים עדיין את גודל הבעיה באמת.

אוהדים מוכנים שאחרי המשחק המאמן שלהם ושחקן שלהם יספרו על חוסר יציבות בתקשורת. כל עוד אפשר להמשיך להתווכח אם לקהת יש פוטנציאל או אין פוטנציאל.

13. oranfu Member

אני לא מסכים עם ההגדרה שלך למתנות אבל שיהיה.

להתווכח מי עדיף שישחק בוודאי שאפשר. זה שהמצב חרבנה לא סותר את זה שהפחות גרועים צריכים לשחק. ורצוי שסלליך, רוקאביצה ואזולאי ישחקו אם אנחנו מקווים להישאר בליגה.

אני לא רואה שמתווכחים על טקטיקה ומאמן, לא האוהדים.

מה זה "האוהדים מוכנים"? אני לא מוכן, איך זה עוזר לי?
    האוהדים צריכים להפסיק להגיע למשחקים ולהפסיק לעשות מנויים. אבל גם זה לא יעזור כי התקשורת והמועדון יאשימו את האוהדים שמפקירים את הקבוצה ו"אוהדי הצלחות".

14. סיונרה Member

40 דקות מדהימות של ק"ש בטרנר. עוד משחק שפשוט חבל שזה המשחק הראשון בין השניים ולא המכריע.

15. pablo Member

אני מבחינתי אם אתה, בדיון המשחק, בוחר להתווכח איתי אם קיבלתם מתנות אתמול או פשוט הפועל היו גרועים , בזמן שבקבוצה שלך מספרים לעצמם ובתקשורת סיפורים על חוסר יציבות, סיפורים על יכולת שקיימת שצריך פשוט לשמור עליה 90 דקות ולא 45, סיפורים על פוטנציאל שקיים ולא אומרים בפה מלא שמפחדים מירידה, אתה מוכן לזה.