גביע המדינה 2018/2019 - בפעם הרביעית: בני יהודה מחזיקת הגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏5/11/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

תגובה מגעילה. מן הסתם זאת סגירת חשבונות עם קלינגר על הקטע שעשה לו(למרות שיש כאן הרבה צביעות מצד כץ). כך או כך הפועל חיפה תישפט לפי מה שתעשה בליגה, והדחה מהגביע המטופש הזה לא אמורה לשנות זאת.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יואב כץ בלתי נסבל, ראיונות מלאי יהירות ושחצנות.

EO11, עידן444 ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  3. Telkiyski Member

כמה ליגת העל זבל?
    הפועל עכו שקיבלה 6 מנס ציונה ומדורגת 11 בלאומית מנצחת את הפועל חיפה, הלהיט של ליגת העל, בסמי עופר.

באמת שלדעתי אין הבדל גדול בין מקומות 3-4בליגת העל ללאומית (חוץ מאולי 3-4 הקבוצות הכי זבל בלאומית).

עפולה, נתניה, עכו, הפועל חיפה. הכל אותו זבל. חדרה. גם הקבוצה שלי לצערי.

גלץ אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

לא שליגת העל זה הפרמייר ליג, אבל זה ברור לך שהשלבים המאוחרים יורכבו כמעט כולם מקבוצות מליגת העל, כמו בכל שנה. כדורגל זה לא כדורסל, במשחק נתון באר שבע יכולה לנצח את אינטר.

5. עידן444 Member

נתניה היתה גרועה אתמול ונתנה 5 מול קבוצה מליגה ב׳ שאומרים שהיא ברמה של צמרת ליגה א׳ ובאופן כללי אם קבוצות פעם אחר פעם עושות דאבל עליה מליגה א לליגת העל- כנראה שגם אין כזה הבדל בין ליגה א לליגת לאומית.

איך אחד כמוך יכול להגיד דבר כזה שהפועל ת״א עם סגל פחות טוב(גג באותה רמה) עלה ליגה בחצי דילוגים חצי הליכה בעונה שעברה והעונה בליגת העל- יוק?

כפי שאמרו כאן בעבר- כשהרמה בליגת העל בעעע, הרמה בליגה לאומית היא בעעעעעעעעעעעעעעע

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק נתון בגביע הכל יכול לקרות, בטח כשמימר עשה הרבה שינויים בהרכב (בין היתר עלה עם השוער השני).
    דרך אגב, זאת הפעם השנייה שאמיר חלאילה מעיף את הפועל חיפה מגביע המדינה, לפני שנתיים במדי הפועל רמת גן גם כבש כשנכנס כמחליף בניצחון
    2 - 1...

7. עידן444 Member

הוא עוד שייך אליכם?

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן.
    סכנין השאילו אותו בינואר הקודם לשנה וחצי עם אופציית רכישה, אבל לא נראה לי שהם ירכשו אותו...

עידן444 אוהב/ת את זה.
  9. הרצליה Member

הכל נכון, רק שאם הרמה בליגה הלאומית היא בעעעעעעעעעעעעעעע אז בליגה א' היא בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

גלץ ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  10. כינוי כי הכח זהו כח

איזה כיף!!!!!!!!!!!!
    אין לי אוויר מהפנדלים.
    העפנו קבוצה שתי ליגות מעלינו.
    ולא רק זה בחלק לא קטן היינו גם יותר טובים מרעננה.
    איזה כיף להיות אוהד הכח היום.
    אלדר במשחק מדהים.
    גיל סלם ואופק מרום במשחקי שיא וכל השאר תותחים ווינרים, איזה לוחמים!

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשער של וויאם עמשה אפילו לא כעסתי. אני חושב שגם רובם המוחלט של אוהדי מכבי נתניה לא כעסו.
    זה די ברור שכשהוא נגדנו, המשחק מתחיל ב-1:0 ליריבה. מה שחשוב זה שמכבי נתניה הצליחה להבקיע חמישייה במשחק בינוני ומטה.

12. Raulito Madridista

קראתי שבני-יהודה עשתה הכל נכון והגיעה לאנספור מצבים, היו שם קורה, חילוץ מהקו ועוד ובדקה ה-60 הצליחה לחזור לעניינים למרות שאבוקסיס לא עם ההרכב החזק - ריספקט.

עוד כמה הערות: אני זוכר משחק גביע בטדי, בית"ר נגד מכבי, אינסוף פנדלים ובסוף נראה לי שטראובר החטיא, יש מצב שזה היה לפני עשור; הפועל בשנה שעברה הפסידה בפנדלים לקבוצת התחתית מכבי חיפה ואני זוכר הרבה בושות בשנים האחרונות, זה בהחלט יכול להיות שנעוף מול קטמון. במצב המלחיץ שלנו אני כבר לא יודע עד כמה אנחנו בנויים לגביע ועד כמה הוא יכול לרפא.

יש תקדים לזה שמחזיקת גביע עפה בבושת פנים במשחק בית כבר בסיבוב הראשון למחרת? ואני לא מדבר על הפועל רמת-גן וכאלה אלא משהו כמו הפועל חיפה, קבוצת ליגת העל. זה קוסמי שהם התחילו את הדרך בשנה שעברה נגד עכו ושוב הוגרלו נגדה. מימר איבד הרבה נקודות זכות אצל כץ למרות הרצף היפה בליגה. 'בגביע אין מקום לטעויות'.

13. סגול בדם Member

ריספקט? על מה אתה מדבר ? אתה מודע לזה שהיא שיחקה מול קבוצת תחתית בליגה א' דרום שהובילה עלייה יותר מחצי שעה? וכל זה שהיא חסרה את השחקן מס' 1 שלה?
    ליגת העל פשוט מביכה , הייתי בטוח שנבוא היום ויהיו פערים, בסוף שחקני הכח רצים בדקה ה105 והשחקנים של רעננה מחזיקים את הצד.
    אתמול ק"ש גירדה 1-0 מביך בבית. שבדקות האחרונות , אחת הקבוצות החלשות בליגה א' צפון, יושבת על השער של הקבוצה מליגת העל.
    אני שונא את המשפטים האלה , אבל הרמה בליגת העל הולכת ויורדת. בוחרים שחקנים לפי הסוכן ולא לפי היכולת.
    תאמין לי : שים את יואב תומר בליגה א' וקיבלת עוד חלוץ ממוצע . משהו כמו אדיר רחמים

EO11, גלץ ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  14. רון עמיקם Member

סגול, בני יהודה שיחקה אתמול בלי זרים בכלל.

15. עידן444 Member

ראיתי היום את המגרש בנצרת עילית.
    מבחינתי לקבל אותם בחוץ זו ההגרלה הכי קשה שאפשר לקבל.
    כל קבוצת ליגת על שתקבל אותם יכולה לעוף.
    מביש!

מצב נושא:
הנושא נעול.