גביע המדינה 17/18: הפועל חיפה ובית"ר ירושלים הן העולות לגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏22/11/17.

1. סמואל אטו Member

אני מסכים עם דרוריקו שהגביע לא כזה מעניין כמו פעם. אולי פשוט התבגרתי ואולי יש עוד סיבות, אבל אם מחר מבטלים את הגביע בכל העולם זה לא יזיז בכלל.

אגב, יכול להיות שזה קשור לכך שיש עשרות שידורים בשבוע וכולם מפוצלים לשבוע שלם ככה שנהיה שחיקה במוח. סתם ככה עלה לי לראש.

2. HapoelRG Member

אני יודע את זה, אני סתם נהנה מתחושת הדכדוך שהשם הפועל ר"ג עושה לכם.

לירן אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

אגב הדיון למעלה זה נראה שהפועל ר"ג קיימת רק בשביל הגביע. זה כאילו מחוץ לגביע אין לה קיום.
    טוב זה לפחות עדיף על הכח שאפילו בגביע היא לא קיימת <_<

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. כינוי כי הכח זהו כח

קשה להיות אוהד הכח בימים אלו xD.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוח הדברים שלו נכונה אבל הוא טועה בשורה התחתונה. ההדחה מול קריית שמונה שנה שעברה (גם אז עם רוטציה גדולה מאוד) הייתה מהכישלונות הגדולים שלנו והמשחק שגרר אולי את הביקורת הכי קשה כלפי בכר מהאוהדים שלנו (בטח ממני). אבל כשאתה זוכה באליפות, עולה ל-32 הגדולות בליגה האירופאית וזוכה בגביע הטוטו ואלוף האלופים אז זה נשכח ועובר בסוף העונה בגרון.
    אבל עבור הרבה מהאוהדים שלנו ההפסד לקריית שמונה היה פספוס גדול ובכר קיבל המון ביקורת על הרוטציה באותו משחק שהייתה רחבה מידי.

הליגה היא הכי חשובה, ואם נהיה צמודים בטבלה כמו היום ונצטרך לחלק כוחות אין לי ספק ששוב נראה רוטציה בגביע כי הוא פחות חשוב מהליגה (מזכיר לכולם שכבר בשלישי יש לנו משחק ליגה), אבל במקרה של פער בליגה או של מרווח גדול בימים בין הגביע לליגה, אין לי ספק שנראה את ההרכב הבכיר בגביע כי למרות שיש סדרי עדיפויות הגביע הוא עדין תואר חשוב (לקהל מאוד אחרי 20 שנה בלי זכיה, לבכר פחות אבל גם חשוב).

6. DRORIKO Member

חזרת אחד לאחד על כל מה שאמרתי, אז איך אני טועה בשורה התחתונה?

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי הבנתי שטענת שלא ישפטו אותו על הדחה לנצרת וזה לא נכון, ישפטו אותו, זה אולי הדבר היחידי שמנע מאיתנו בעונה שעברה עונה מושלמת.
    כמו שכתבתי, מסכים עם רוח הדברים, לא מסכים שלא ישפטו אותו, בטח הקהל שלנו שמחכה 20 שנה לגביע וחטף בשני הגמרים האחרונים שתי סטירות שרק הגבירו את הרעב שלנו לזכות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. עידן444 Member

לא טענתי בשום מקום שהגביע יותר חשוב מהליגה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. עידן444 Member

הויכוח הוא מאוד פשוט- ירידת קרנו של הגביע בשנים האחרונות- כן או לא.
    אל תנסו להסיט את זה למקומות אחרים.
    לקבוצה שרצה לאליפות מן הסתם שהליגה יותר חשובה. למרות שכמגיעים לשלבים המכריעים(אנחנו בסיבוב הראשון סך הכל ובכל העולם בסיבובים האלה יש שינויי הרכבים... וונגר אידיוט אבל הוא לא הרכיב היום הרכב כפי שהוא הרכיב כי הגביע לא חשוב... והוא גם שילם את המחיר ועף בבושת פנים... בתקווה שיעוף לגמרי כבר...) וחלום הדאבל עומד לנגד העיניים(משהו שב״ש לא עשתה מעולם) ברור שהגביע יקבל את מלוא הכבוד ואם שחקנים יפסידו בגמר בפנדלים כנראה שגם יהיו שם לא מעט דמעות... משהו שלא יקרה בגביע הטוטו...

אירופה? זה משהו שרלוונטי לקבוצה וחצי ואחת לכמה שנים... בינואר נדיר שהישראליות עוד באירופה... ואז הגביע בארץ מתחיל עבור קבוצות ליגת העל.

הליגה היתה ותהיה יותר חשוב מהגביע לא פחות ולא יותר מבשנת 1997, 2005, 2018, וכנראה שגם ב 2030.
    יהיו שנים שזה יהיה הדבר הכי חשוב עבור מכבי ת״א\מכבי חיפה\בית״ר ירושלים- ויהיו שנים כמו בעונה של סוזה שהם ב 32 האחרונות ולמשחק חוץ באשדוד הגיוני לשלוח חצי הרכב או הרכב שני.

להתחיל לתלות את זה בשידורים בערוצים בתשלום(שידורים שפעם בכלל לא היו) או בפיצול של החצי גמר שהוא נטו בגלל ענייני ביקוש שמצביעים על מגמה הפוכה למה שדרוריקו(שבאופן אישי סיפר שהמפעל הזה לא מעניין אותו... קצת מצחיק... אותי למשל לא מעניינות הליגות בדרום אמריקה ולכן בחיים לא הגבתי שם... הוא דווקא די פעיל כאן בתור אחד שזה לא מעניין אותו...) מנסה לצייר.

שיצביע מי מאוהדי הקבוצות שעדיין בגביע שלא ממש חיכה לראות היום את ההגרלה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ברור לי למה אזולאי פותח אחרי כמעט 4 חודשי פציעה. אם כבר הוא היה צריך להכנס כמחליף.

11. DRORIKO Member

המשחק ההוא של נאפולי שדיברתי עליו היה ברבע גמר, זה שלבים מכריעים או לא?

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-0 רוקאביצה. מתפרצת טובה.

13. yakov_y YNWA

איך יש למכבי חיפה רק 17 שחקנים ?
    כולם פצועים ?

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה לא רצו לשים שם עוד שחקן נוער. בסה"כ הספסל מלא עם שחקנים שבקלות יכלו להיות בהרכב.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-1 פנדל, אוסטווינד.
    מבחינתי אפשר להתווכח אם היד נגע בכדור או הכדור ביד...אם טיפה יותר ריכוז ויכולת הירוקים כבר היו סוגרים עניינים, אבל אנחנו מדברים על מכבי חיפה.