הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

כמה מילים על בניית הסגל של עירוני נהריה,
    לא מתלהב מרוב קבוצות הליגה אבל מנהריה מאוד מתלהב, לא הכל מושלם שם אבל שימו לב, פרנקו כרגיל מביא זרים מוכרים וכל עוד הם מציונים אני בעד.
    בדיוק כמו העונה שעברה, חמישייה וזרים חזקים, ספסל חלש, סגל נמוך, קולשוב לא מוצא קבוצה משום מה והזרים גם כן בלי קבוצה (מקניל, גפני, סימפסון).
    בעמדות 1-2, ווטרס המצוין שנשאר לעוד עונה, שימו לב שהוא בן 34 ורק 185 ס״מ, קיילין לוקאס חוזר לקדנציה שנייה בישראל, עזב את ירושלים כשלא שיחק כמעט והגיע לפיסטונס מהאן בי איי, גם הוא רכז נמוך וזה בעייתי בהגנה, יהיה מעניין באמת לראות אותו, נולד אגב בתאריך שלי שזה נחמד.
    עמדה 3 הוא בלוסוגיים ששיחק בקאבס, עמדות 4-5, ג׳ו אלכסנדר שהוא ישראלי שובר שיווין, גם הוא לשים לב בן 34, בעמדה 5 דבון סקוט, סנטר התקפי מאוד אבל לא יעיל הגנתית.
    חמישייה טובה מאוד, התקפית מפחידה, הגנתית סימן שאלה עצום.

בספסל...
    אין כלום, אין שחקני הגנה, קלעים, שחקנים נמוכים, אין גבוהים מחליפים ברמה, חייבים לחזק קצת.
    מצד אחד אתה מתלהב כל כך מחמישייה, זרים, מצד שני אתה רואה ספסל חלש ואין שחקני הגנה, מבין שיש בעיות תקציב אבל לפחות תהמר קצת על צעירים מהלאומית.
    שימו לב מהספסל ל...
    נועם אקריש, גארד צעיר בגובה 200 ס״מ ששיחק במחלקת הנוער של הכוכב האדום אני חושב.
    אור לאומי, שוטינג גארד מעולה שגדל במכבי ת״א, מאוד מוכשר בצד ההתקפי לדעתי, יכול גם לרכז אם אתם שואלים אותי.
    תומר פורת, צעיר בסימן שאלה, לא הרשים עד כו׳ אבל יהיה מאוד מעניין לראות אותו.

מנחש שנהריה תהיה כמו אשתקד, קבוצה לא יציבה בעליל, אני מתלהב מהם בסה״כ.

2. כינוי כי הכח זהו כח

דווקא אותי פחות מרשים הסגל של נהריה, אני מנסה להבין מה בנו שם.
    הביאו אחלה שמות כמו קיילין לוקאס, ג'רון בלוסמוגיים, דומיניק ווטרס, ג'ו אלכסנדר, דבון סקוט, גם אור לאומי וניב משגב הראה שהוא מתאים לרמה אחלה אבל אין יותר מדי בקבוצה הזאת...
    על הספסל יש יותר מדי גארדים וזה לא נראה משהו בכלל, ניב משגב, אור לאומי (אפשר לחלטר איתו ב-3 אבל זה לא בדיוק אופטימלי) וגל גילינסקי.
    הפורוורדים "המחליפים" הם תומר פורת ואופק בן יעקב, עכשיו אופק בן יעקב הוא פורוורד בגובה 2.00 שלא יכול לעשות כלום חוץ מלהרים שלשות וגם זה לא באחוזים מרשימים בכלל, תומר פורת מגיע אחרי עונה מאוד בינונית נאמר את זה בצורה עדינה בעירוני רעננה, אין שום סיבה שיהיה לו במצב הנוכחי מקום בליגת העל אחרי עונה ממוצעת של 4 נקודות למשחק גם אם העונה הקודמת הייתה מלאה בפציעות בכללי הוא שחקן שעל הנייר יש לו קליעה לא רעה לשלוש ויכול גם לשחק קצת ב-4 למרות שפחות.
    קשה לי להאמין שנועם אקריש יקבל דקות העונה, בכללי הוא נראה שחקן שמשחק בעמדות 2-3, כמו שאמרת עבר בכוכב האדום בלגרד, ככה שהוא עבר מסלול די מעניין הקטע הוא שלא יצא לי לראות אותו משחק בכלל, לא בליגה ולא באליפות אירופה U18 שהייתה בקיץ כי הוא לא היה בדיוק חלק מהרוטציה אז אין לי מה לומר עליו.
    אור לאומי די סיכמת אותו בצורה יפה אבל לא יודע אם יכול לרכז, מגיע אחרי עונה מצויינת בהרצליה אגב הוא יחסית צעיר ועבר דברים לא קלים בקריירה כמו מחלת הנשיקה שהשביתה אותו למשך שנה כמעט.
    נראה שנהריה תסתמך על שחקני החמישיה שלה באופן מוחלט העונה כי מהספסל לא תבוא הישועה, סקוט בתקופת ההכנה לא נראה משהו ובנהריה יצטרכו שהוא ישתפר.
    בכללי אני לא רואה את הסגל הזה עושה פלייאוף, פציעה של אחד הזרים/אלכסנדר היא הרת אסון לסגל כי פשוט אין שחקנים שמסוגלים למלא את חלל אפילו לא באופן חלקי...

