גמר האלופות 2013 :: באיירן אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏10/8/12.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

7 קבוצות גרמניות במפעלים האירופאים לעונת 2012/13

עונה חדשה בפתח, עונה שמביאה עימה הרבה זיכרונות כאבים אחרי ההפסד הכ"כ מעצבן ולא הוגן של באיירן מינכן בגמר ליגת האלופות נגד צ'לסי. בנוסף זיכרונות של כישלונות של שאר הקבצות הגרמניות באירופה להותיר רושם מיוחד (פרט להנובר) במיוחד בורוסיה דורטמונד ששוב נכשלה לעבור את שלב הבתים (עונה לפני גם בליגה האירופית).

http://bilder.nw-news.de/muenchen_bayern_muenchen_verliert_champions-league-finale/8/830555/830565S.Xxx
    תמונה אחת, אלף מילים. באיירן עם הפסד צורב בגמר ליגת האלופות

העונה ייצגו את גרמניה:
    בורוסיה דורטמונד (ליגת האלופות)
    באיירן מינכן (ליגת האלופות)
    שאלקה 04 (ליגת האלופות)
    בורוסיה מונשנגלדבך (משחקי ההצלבה לליגת האלופות)
    באייר לברקוזן (ליגת אירופה)
    שטוטגארט (משחקי ההצלבה לליגת אירופה)
    הנובר 96 (שלב לפני משחקי ההצלבה אותו עברה הנובר)

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/12
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הגרלות קשות לגרמניות במשחקי ההצלבה לליגת האלופות וליגת אירופה!
    במשחקי ההצלבה לליגת האלופות הוגרלה גלדבך נגד דינמו קייב
    במשחקי ההצלבה לליגה האירופית פוגשת שטוטגארט את שחקנה לשעבר קווין קוראני וקבוצתו דינמו מוסקבה, הנובר נגד סלסק וורצלאב האלופה הפולנית.

לא יודע מה להגיד על זה, לא גלדבך ולא שטוטגארט החלו ממש את העונה בעוד המזרח אירופאיות כבר החלו...

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

איזה כיף להיות אוהד שאלקה, זוכרים אותנו תמיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    הלו! אנחנו לא הגענו לרבע? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

וזה הצלחה בעינך?
    זה היתה עונה סולידית של שאלקה 04 באירופה, הגיע הזמן אבל שההגמוניה של באיירן כמצליחה היחידה באירופה תגמר, ובזה שאלקה עם סגל עתיר כוכבים נכשלה.

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

ביחס למס' הקבוצות הגרמניות שהשתתפו במפעלים האירופאיים, כן, זו נחשבת הצלחה להגיע לרבע גמר הליגה האירופאית. אתנחם בזה שזו שהדיחה אותנו גם הגיעה לגמר בסוף. לא נראה לי שזה כישלון. סגל "עתיר כוכבים"? אם זה ככה אז היינו אמורים לזכות באליפות כל שנה.. בחייך רוזנר.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יכול להיות שאתה צודק, אבל תרשה לי לא להתייס בהצלחה להדחה מול בילבאו ברבע גמר ליגת אירופה.
    שאלקה היתה יכולה בקלות לזכות במפעל.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בקלות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עם ראול, חוראדו, הונטלאר, דרקסלר, ג'ונס, פפדופולוס, הוודרס ושות אפשר היה לעבור את בילבאו וכל יריבה אחרת. בקלןת זה יחסי, כי אני חושב שהיה להם את הקבוצה הטובה במפעל.

9. XxvoleistulxX Member

בקלות...?
    יכול להיות שעם הסגל האיכותי שיש במנסצ'טר סיטי גם הם יכלו לזכות בתואר הזה בקלות, אבל
    עובדה שזה לא קל.

בשלב המכריע במשחק הביתי שאלקה קיבלו 3 שערים, ב20 דקות.
    ובמשחק חוץ הקבוצה עלתה ליתרון, ושוב פעם הצליחה לאבד אותו, גם אם אתה מעריך שהסגל שלהם היה יותר טוב, והם היו יכולים לעשות את זה בקלות.
    חלק משמעותי זה הגישה שאיתה הקבוצות עלו לדשא, בילבאו הראתה יותר אופי, לא וויתרה במצבי יתרון לשאלקה, והגיעה לה לעלות.
    בשנה הזאת בילבאו השקיעה המון אנרגיה במפעל הזה, וזה בא לידי ביטוי בתוצאות. גם לרעה, בליגה..

10. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לפי מה שאתה אומר, היינו צריכים לזכות בליגת האלופות לפני שנתיים ולא ברור איך לא עברנו את מנצ'סטר יונייטד בחצי הגמר...
    סלח לי אבל זה ממש לא לעניין מה שאתה אומר, זה לא שאני טוען ששאלקה לא הייתה יכולה לעבור את בילבאו, ברור שכן, אבל אני לא רואה את זה ככישלון. בילבאו הגיעה בצורה אחרת לגמרי למשחק הזה, עברה את יונייטד והיא הייתה פייבוריטית במפגש, כן כן היא הייתה פייבוריטית על אף שיש שיחשבו שזה להפך ושאלקה הייתה הפייבוריטית.

באמת רוזנר, איך אתה יכול לשים הדחה של דורטמונד משלב הבתים של הצ'מפיונס באותה משוואה עם הדחה של שאלקה מרבע גמר הליגה האירופאית?

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

התקצירים של צמד המשחקים של האנובר מול סט.פטריק מאירלנד:

12. Herrmann Member

בהצלחה לכולן, ובמיוחד לגלאדבך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יובל ידידי, אני לא משווה שום דבר, בשבילי הדחה של שאלקה ברבע גמר ליגת אירופה לא מוגדר כהצלחה אלא נוטה יותר לכיוון אכזבה.
    ושים לב שבהודעת הכותרת לא הכנסתי את שאלקה למאכזבות הגדולות כמו דורטמונד אלא אתה.
    באיירן והנובר לעומת זאת היו ניצוצות האור היחידות בעונה האירופית וזה מעט מדי לטעמי, לא יותר, לא פחות.

14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מעולם לא אמרתי שההדחה של שאלקה מרבע גמר הליגה האירופאית היא כישלון. אם זה נשמע שלזה התכוונתי אז כמובן שלא. כתבת שפרט להאנובר ובאיירן, זכורים לנו רק כישלונות מהעונה שעברה ואני לא הבנתי איך אפשר לומר על שאלקה כישלון כשהיא הגיעה לאותו מקום כמו האנובר. מבחינת סגל אין ספק שהאנובר הצליחה ובגדול בעונה שעברה, אבל שוב אני לא רואה את ההדחה שלנו מהמפעל ככישלון.

דבר אחד אני כן יכול לומר שההדחה הייתה מאכזבת - אבל יש הבדל בין אכזבה לכישלון. אני אישית חשבתי שאנחנו מסוגלים לעבור את בילבאו ולמשחק הראשון הגעתי בידיעה שאין מה לפחד ושאנחנו יכולים לנצח על אף שהעדפתי לקבל כל יריבה רק לא אותה ומאוד רציתי להימנע ממנה בהגרלה, אבל זה לא קרה. בילבאו הציגה בשנה שעברה יכולת מדהימה שכידוע לך ולכולנו, הביאה אותה עד הגמר. אז שוב - בעיניי, זה לא כישלון ואפשר להפסיק לדון על זה כי זה כבר קרה והיה ועונה חדשה בפתח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוצאים היום לדרך עם בורוסיה מונשנגלדבך נגד דינמו קייב.
    יש לי תחושה לא הכי טובה, כי האוקראינים בנו קבוצה חזקה מאד, ויש להם הרבה ניסיון לעומת הירוקים של גלדבך.

הרכב משוער: טר שטגן - דאמס, דומינגז, שטרנצל, יאנשקה - נורדווייט, שאקה - ארנגו, הרמן - דה קאמרגו ודה יונג

ההרכב המשוער של דינמו:
    קובל - פופוב, בטאו, מיקאליק, סילבה - וולוסו, ווקוז'וביץ' - נינקוביץ', קראנצ'ייאר, ירמולנקו - אדייה

עם וולוסו הפורטוגזי וקרנצייאר הקרואטי הם התחזקו מאד בקישור. צרפו לזה את ירמולנקו הנהדר ואת אדייה (אנדרייטד רציני) וצריך להודות שיש להם המון כח בהתקפה. אני מקווה שטר שטגן, דומינגז ושות יהיו בשיאם

בכל אופן היום הלב שלנו עם בורוסיה מונשנגלדבך!

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/12