גברי לוי? רע? למה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏14/10/02.

1. Ilan Member

כולם אומרים שגברי לוי הוא הבעיה של הכדורגל הישראלי,
    ואני שואל, למה? מה הוא עשה?
    מה הייתם עושים אחרת? ואת מי הייתם שמים במקומו?

אין לי מה לכתוב בדיון זה, כי אני חושב שגברי תורם קבות לכדורגל הישראלי, אבל כל מתנגדי גברי, אני מצפה שתכתבו את תגובותיכם.

2. ג'רי בית הלוי Member

למה?

בגלל הקומבינות שהוא עושה לכל בעלי הקבוצות הגדולות(שבמקרה הם חברים שלו)

בגלל שבית"ר י-ם נשארה בליגת העל, למרות שהיא עברה עבירות פי שמונה יותר חמורות ממה שעשתה מכבי יפו, שהורדה לליג הג'

בגלל שבשנת 2002, כמעט 2003, יש בארצנו רק שני איצטדיונים שראוים להיקרא איצטדניום, בלומפילד וטדי

(המשך לסעיף הקודם) בגלל שגברי'לה, ברוב חוצפתו, לא מסכים לשבת ביציע הרגיל, ונעלב כשלא נותנים לו במשחק אחד לשבת בציע הכבוד. נו בוודאי, מי יסכים לשבת ביציעים המגעילים שלנו?

בגלל שדחו לנו את הליגה בשבועיים, רק כדי שנקבל את ראשון בשער(ואחרון ברייטינג)

בגלל המריבות המטופשות שלו עם משה תאומים

בגלל שכל דורש מקבל זכוית(שידור, פרסום) על משהו בהתאחדות, ללא מכרז, כמו שאמור להיות בכל ארגון ו/או התאחדות תיקנית בעולם.(וצריך לשים לב, שבקמרה, משרד הפירסום שזכה בפירסום המדובר, מנהול ע"י לא אחר מאר משה תאומים. מקרי? לא נראה לי)

בגלל פרשת ההתפטרות המגוכחת, שנועדה להביא לחוצפן הזה שכר, וליקוק מיושבי הראש של הליגה

בגלל התמיכה הבלתי מסויגת במאבקה של הפועל חיפה להקפאת הירידות, ונטישת המאבק הזה בשניה שגיא לוי(אהמ הבן שלו אהמ) עזב את המועדון

בגלל שהוא לא שם לב שרובי שפירא מטומטט, ולא בא לעזור לו

ובגלל שהכדורגל שלנו נראה כמו שהוא נראה.

3. Roy Member

אני ממתנגדי גברי לוי....
    ואני אגיד לך את האמת אילן, הוא לא הבעיה של הכדורגל הישראלי
    הוא בהחלט מטרד, אבל הוא לא הבעיה שאם נבעט אותה החוצה כל הבעיות ייפתרו
    הוא רק חלק קטן מתרבות כדורגל וספורט חולה, חסרת כסף ותקציבים, שחיתויות וטובות הנאה מפה עד הודעה חדשה, ופערי רמות גדולים מדי...

אבל הדיון מתייחס לגברי לוי...
    גברי הוא פשוט בנאדם חרא, מגעיל, מושחת ורודף בצע
    מה הייתי עושה בתור יו"ר? פחות דואג לעצמי ולכסף שאני ארוויח...
    לא מספיק הוא מקבל מכונית ופלאפון ונסיעות על חשבוננו הוא גם רוצה מענקים שמנים כמוהו ומשכורת מנופחת קבועה?

תזכרו שיו"ר ההתאחדות זה תפקיד על תקן התנדבות....
    שלא יבכה לנו שהוא משקיע המון
    אפשר למצוא מישהו שמשקיע וזוכר למה הוא במשרה הבכירה הזו

4. Ilan Member

ניצן, מלא דברים ממה שאמרת אני לא מסכים איתם, אני יכתוב בהיזדמנות עם מה...

ועוד משהו, תכתבו מי כן מתאים אם לא גברי? כי נורא קל להגיד גברי לא מתאים... אבל אין אף אחד יותר טוב שיסיכים לעבוד בעבודה המסריחה הזאתי ועוד בהיתנדבות... .

5. Roy Member

תתפלא

אתה לא מכיר, כמו שאני לא מכיר, את האנשים שעובדים מתחת לגברי ומחכים ליום בו יחליפו אותו

6. ג'רי בית הלוי Member

לפי דעתי לא חסרים אנשים...

