גביע המדינה 2019/2020 - בפעם השניה בתולדותיה - הפועל ב"ש זוכה בגביע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏20/12/19.

1. oranfu Member

מה הוא צייץ? כבר הספיק למחוק.

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/20
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

"התינוקות של לוזון". מכבי ת"א כאמור הודחה ע"י "החובבנים של אום אל פאחם"...

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה הוא ואיפה בן חיים. הוא כל כדור נייח ליריבה שובר את הקו נבדל ב3 מטר. אפס שכל אפס יכולת ועונה שעברה טענתי זאת כאן כל שבוע.

הכתבה לא תרמה, אפקט אסף צור.
    אני בטוח שאם תעברו ברשתות החברתיות על שחקני ליגה לאומית, כל התגובות מהסביבה שלהם יספרו לכם על פירלו או וראן הישראלים. שחקנים מדומיינים.

4. Melikson24 Member

לא יודע מה זה ישראלי מצוי, אני "קוטל" את רז שלמה כמעט מהרגע שהוא נכנס להרכב.
    יש לו נתונים פיזיים סבירים (שום דבר סנסציוני), בשאר הפרמטרים הוא רע מאוד. סארי פלאח מודרני.

לא יודע על איזו בגרות אתה מדבר, הוא שווה 1-3 גולים בכל משחק על הראש שלו. לא שם גוף נכון, לא עומד נכון, בעיקר לא משחק נכון. בעיניי הוא נוראי, לא יכול לסבול בלמים יהירים שסומכים רק על האתלטיות שלהם. אולי זה ישתפר כשהוא ילמד איך לעשות הגנה מבלם שהוא לא דגני.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito
    אנשים מבקרים פה את רז שלמה אחרי כל הופעה, לא יודע מה קפצת עכשיו עם הישראלי המצוי. פשוט שחקן טיפש עם כנראה מכונת יחצ מאחוריו. שחקן הרכב בהפועל כבר שנתיים, להבנתי קפטן הנבחרת הצעירה, הכתבות, הסעיף רק לאירופה עאלק. הנרטיב של הכתבה היה משתלב יפה עם העפלה לגמר על חשבון קבוצה פחות טובה לכאורה, אבל מה לעשות, גם מכונות היחצ הטובות בארץ מפשלות. בינתיים הכדורגלן הישראלי הטיפוסי כאן הוא רז שלמה. וזאת לא מחמאה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

האמת אחלה ציוץ, עפו על הפועל קצת יותר מדי

אני מניח שהאליפות ניחמה אותם אחרי הטרגדיה

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש מוביל דעת קהל.

italiano אוהב/ת את זה.
  8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זכרתי את המקרה, לא זכרתי את חזיזה:

קונספירטיבים יעלו בדעתם שמאבוקה הוא זה שגרם לחזיזה לבקע בשרירי הבטן.

על השיפוט בארץ מיותר להרחיב.

oranfu, zivmay ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשני המקרים רואים בבירור שהמגן מעיף קודם את הכדור ורק אחר כך פוגע בתוקף. שמישהו מאיגוד השופטים יסביר לי את ההבדלים בהחלטות הסופיות. העובדות הן שאין אחידות וזו בעיה קשה. יותר מזה למה שחקן שעושה גליץ', נוגע בכדור, אבל פוצע במקרה את התוקף הוא לא נענש ופה ומאבוקה כן?

10. cheddar Member

איך זה הגיוני שבחלומות הכי שחורים הוא לא חשב שיפסיד, לא מדברים על הפסד 10-0 + 2 הרוגים
    בסך הכל הפסד במשחק אחד, כאילו מה כן הוא ראה בחלומות הכי שחורים, ניצחון בפנדלים במקרה הכי גרוע שיכול להיות?

??????: ??????? ??? ?????? ?? ????? ??????

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל ת"א מתארת בדיוק את הכדורגל ישראלי.
    חיברו 2 ניצחונות רצופים,כבר פסטיבל,כל שחקן מקבל כתבת שער נוזלות מיח"צ מפורז כאילו הוא מינימום סלמון הבא,וברגע שמגיעים למאני טיים בועטים בוולה בדלי.
    העיקר שהיום בבוקר כבר הוציאו את הסכינים וכבר מצאו את האשם,אולהה.
    אפשר להחמיא ללוזון והקבוצה שלו עד מחר (ויש על מה,ילדוד'ס מוכשרים מחזוקים בשחקני ליגה לאומית),הפועל באו פייבוריטים.
    קיבלו הזדמנות משמיים להגיע לגמר אולי גם לקחת גביע בהגרלה הכי נוחה שאפשר לבקש,לוזרים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. Telkiyski Member

כשראיתי את ההרכב שעולה בטרנר תהיתי למה זה טוב לפתוח עם הרכב כמעט זהה לזה שעתיד לפתוח בגביע.
    משחק רביעי ב-10 ימים, 3 ימים בין משחק למשחק.

