הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה לא משנה איפה יאמן או מה יעשה בשארית חייו, לא היה כאן מישהו שאהב את הכדורסל הישראלי כמו צביקה שרף (יסלחו לי רוזין וקליין שלא ממש הכרתי כשהיו בשיאם) והוא הבנאדם היחיד שאני מוכן להאמין לכל מילה שיוצאת לו מהפה בכל מה שקשור לכדורסל הישראלי. לא פוחד לצאת כנגד כולם ואני מאמין שגם נקי מאינטרסים והוכיח זאת בשידורים ישירים לא מעט פעמים.

פשוט מלך!

אלעד אוהב/ת את זה.
  2. Hapoel_Tel_Aviv Member

מסכים עם זה שצביקה באמת בן אדם שאכפת לו מכדורסל והאינטרס שלו נע מאהבת הכדורסל נטו ודי אמין אבל לדעתי יש לו עוד אינטרסים פוליטים, התחשבנויות למינהם עם אנשים ופוליטיקות שקשורות באיגוד, אחרת לא היה הולך עם שאול איינזברג.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יכול להיות ובאמת שהחיבור לשאול היה נראה לי תמוה מלכתחילה ועדיין, אם תבקש ממני להאמין לצביקה או לכל אחד אחר שקשור בכדורסל הישראלי, אני הולך אחרי מה שהוא אומר בעיניים עצומות.

4. DRORIKO Member

לא פוחד לצאת כנגד כולם למעט שמעון מזרחי התכוונת :)

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כשצריך היו מקרים גם יצא נגדו. כמו שאמרתי, לא מפחד להגיד לכולם הכל בפנים ובגלל זה גם מעריכים אותו.

6. DRORIKO Member

מתי הוא יצא נגדו?

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מאוד התאכזבתי מהפועל חולון. אמנם ראשל"צ חזקה יותר אבל לא בכזה פער משמעותי, בטח לא מול אולם חדיש שמלא באלפי חולונים. ציפיתי להרבה יותר ואני ממש מקווה שהם יצדיקו את המעבר שלהם לאולם טוב יותר ואחרי כל הפירסומים שהם עשו לעצמם. נכון שזו רק ההתחלה והקבוצות עדיין לא מחוברות ובכל זאת חשבתי שחולון תפתח כמו שצריך.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא הבנתי את זה אף פעם ולא מבין את זה גם הפעם.
    מה ההיגיון בלקיים משחק ביום שישי בצהריים? בכוח להרחיק את הקהל?
    למה ירושלים לא שיחקה גם כן ביום חמישי בערב?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בדיוק דיבר איתי חבר מחולון - שום פרסומת למשחק אתמול שלהם לא הייתה בעיר. לא ברחובות ולא במקומונים. בכלל, כל הגביע הזה לא מקבל שום סיקור. אין שום עבודת שיווק (למה לא לקיים מסיבת עיתונאים עם 8 המאמנים והגביע באמצע, סתם כדי למשוך סיקור?). לא היה כלום השבוע בכדורגל, לא אלופות לא גביע ולא היה שום דבר אחר משמעותי אחר ועדיין הצליחו לתת את ההרגשה שהטורניר הזה הוא כלום. אותו דבר עם המשחק היום. שעה גרועה, יום גרוע, אפס שיווק (בכל זאת משחק בין הפועל לירושלים).

שנה שעברה זה לא היה ככה (אולי בגלל הארינה, שכנראה יותר מושכת מהחולון ארינה...)

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני חולוני. לא יודע לגבי המשחק הזה ספציפית, אבל בכל העיר במקומונים וגם ברחבי מתחם הארינה והסביבה, מעודדים את הקהל לרכוש מנויים. לגבי הטורניר הזה ספציפית, זה יותר אמורה להיות העבודה של המנהלת וגם אני מאמין שהחולונים השרופים בעצמם היו מודעים לקיומו. פחות הפריעו לי האוהדים, יותר הקבוצה שנראתה כ"כ אנמית.

c_web אוהב/ת את זה.
  11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

*/aaa021

תואר אחד כבר נלקח. עכשיו תורנו לקחת גם את השני שלהם.
    בראבו הפועל ת"א.

idans10 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אוי ירושלים ירושלים...
    לא יודע מה הסיבה שדאנקן לא שיחק היום אבל הורגש מאוד חסרונו. פישר לא בעניינים, ואם הוא לא יישתפר במהלך העונה לירושלים תהיה בעיה בעמדה מספר 5. בר טימור קיבל היום הרבה קרדיט ולא החזיר שום דבר. הרבה זמן לא ראיתי שחקן שמציבים בפניו 6 זריקות פנויות לגמרי והוא פשוט לא קולע אף אחת. עד שיש ישראלי שמקבל דקות משמעותיות, לא הגיוני שיסיים משחק עם 1-6 מהשדה.
    לפרנקו עוד יש הרבה עבודה, כמובן שיש עוד הרבה זמן ומוקדם לנתח אבל לטעמי ירושלים לא התחזקה בצורה מספיק טובה בקיץ הזה.

לגבי הפועל תל אביב, עושה רושם שהקבוצה רכשה זרים שבהחלט יהיו דומיננטים העונה.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך לחשוב שההפסד הזה יגמור לירושלים את העונה, אבל תמיד קל להיות הצייד מאשר זה שצדים אותו...עכשיו יתחילו להבין בבירת ישראל הניצחית שימי החגיגות נגמרו. אני שמח היום...

14. Hapoel_Tel_Aviv Member

אני גם גר בחולון ואלא אם כן אתה חובב כדורסל אין לך מושג שיש גביע ווינר חוץ מבאזור של הלה פארק.
    אפילו לי המשחק של הפועל נעלם היום מהראש ואני אראה שידור חוזר. יפה שניצחנו במשחק צמוד סוף סוף.
    טורניר כזה צריך לעשות שבוע לפני פתיחת העונה לא שלוש שבועות
    וגם צריך לעשות אותו בחולון (את הגמר) ולא באולם שלנו
    ואם האולם תפוס אז שידעו מראש ויקבעו על תאריכים אחרים

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בסדר, אבל כל נושא פרסום גביע ווינר זה של המנהלת, לא של הפועל חולון. כמה מפתיע שהם לא מקדמים את האירוע של עצמם, בדיוק כמו זמני המשחקים ההזויים שלהם להיום בצהריים.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.