גביע המדינה 2018/2019 - בפעם הרביעית: בני יהודה מחזיקת הגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏5/11/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אם שלומי אזולאי ימשיך לקבל דקות, מאחל לבלבול גורל זהה לשל גוטמן.
    דוס סנטוס לא צריך להיות אופציה שלישית מהספסל, המקסימום שהייתי נותן לו זה לנקות את חדר ההלבשה בכפר גלים,
    אז מה עשה המאמן המהולל? פתח איתו בעמדת הקשר האחורי... תודו שזו רמה אחרת של חוסר מושג.

תואר הוא מצרך נדיר במשמרת של יענקלאילך.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Bluekipper
    אותי מעניין לדעת כמה אנשים בתקשורת בכלל יזכירו את עניין דוס סנטוס? לפתוח עם הרכב כזה הגנתי מול סכנין. מה הפלא שלא הגענו להזדמנויות. בלבול עשה מעצמו צחוק שלא יתואר. שוב, רק חבל שלא יקטלו אותו בתקשורת. אם היה פרד רוטן היו דואגים שהמאמן היה טס הלילה הביתה...

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר לכם יש את אזולאי, לא שמן כמוהם אבל אין לו כושר ורוב הזמן משחק בהליכה. לא מבין איך הוא פותח בהרכב במשחק שמבחינתכם אין בו דרך חזרה, המקסימום זה לתת לו לעלות בדקה 70 כי ליותר מזה אין לו אוויר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Sir Alex Ferguson
    את האמת שהיו לאזולאי עוד אוהדים במחנה הירוק בפורום הזה. מהתחלה אמרתי שלא צריך להתלהב. לצערי צדקתי. חוץ מזה אין לדעתי שום שחקן עם כושר נורמלי. העניין הזה אצלנו כבר שנים גרוע.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצל אזולאי זה מאוד בולט למרוח שבאמת בעשרים הדקות האחרונים שיחקתם בהליכה ועשיתם הכל לאט.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

לא לגמרי מדויק.
    הם לא "יודעים את זה". הם משחקים הגנתי ומשחקים על מתפרצות אבל זה לא כאילו המתפרצות מתואמות או משהו כזה, הן סתם התקפות שיש בהן דלילות בחלק האחורי.

אזולאי זה ביזיון אבל המועדון הזה פשוט התאהב בלתקוע פנסיונר באמצע המגרש.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניהול חכם. זה הכל.
    אוהדי חיפה, אני יודע שלא תאמינו לי, אבל יש לכם מקום לאופטימיות.
    יש חומר התקפי לעבוד איתו, שועה, עוואד, רואקביצה, סלליך.
    ההגנה נראית יותר טוב, רז מאיר נראה כמו אחלה מגן כשהוא בצד ימין, מה שיכול לפנות מקום של זר, ריינן נראה טוב לראשונה, ארד הזה צריך עוד לבחון אותו מספר משחקים, אבל אם הוא צעיר ושחקן בית, הוא הרוויח את הזכות לקבל את הצ'אנס בהרכב במקום דוס סאנטוס או גרשון.

שמעתי הרבה ביקורות על נטע לביא אבל דווקא העונה ממה שראיתי הוא עשה שיפור. להעיף את סומא, מאבוקה ומנדז'ק, לפנות תקציב לקשר אחורי אחד שהוא טופ באופן רלטיבי לארץ, ובאמת יש כאן פוטנציאל לחיפה הטובה ביותר מאז עונות השפל שלכם.

8. oranfu Member

ריינן לא מספיק טוב, לדעתי גם ארד לא באמת מספיק טוב (בטח שלא בשביל להיות בלם פותח).

לביא אחלה, על מנדז'ק אני לא מוותר.

הבעיה היא שצריך עוד הרבה. רכש איכותי ולא מעט ממנו. וזה משהו שלא היה במועדון הזה שנים. אין שום סיבה לאופטימיות.

EsheD ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלאילה שמן, ראדי מבוגר ופצוע, ויחד עם הבחור השלישי שאני לא מכיר, הם עשו עבודה נהדרת באמצע (לא שזה היה קשה)
    אז אם מבחינתך ראדי וחלאילה זה לשחק מול 9 שחקנים, סכנין שיחקה מול הגנה והתקפה אם ניקח בחשבון את דוס סאנטוס ואזולאי.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מכיר את ריינן יותר טוב ממני, אני ציינתי שהיום הוא נראה טוב לראשונה, לא יודע אם זה מספיק טוב. לא ראיתי אותו מספיק.
    לגבי ארד, בהינתן המצב הקיים, הוא חייב לקבל את הצ'אנס להפוך לשחקן טוב.
    העונה נגמרה, לא תרדו ליגה, לא תקחו אליפות, גם אירופה היא לא מטרה בינינו, זה לא שתבנו סגל מספיק טוב שיעלה לשלב הבתים באירופית.
    לכן ארד צריך לקבל את הצ'אנס בהרכב, ואם זה לא זה, להתראות.

החיים הם לא מנג'ר, וסביר להניח שהשינויים האלה יקחו זמן. אבל קשר אחורי פרופר ליד לביא, ועוד שחקן 50 50 טוב, ויש לכם סגל מאוזן.