לא שאני טוען שזו הסיבה למשחק הגרוע, אהל יחד עם העובדה שהמאמן בחר לא לתת מנוחה לשחקנים, העובדה שהם מראש לא כאלה טובים וכן גם זה שלמכבי פ"ת היו 5 ימים לנוח ולא 3, והתוצאה הזו ממש לא מפתיעה. היתה לי תחושה שלא עולים.

מכבי פתח תקווה קבוצה של 6-9 בליגת העל? אוקיי, גם אנחנו.

Sir Alex Ferguson ו-Roma אוהבים את זה.
  13. Raulito Madridista

כתבתי לפני המשחק נגד ב"ש שהראשונים שצריכים לנוח הם אוראל דגני (שיחק מחצית) ועומרי אלטמן. בכל מקרה גם ברצף הניצחונות שלנו לא היה לי ספק לרגע שאנחנו יכולים להפסיד בכל שנייה. את התופעות האלה של לכלוכים אחרי משחק (מגיע לאולהה מה שכתבו עליו וכבר אמרתי שהוא לא היחיד) אפשר למצוא בכל קבוצה אחרי הפסדים. אין לי בעיה עם הציוץ של יונתן כהן, קצת שנאה ספורטיבית זה סבבה, עברנו את זה.
    את המשפט "מתארת בצורה הכי טובה את הכדורגל הישראלי" אני יכול לכתוב על כל קבוצה, ממש לא רק על הפועל ת"א. בכדורגל הישראלי חושבים שהם גדולים - ואז מפסידים באירופה כמו מכבי ת"א. בכדורגל הישראלי שמים הרבה כסף ומיצרים הרבה רעש ולא מגיעים לכלום - כמו בית"ר ירושלים. בכדורגל הישראלי תמיד נחנקים במאני טיים - עיין ערך מכבי חיפה.

וכן לאוהד הירוק בעיניי לאחר שלושה הפסדים למכבי תל אביב, דבר לא ממש שגרתי במשחק עונה בין שתי קבוצות, או מספר הפעמים שהפסדתם בגמרי הגביע לאורך השנים, לא מעט נגדנו - אתה לא יכול להגדיר אותנו לוזרים. או שכולם לוזרים חוץ ממכבי תל אביב וזה אחלה.

לגבי רז שלמה, נסכים שלא להסכים, אבל כל פעם שננסה לנתח אותו ידברו על הכתבת 7000 מילה ב-One? אגב גם קלינגר עצמו אמר ששחקנים היו מקבלים כתבות מחמיאות כשהם משחקים פעם אחת בהרכב בעוד בתקופה שלו זה לא קרה גם אחרי 20 הופעות בנבחרת. במכלול השנתיים של רז שלמה בהפועל ת"א הוא בסדר גמור.

14. Telkiyski Member

גם אייזן, בואטנג, רז שלמה ואבו עביד היו חייבים לנוח.

מעניין אם גם עכשיו סיני ירוץ להתראיין ברדיו היום ב18:01 אצל קופמן.

oranfu, abcd, yakov_y ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

סיני לא קובע את ההרכב אלא קלינגר כמובן. קלינגר אמנם אמר שלא הייתה שאננות לדבריו, אבל הודה שלא שיחקנו נגד האגפים. לא ראיתי אף כניסה טובה של אלטמן לעומק, פס טוב של אבו עביד מהכנף או מסירה טובה של מאור בוזגלו (מעניין מה במשפחה שלהם שחושבים שכל אחד שם מינימום אלוהים - יגידו עכשיו). אני חושב שנפלנו בעיקר מנטאלית ולא פיזית, עד עכשיו הצליח לנו מאוד, בקושי נקלענו לפיגור בתקופה האחרונה, המהפך שלנו היה במשחק אחד זוטר בליגה בתחילת הדרך של קלינגר. אולי בואטנג היה קצת תשוש באמצע. מקצועית היה ברור שפ"ת קבוצה ברמה שלנו ושהם יילחצו גבוה ויבואו בטירוף. כשדגני משחק כמגן תמיד מרגיש שיש לו מה להציע אבל זה לא יכול להימשך חוץ מאלתור בעת צרה.
    אתה רואה את לידור כהן ואומר שהוא אחלה שחקן ואז נזכר שאחרי חודשיים טובים בבית"ר בהם סיבסב את הגנת הפועל ב"ש בגביע הטוטו - הוא לא היה יוצא דופן שם, המשבצת הזו בפ"ת בהחלט מתאימה לו.