אפשר למנות את שגא כהן, שהוא לפי דתעי אחד האנשים היותר חכמים בארץ בכל הנקשור לכדורגל..
    עלה גם מתישהו רעיון למנות את רפי עגיב, אבל אדם ששר שירים כנגד שחקנים של קבוצות אחרות(אהמ "סדאם חוסיין בשוק" אחרי שהפועל עברה את לוקומוטיב אהמ), אסור שהוא יהיה בתפקיד כ"כ משמעותי.

7. Ilan Member

שגיא כהן? נו באמת... זה לא ריאלי...
    התכוונתי למישהו שזה ריאלי...
    חוץ מזה אי- אפשר לדעת איך יתפקד שגיא כהן- כי דיבורים לחוד ומעשים לחוד...

8. RVN Member

זה שאנחנו לא יודעים על אנשים שיכולים להחליף את גברי זה לאאומר שאין.

9. יוגב אסולין Guest

אני ממתנגדי גברי לוי מסיבה אחת. הכדורגל שלנו. הנבחרת לא הגיע לשום מקום. אבל מצד שני אני ממש לא חושב שהוא הבעיה... והרבה ממה שכתבתם פה זה דברים לא נכונים. אבל לפני זה אני רוצה להגיב לקטע של "מי יחליף את גברי לוי?" לפני שגברי לוי התמנה מי הכיר אותו? תמיד יש אנשים שיכולים להחליף אותו והבחירה שתתבצע עם תתבצע יכולה להיות יותר טובה או יותר גרוע.

אבל עכשיו אני יעבור פה על חלק מהטענות שלכם שאני לא מסכים איתם... ויוסיף גם כמה טענות משלי..

אני לא חושב שיש ממש קובמבינות. הקבוצות הגדולות בארץ מתקיימות בזכות עצמם בלבד ולא בזכות אף אחד אחר... זה שפה הוא דוחה משחקים כדי שיהיה להם נוח יותר באירופה או דברים כאלה... זה על מנת שיהיה הישגים לליגה שלנו. אני לא חושב שיש לו העדפה כלשהי לקבוצה זו או אחרת.

גם יפו וגם בית"ר קיבלו הערכות לשלם.. אבל בית"ר שהיתה בחובות הרבה מפי 8 מיפו.. היא קבוצה יותר גדולה שיש לה יותר אוהדים ועובדה היא מצעה תורם שיקח אותה... תמאמת הי מצאה יותר מאחד. בית"ר זה עסק כלכלי טוב מאוד. בניגוד ליפו שעד היום לא היתה מוצאת משהו.

קודם כל תרשה לי להוסיף את איצטדיון ר"ג, ק.אליעזר... ויש לנו עוד מגרשים שהם בסדר גמור. אני לא חושב שבראשון צריך מגרש יותר גדול ממה שיש עכשיו או באשקלון או שבהרצליה... מה שכן אפשר לשפר את האיצטדיונים נתניה, פ"ת, ב"ש. בכל מיקרה התפקיד של שיפור בנייה וקידום מגרשים לא תפקידו של היו"ר אלא של מועצת ההימורים הטוטו והפיס. שהם עושים את זה מהכספים שהם מכניסים עלינו ממילאוי הטוטו. ההתאחדות לא כל כך עשירה שיהיה לנו כסף להוציא על זה..

מיותר להגיב, יו"ר הכדורגל שלנו ראוי שישב בתא כבוד. אם הוא ישב ביציע רגיל יקללו אותו ירביצו לו ומה לא..

ולמרות שחיכנו שבועיים זאת ההצעה הכי גבוה שהוגשה. מה אתה רוצה שנעשה? אין היום בארץ יותר מידי כסף לזרוק. גם לא לאנשי הטלויזיה... חוץ מיזה התשלום הוא לא רק עבור ראשון בשער אלא גם שידורי המשחקים בשישי שבת.

טוב תאמת ניצן, גם עם כל מה שעוד כתבת אני לא מסכים אבל אני יתן לאחרים להגיב בקשר אליהם..

מה שכן... דבר אחד שכן מפריע לי זה...

יו"ר התאחדות הכדורגל אמור לדעת לקחת את הנבחרת לקדם אותה. לא אהבתי את התמיכה שלו בנילסן כאשר כל המדינה חשבה אחרת.. והנה אחרי 2 משחקים גם הם הבינו את זה. הקטע של ההתפטרות ולחזור בו לא היה מוצדק. ובתור יו"ר הייתי מציע לו לאיים בהתפטרות באופ"א שאם אין ביתיות הוא הולך... לא יודע עם זה היה עוזר אבל זה כן היה מזעזע מישהו שמה.. ולא בטוח שהיינו ממש מפסידים הרבה עם הוא היה עוזב.

