הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

זה מה זה מפגר, הרי זה אותו מפעל רק עם שם אחר. אם היום מכבי ניצחה את ירושלים בגמר וביוני ירושלים תנצח את מכבי בגמר זה אומר משהו? מה ההבדל בין הגמר הזה לגמר הזה? מה בגמר של האליפות הקבוצות יבואו יותר ברצינות? השיטה הזאת רוקנה לגמרי את המשמעות של אליפות

idans10 אוהב/ת את זה.
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני עדיין עומד בדעתי שאחת מהשתיים לא תגיע לגמר ביוני. הן פשוט לא טובות מספיק השנה בשביל להקרא פייבוריטיות מעל שאר הקבוצות. המזל שלהם זה שקאליף נפצע, למרות שגם איתו ירושלים כמעט הפסידה לחולון ואצל מכבי, אשדוד הפח כמעט הטיסה אותנו. ממש לא הייתי מהמר בליינד ששתיהן תגענה גמר.

3. DRORIKO Member

@idans10 לא אמרתי שהן בטוח בגמר, רק נתתי את זה בתור דוגמא כדי להדגיש את האבסורד

4. yakov_y YNWA

אני לא יודע עד כמה מטומטם אתה יכול להיות כשאתה מוותר על ברייסי רייט ודונטה סמית׳ וזה עוד בפחות משנה.

ג׳רלס שחקן על, אמארה זה כוכב שלא נותן חצי ממה שיש לו, פיטרסון לא מנוצל מספיק, דייסון שחקן אדיר אבל אתה לא מוותר על שתי שחקנים כמו השניים האלה.
    אמרתי את דעתי על רייט עוד בשיחרור שלו, שאתה שוכח שאתה המועדון הלוזר בעולם וזורק ככה את מי שאחראי ב-100 אחוז לדבר הזה שנקרא אליפות לפאקינג הפועל ירושלים, מגיע לו לשלם על כך ביוקר.

מזל טוב לצהובים, מאוד שמחתי בשבילהם, תואר ראשון לדעתי שהייתי בצד שלהם למרות שדעתי הייתה די שיוונית.
    עצוב לקרוא על הבוקר כותרות בוואן על הישראלים שהביאו למכבי תל אביב גביע, כותרות הזויה, שיבדקו את חמשת הקלעים המובילים במשחק.

נ.ב:
    דווין סמית׳ :sm_eusa_clap:
    גיא פניני:sm_eusa_clap:

במחצית אמר רסקין לפיני שדווין סמית׳ לא הגיע ובשביל זה רשמו אותו, ידעתי שהוא יופיע בחצי השנייה, זר כזה לא היה במכבי תל אביב, שיישאר עד הפרישה, חובה.

יכולת החוכמה ובעיקר המנהיגות של פניני, באמת שלא זכור לי קפטן כזה, מנהיג כזה, פניני וסמית׳ צריכים להיות הקפטנים ולהשאר עד הפרישה, ענקיים.

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@DRORIKO זה לא היה בתגובה אליך, סתם הבעת דעה :)

@yakov_y אני מסכים איתך לגבי נושא הישראלים, אבל אתמול היה להם משקל מאוד כבד בניצחון. יוגב אומנם ללא נקודות, אבל שמר טוב מאוד וניהל יופי את המשחק וכנ"ל מקל. כולם יודעים מה דעתי על גל, אבל אתמול זה היה אחד ממשחקיו הטובים במכבי. גם פניני לא הוביל קלעים, אבל הם בניגוד לזרים באמת יודעים מה חשיבות המשחק והיריבה ובהחלט התעלו על עצמם אתמול ועל כך מגיע להם שאפו. ודווין? דווין הוא כבר חצי ישראלי :p
    אפשר להגיד עליו הכל, אבל הוא ללא ספק אחד מעשרת הזרים הגדולים בתולדות המועדון הזה.

6. Raulito Madridista

לא מגיב הרבה על כדורסל אבל העונה דווקא כן כתבתי פה ושם. לא תמצאו כאן איזה ניתוח אדלשטייני על פיק-אנד-רול. מה שכן:
    בעונה כזו שבשלב מסוים לראות את מכבי מניפה גביע היה נראה הזוי, עד היום צוחקים על טריליון ההפסדים, הבושות, המנטאליות החלשה(תמיד מובילים ביתרון מבטיח ואז איכשהו מחרבנים את זה) ומסיבת העיתונאים ההיא - '12 שחקני יורליג'. ועדיין מדובר בתואר השני בחשיבותו. רוצה לומר שאני לא בטוח שבעוד שלושה חודשים כשסביר שירושלים ומכבי יפגשו 'באותו מקום ובאותה השעה' - התואר לא יילך לקבוצה של הכוכב ההוא מה-NBA ושל אורי אלון.
    מה שכן, אתמול באמת היו נראות 'חגיגות אמיתיות', מכבי כבר לא בזמן שתואר הוא מובן מאליו גם אם בגביע יש לה ריצה מטורפת.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בגדול אני מסכים איתך, רק שהקריסה החלה ברבע השלישי, אחרי מנוחה של רבע שעה במחצית.
    מה שכן, מאוד הפתיע אותי שבחרו לא לרשום את רנדל למשחק הזה. בטח אחרי ששיחק באירופה והיה מצויין.

8. Telkiyski Member

אפשר לספור 5 משחקים מכריעים כבר בארנה, שירושלים עושה במכנסיים בשלב כזה או אחר. בחלק מהמקרים היא משלמת ובחלק לא.
    1. גמר גביע נגד מכבי עונת 14/15
    2. משחק גומלין נגד אילת בגמר 14/15. מנצחים 15 באילת ואיכשהו נקלעים לפיגור דו ספרתי במחצית הראשונה.
    3. משחק 5 נגד הפועל תל אביב ברבע גמר עונת 15/16. הפועל כבר הובילה 18 בחצי הראשון.
    4. גמר האליפות נגד ראשון עונת 15/16.
    5. גמר גביע עונת 16/17.

בקיצור, כשיש קבוצה נורמלית ממול, ירושלים בכיף יכולה להפסיד משחק מכריע בארנה.

אגב, לי גם אין ספק שגראן קנאריה תנצח אותם בסדרה. 2-0.

9. DRORIKO Member

טפירו כזה מאמן פח, אולי מוטב שיחזור לשחק.

10. Telkiyski Member

חחח. העיקר איך היה בטוח ביכולות האימון שלו בראיונות הפרישה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד הפסד לירושלים בליגה. הפעם 86-69 בחיפה למכבי המקומית. בר טימור נפצע.

12. DRORIKO Member

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי רוצ'סטי עוד ירצה לחזור לארץ :lol:
    כרגע זה נראה כמו פאניקה וזה בעיקר בגלל החוק הרוסי. בסופו של דבר גם אורי אלון יבין שהחוקים המוגבלים בליגה הישראלית גורמים לו ולקבוצתו הרבה כאב ראש מיותר.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לדעתי פארמר יעזור להם מאוד.
    מקווה שלא יגיע.

15. Telkiyski Member

שחקן גמור. מה כבר יעזור להם?
    כאילו... נראה לי לא?

מצב נושא:
הנושא נעול.