11. Butragueño מנהלים

וואלה, די מרוצה מההפסד היום. מעדיף את ה1-0 השקט בדוחא מאשר חגיגה צהובה מול העיניים שלי ועוד פעמיים.
    נראה לי שהיום, וקצת מאוחר מדי, הבנתי ששלומי אזולאי הוא לא שחקן שיכול להזיז קבוצה לבד. הוא נחמד וסבבה כשיש סביבך שחקני כדורגל, אבל עם דוס סנטוסים, או רוקאביצה וסולליך שעושים טובה שהם זזים בכלל, אתה לא שווה הרבה. אז לדעתי הוא הראשון שצריך להגיד תודה רבה ושלום.

רז מאיר, אני לא מאשים אותו בכלום. הוא נתקל בקבוצה בעייתית, עם עמדה בעייתית, ומי שהחליט שהקשר הימני (שתמיד היה קשר ימני, גם בנוער) יהיה מגן שמאלי, צריך לשאת באשמה (שלדעתי זה היה גיא לוזון). מה עוזר לנו שהוא משחק בשמאל, אם כל פעם שהוא מתקרב לרחבה, הוא חייב להעביר לימין, וכשהוא עם ימין אז סוגרים אותו והוא חייב כבר להחזיר את הכדור אחורה. תודה.

קהת לא נספר, ולדעתי מבחינת בלבול הוא כבר ב-transfer list מזמן, אולי קלף מיקוח להביא איזה שחקן חביב מב"ש (הלוואי לא קבהא) או מישהו מבית"ר. או אפילו נדחוף את זה ליואב כץ.

סה"כ לא היה היום הרבה כדורגל, מצד שתי הקבוצות. לדעתי בכלל השער היה צריך להיפסל, ראדי נכנס בברוטליות בשלומי אזולאי, ומשום מה שגיא כהן ויונתן כהן ציינו דווקא את האומץ שלו לרדת ככה לכדור. לא חסרים מקרים בהם השופט פוסק על משחק מסוכן במקרה כזה. אבל כמו שאמרתי בפתיחה, טוב שלא עלינו, לא צוחק, 6-0 זו תוצאה הגיונית ביחס לפערי הרמות ביני לבין הצהובים.

לגבי המערך, אחלה שהוא מנסה, אני בעד שמאמן מנסה כמה שהוא יכול. אבל יש משהו קצת חולה בהצבה של בלם, שידוע לכולם שמשחק הרגל שלו מאוד מאוד חלש, כקשר אחורי. מצד אחד רושמים פה שארד וריינן חלשים. לדעתי בשביל הליגה זה די והותר. שנה הבאה נצטרך אולי בלם טוב יותר אפילו, אבל נכון להיום, כשחלוצי הליגה (ואני מתכוון בליגת ג'פאניקה, לא ליגת מכבי ת"א) אלו צ'יבוטה, זיקרי, בן בסט ושובל גוזלן אז אני בסדר עם זה.

דבר אחרון -- חיימוב. איזה שער קל.

12. oranfu Member

לא מפריע לי שארד ימשיך לשחק עד סוף העונה. אני רק לא מחזיק ממנו.

גם בעונה הבאה לא ניקח אליפות ולא נרד ליגה, אפשר להמשיך איתו.

גם עוד 5 שנים לא ניקח אליפות ולא נרד ליגה (כנראה).

אפשר בקיץ אחד להפוך קבוצת אמצע טבלה לקבוצה חזקה פה בליגה. הרמה פה עלובה ומי כמוך כאוהד חדרה יודע את זה.

אבל במכבי חיפה כבר שנים אין רצון אמיתי לזה. אם הייתי מאמין שיש אז הייתי אומר לך שסבבה ואפשר להפוך את הסגל זה תוך שנה, פלוס מינוס, לסגל מאוזן וטוב.
    אבל אין, אז לא יהיה פה סגל טוב גם עוד 5 שנים.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין פה צירוף מקרים חבר'ה, ולא סתם התגובה המובילה היא "זהו הודחנו מהגביע". לא בלבול ולא נעליים, האפס ציפיות ולחץ מהקהל אפשרו למכבי חיפה לייצר רצף ניצחונות.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

אין צירוף מקרים במובן הזה שהמחאה הייתה על רקע סכסוך כלשהו עם ההנהלה ולא כי באמת אכפת להם מהמצב.
    הקופים אירגון בית של ההנהלה ויותר מזה גם טענתי בעבר, שלא מן הנמנע שהמחאה נגד ההולנדים, רגע לפני שהלכו, אורגנה ע"י גורמים במועדון.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

"לחץ מהקהל".

במועדון גדול יש לחץ. הקהל לא מלחיץ יותר מבמועדונים אחרים, אפילו להיפך.
    זה פשוט שחקנים לא מספיק טובים שלא מסוגלים להתמודד בכלל כשיש ציפיות ויש מאות אלפי עיניים עליהם.
    וכמובן מערכת שאין לה שום מושג מה לעשות ומשתפת פעולה עם התקשורת החבלנית.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.