בכל מיקרה בשנים האחרונות קשה להגיד שכדורגל שלנו לא הולך קדימה. קבוצות שיש להם תקציב מצליחות טוב מאוד. הרבה שחקנים עשו התקדמות גדולה בקריירה שלהם בשנים האחרונות. גברי לוי הוא למעשה הגיע למצב שהוא השעיר לעזאזל שלנו. שיש משהו טוב זה לא הוא שמשהו רע תוקפים רק אותו..

אני בעד רענון בשורות התפקיד של יו"ר ההתאחדות לכדורגל כדי שיהיה יותר שקט במערכת. אם כי לא בטוח שגברי אשם.

10. Fernando Cavenaghi Member

מה שגברי עשה שהרגיז אותי זה חוסר הכבוד שלו לכסף שלנו, נילסן שבכל שנה עבד רק שלושים יום בערך קיבל 200,000 אלף שקל לחודש, שום קיבל רק 50,00.
    ואז אדון גברי בא ומבקש בשביל עצמו לא הרבה רק אותה משכורת כמו מאמן הנבחרת, חוץ מחשבון הוצאות של 90,00 שקל בחודש וולו עם נהג ומשרד. ותיזכרו שזו לא העבודה היחידה שלו :evil:

11. Ilan Member

יוגב, עם כל מה שאמרת אני מסכים... ובגלל זה אני לא חושב שגברי הוא הבעיה שלנו...

12. AFC Member

מה יהיה ניצן? עד מתי תמשיך לעוות ולטשטש את מה שקרה באמת? בית"ר ירושלים הייתה באמצע התפרקות, זאבי נשבר ושילם ובית"ר ניצלה. מה כל כך לא חוקי בזה? מכבי יפו כלל לא שילמו את חובותיה ולא הייתה להם דרך לשלם זאת. אל תתחיל לספר שקרים ולהפיץ שטויות.
    נכון, רק טדי ובלומפילד ראויים להיקרא "איצטדניום". העירייה והקבוצות אחראיות על האצטדיונים, אז למה גברי אשם?
    מעניין. באף מדינה אחרת בעולם יו"ר, מאמן נבחרת לשעבר, אפסנאי הנבחרת, הדוקטור או אפילו שחקן שמעולם לא היה בנבחרת לא יושבים ביציע. למה שגברי ישב ביציע? ועוד יציע ששונא אותו מוות ומאשים אותו בתחלואי הכדורגל הישראלי (מה שנכון)? עם שירותים מטונפים, כסאות לא מרופדים, אנשים שמעולם לא ראו חוברת הפעלה לדיאודורנט ותורים מוחצים? אם לא הבנת, הוא אמור לשבת ביציע הכבוד.
    בזה אתה חלקית צודק. זה גם אשמתם של ערוץ הספורט המתועב, אבל אי אפשר למנוע מאחריות את גברי לוי שלא רק שערוץ הספורט לא כיבד חוזה, גברי היה צריך להוציא מחבורת השפלים והרמאים שהמציאו את 5- כל אגורה שנשארה להם מאז מלחמת המפרץ.
    אתה באמת יכול להאשים אותו שהוא רצה לריב עם משה תאומים? אדון משה תאומים הוא אחד האנשים השנואים והמושמצים ביותר בליגה. גברי צדק בכל מילה שאמר עליו.
    לדעתי באמת צריך לשלם לו שכר. זה רק ידרבן אותו להשקיע יותר.
    באמת? אתה מוכן לפרט? כי אני לא שמעתי על זה.
    נכון. גברי פשוט היה חייב להשתמש ביכולת קריאת המחשבות שלו וחיזוי העתיד.
    סוף סוף משהו נכון. אבל אסור לפטור מאחריות זו גם את מכבי חיפה.

"לוי גבריאל", כפי שכינה אותו בבוז ובלעג משה תאומים, אכן עשה נזק רציני וכרוני לכדורגל שלנו. התמיכה המוזרה במכבי חיפה, העבודה של הבקרה התקציבית, פרשות השחיתות, השופטים, אין מחירים נורמלים לכרטיסים, יש ספסרים וההתאחדות הבזויה שלו שלא עושה דבר כדי להציל את הכדורגל שלנו מטלפיו של יעקב שחר.

ורדליון, צריך להיות טיפש כדי לא לשים לב מדוע כולם שונאים את גברי.

13. Ilan Member

ככה אתם, בוכים...
    אבל זה ברור לכם- שברגע שהוא יעזוב אתם תגידו- "כבר היה עדיף את גברי", "אנחנו מתגעגים אפילו לגברי", "חזרנו 20 שנה אחורה בלי גברי" ודברים כאלה...
    הכל שטויות, בייחוד הקטע עם חיפה... וידוקה מה אתה מציע? שחיפה תמכור את המשחק לשטורם ולא תעלה לליגת האלופות? הקנאה אוכלת אותך.