בחדשות נחמדות, הנבחרות הצעירות חזרו להתאמן כשזומנו סגלים מאוד רחבים.
    הסגלים הם מאתר איגוד הכדורסל.

עתודה: נועם פוקס (בוגר מחלקת הנוער של יבנה, העונה ברעננה), שחר לזר (הפועל תל אביב, כ"כ חבל מודיעין), רזיאל חיון (הפועל אילת), יונתן אטיאס (מכבי תל אביב), דורי סהר(מכבי תל אביב), איתי גבע (עירוני רעננה), סער יהודה (אליצור נתניה), יהל מלמד (עירוני רעננה), יונתן לוי (במקור מעמק חפר), אופיר גולדשטיין (נס ציונה), לוטן אמסלם (הפועל תל אביב), נועם אקריש(עירוני נהריה), עומר שדה (הפועל כפר סבא), עילאי שאול (הפועל כפר סבא), עמית אהרוני (מכבי תל אביב, כ"כ להוד השרון), הראל רינסקי (הפועל ר"ג/גבעתיים), נדב סהר (מכבי תל אביב), רותם אמיתי (הפועל תל אביב, כ"כ חבל מודיעין), טל אליעד (הפועל תל אביב), נועם דוברת (מכבי ראשון לציון), טל פלד (מכבי ראשון לציון) , שגיא זילברשג (אליצור נתניה), רועי פריצקי (אליצור נתניה), אוהד דקל (מכבי קרית מוצקין), יהל פלג (הפועל גליל עליון), גיא ארטמן (רמת השרון), מקסים פוקסמן (מכבי חיפה), לב גבריאלוב(הפועל ר"ג/גבעתיים), שוהם גת (הפועל עמק חפר). מאמן אריאל בית הלחמי, עוזרים שרון אברהמי ויואב שמיר, מאמן כושר רימון יבזורי, פיזיוטרפיסט: גדי ריבובסקי, מנהל חזי הוכמן.

נוער: אופק גול (הפועל תל אביב), עידו מנצל, ניב למפרט (גלבוע/מעיינות), ניר טאוב, יואב ברמן(גלבוע/מעיינות) , עומר חממה(מכבי ראשון לציון), ניר שפר, נבו זומרפלד (גלבוע/מעיינות), מייקי אליחדזה, אריאל אייזיק(עמק חפר), ניב אבידן (מכבי תל אביב), יונתן זלאייט, בן ממן (גלבוע/מעיינות), אנטון גוטייב, נווה מינץ. מאמן אורן אהרוני, עוזרים אלון שטיין, גיא קפלן, מאמן כושר ג’ורדן סעדה, ספורטרפיסט איתי רון, מנהל אסי שלם.

קדטים: אור חן, איליי דולינסקי, יאיר ידין, יואב רוור, יונתן אבולוף, ירין דזנשווילי, עופרי נווה, עידן זילברשג, ראם בורדה, רועי אבנרי, רועי בכר, שחר דורון, תומר שושנה, עופרי שטרית, נועם חמו. מאמן: ברק דמיציאן, עוזרים עמית בן דוד וברק לדרר, מאמן כושר יובל טבת, פיזיוטרפיסט צבי רביקוב, מנהל: ספי צוק.פי

עד גיל 17: אדיר קלעי, עמיעד ינאי, בן ויינשטיין, אלעד בקשי, עילי עזרן, יהונתן גוטר, קורן משה, מאור נקרשביץ’, יאיר דברת, שחר סאייג, שחר ארז, אורי בירנבוים, תומר אגמון, יואב ושלר, בן אונצ’ה. מאמן אדיר עמר, עוזרים: יהוא אורלנד ויוגב ברדוגו, מאמן כושר זאב שיף.

אגב מבחינת מחלקות נוער בעתודה בולטת לי מחלקת הנוער של כפר סבא עם לפחות ארבעה נציגים בדמות שגיא זילברשלג, רועי פרצקי, עומר שדה ועילאי שאול.
    מחלקות הנוער של התל אביביות גם עם המון נציגים (למרות שחלקם הגיעו בשנה האחרונה לנוער כמו רזיאל חיון למכבי מגלבוע/מעיינות ואליעד טל הגיע להפועל תל אביב מא.ס. אשקלון).
    מכבי תל אביב: עמית אהרוני, הראל רינסקי, נדב סהר, דורי סהר, יונתן אטיאס, ורזיאל חיון
    הפועל תל אביב: שחר לזר, אליעד טל, אמיתי רותם ולוטן אמסלם

3. yakov_y YNWA

יש בלאגן אדיר עם כל המפעלים השונים והקורונה אבל מסתבר שהליגה התחילה, הימורים שלי כמו כל מסורת:
    ביחד עם ירושלים ומכבי ת״א, בחלק העליון של הטבלה יהיו: גליל, אילת ונהריה.

מעניין יהיה לראות את המאמנים הזרים בליגה, מעניין לראות אם גודס שוב יעשה קסמים, מכבי ת״א וי-ם כרגיל מעניינות, יהיה מעניין.
    בדיוק שאלתי את עצמי לאן נעלמו שחקנים שלא משחקים בליגה כמו דניאל ששון ורם אליספור, מסתבר שדניאל ששון חזר לליגה אחרי עונה בארצית והוא בגלבוע, אליספור אין לי מושג.

קורא שיש גם סיפור מעניין על מייקל אומה מהפועל כפ״ס בכדורגל,
    רק מזכיר שבהרצליה שיחק לפני כמה שנים מייקל אומה והיה נהדר, סתם משהו נחמד.

אני מחזיק אצבעות לב״ש ונס ציונה, לא אוהב מה שעשו שם בקיץ אבל נקווה לשיפור תוך כדי עונה.

יש הרבה שחקנים צעירים, נקווה שיעשו התקדמות, עם כל הכבוד לליגיונרים והכל, רוצים לראות ישראלים ביורוליג וכמה שיותר.

@Roma
    כמה פעמים עפתם עם קטש לחולון בחצי גמר כלשהו או בכללי ?
    גביע, ווינר, אירופה, ליגה, תמיד אתם עפים בחצי, שווה בדיקה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/20
  4. DRORIKO Member

צרפתי ראשל״צ זה מלשון הצרפתים של ראשל״צ?

5. yakov_y YNWA

6. DRORIKO Member

אני מחכה ליום שתהיה קבוצה בשם איציק שחרור סתימות אילת

7. yakov_y YNWA

@Telkiyski
    NBA draft 2020 - Debating Deni Avdija, Isaac Okoro and the best wings

כתבה ראשית בספורט אבדיה, סליחה ב-espn.
    יתגלה כבלוף או לא אין לי מושג וגם לא לאף אחד אבל יש רעש רציני, לא יודע כמה אירופאיים בשנים האחרונות היו במיקום כזה בדראפט, כבוד גדול שהפרשנים מסמנים אותו.
    הלוואי ויגיע לקבוצה שלי כבחירה מספר 7 אבל לא ייקרה.

Roma אוהב/ת את זה.
  8. Roma מנהלים

צריך לבדוק כמה פעמים עפנו בחצי גמר עם קטש.
    האמת בגביעים השונים בארץ המצב מצוין, הבעיה היא בפיינל פור ובאירופה.

לא מאמין במאמן הזה, לא יעזור כלום. עוד משחק שהוא נטו הפסד של מאמן, כבר הובלנו בדו ספרתי לדעתי וחולון כבר נשברה ואז קמה מהמתים בזכות המאמן שלה ואצלנו קטש נרדם אז שכבר נהיה מאוחר מידי. לא בפעם הראשונה.

9. Jefecito Member

אני רק שאלה, מה קורה עם הליגה הבלקנית עכשיו שהליגה חזרה?

10. כינוי כי הכח זהו כח

ישחקו אותה, פשוט ישלבו את הבלקנית עם הליגה. לא נשאר המון לבלקנית שני מחוזרי ליגה, חצי גמר מקומי ושתי הקבוצות שינצחו שם ישחקו בפיינל פור שכנראה יהיה בארץ מול קבוצות מהבית הבלקני

11. yakov_y YNWA

ליגה, מפעלים אירופאיים, גביע המדינה, גביע הליגה והליגה הבלקנית משוחקים ביחד, ט-י-ר-ו-ף !
    התנהלות חובבנית.

12. DRORIKO Member

תגידו מה עם כל המשחקים שהיו בליגה האדריאטית, ימחקו אותם או שכן ישקללו אותם בטבלה?

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הפועל תל אביב בכדורסל זה סיפור שאני לא בטוח שאם לא הייתי רואה את זה במו עיניי הייתי מאמין לזה.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

14. yakov_y YNWA

אותו סיפור כמו בעונה שעברה ובעונה שלפני כן, גם בעונה שלפני כן.
    מועדון כנראה הכי מטומטם בספורט הישראלי.
    קלעים ושחקני הגנה זה לא להפועל ת״א.

הצגה של ב״ש אבל משחק של קבוצת כדורסל כמו של מכבי חיפה אני לא זוכר, משחק הגנה והתקפה מזעזע, פעולות פשוטות לא מצליחים לעשות.
    אגאדה אתלט על.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גליל-גלבוע בנו את אחת הקבוצות הכי כיפיות לצפייה שיש. לא יודע לאן תגיע, אבל חבורה כזו אתלטית שטסה את המגרש ב2-3 שניות לא ראיתי הרבה זמן. כיף לצפות בה.

מצב נושא:
הנושא נעול.