דברים מוזרים בכדורגל שנשמעים לא נכונים אבל הם כן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/4/17.

1. k_700 Member

אפשר גם לתגמל בתארים את שופטי הואר ששפטו את המשחקים שלהם, גם הם חלק מהתואר של אנגה.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

התחילו אצלם פציעות משמעותיות. לא אתפלא, אם הם יתחילו לחזור למימדם הטבעי.

3. k_700 Member

ואן דה ואן ומדיסון- צפויים לחזור לשנה החדשה ורישארלסון.
    זה כל הפציעות ״המשמעותיות״ אצליהם.

כמובן, מברך אותם על הכניסה האמיתית לעונה והטעם בפה כשנפצעים לך שני שחקני הרכב.
    שידברו איתי כשיגיעו ל14.

אגב, אם ג׳יימס מדיסון היה מגיע למנצ׳סטר יונייטד מיד כל העכברים היו יוצאים מהחורים ומדברים על כמה הרכש הזה מוזר ויקר בעיקר כשמדובר בשחקן מאוד פציע(בעיקר באיזור הקרסול) וכמה פציעות אצלו באיזור הזה מתארכות....ואיפה הדירקטור אוף פוטבול שינתח מההיבט הבריאותי את המעבר הזה? אבל זו טוטנהאם....אז זה רכש גאוני.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/23
  4. MaxAaRons Member

הדאווינים האלו שלו יעבדו באיזה פסז\ריאל\באיירן\שיטי\בארסה שעדיפות בעשרות מונים על הליגה.
    ספרס מותק של קבוצה אבל היא פוגשת קבוצה ברמתה באופן תכוף יותר.

שלא יהיה לך plan b? זה יכול לעלות לך בתואר, וגם יכול לעלות בהשפלה שאז אתה משחק רולטה רוסית שהשחקנים לא יתאוששו מזה מהר.
    ואז זה גם כדור שלג.

אבל מבחינת שיטת משחק ,לחץ ,שימוש בכלל הסגל מדובר כאן במאמן איכותי שלא נראו רבים כמותו בפריימר ליג.
    גם המבטא מבטא נהדר.
    זה מאמן שהוא החלום ההיפסטרי אבל.... מידי פעם מתפלק לו הדה זרבי\בייאלסה וזה לא מה שאתה רוצה ברגע חשוב.
    בסוף המשחק נגד צלסקי משחק מפתח ,אם היה מתבנקר היה יכול לצאת גם עם 3.
    בוא -זו קבוצה די מוגבלת התקפית שעמדה מולו.

5. k_700 Member

ראיתי את הפלן בי שלו מצוין בשני.
    אבל רשמתי לעצמי כבר. זו העונה של ספרס, הם יקחו אליפות+אנגה המאמן השלישי הכי טוב בעולם.

מהנקודה הזאת נתחיל למדוד את עבודתו.

6. one united Member

הם לא יקחו אליפות קיי אבל בסגל בריא (בניגוד אלייך) הם באמת קבוצה חזקה מאד, אין בכלל ספק שהם השתדרגו, שני מגנים מצויינים, בלם, שני קשרים אחורים, מדיסוון, כל אלו מול קיין שעזב, שידרוג רציני שבא לידי ביטוי לא מעט.
    דרך אגב, מזכיר לך שגם לי כבר אמרת "רשמתי לעצמי" בנוגע למיקום הסופי של ליברפול על מקומות 1-3 בסוף השנה בלי קשר מבחינתי לפציעות והאם יביאו או לא יביאו "6", עד עכשיו אני רואה שאתה לא לוקח צ'אנס ומהמר על מיקום שלהם,קדימה תן מקום בלי קשר לַפציעות/רכש וכו.

7. k_700 Member

מצטער, לא השתכנעתי שבהרכב מלא הם קבוצה חזקה מאוד.
    קבוצה חזקה מאוד זו קבוצה שנאבקת על אליפות. מאיכות המשחק שלהם, לא השתכנעתי בכלל ואין לי כוח לפרט שוב ושוב את הצורה שחלק מהנצחונות שלהם נאספו(הכל כבר נרשם, מכל צד).

יש להם אכן סגל חזק מאוד, גם אני אמרתי את זה. מאמן טוב יכול לעשות מעשה עם הסגל הזה.

ולא חמוד, אני אזכיר לך, אתה לא אמרת שליברפול תסיים 1-3(מקום 3 גם אני והאספסוף חושבים שהיא תסיים).
    אתה אמרת שהיא נאבקת על אליפות עד הסוף, עד מחזור 38.
    לא להתקפל לי בבקשה במחזור ה12.

8. one united Member

לא חוזר בי מכלום,אמרתי במספר מקרים שלדעתי הם ילכו עם ארסנל וסיטי עד הסוף וזה מה שיהיה,לא הרבה כותבים את זה "בקול רם", גם אתה וגם רב האוהדים שלהם מטילים בכך ספק גדול כבר חודשים ויש לכם המון הסברים לכך........נא לא להתקפל.

9. VAR Member

השווי הכי גבוה לשוער עפ"י טרנספרמרקט הוא סך הכל 45 מיליון יורו (דונארומה, מניאן, קורטואה, דיוגו קוסטה). וייבים של 2010.

10. WhitRM Member

הארי קיין הוא השחקן הראשון שמבקיע 17 שערים ב11 משחקים בבונדסליגה.
    השאלה היחידה שנשאלת היא אם הוא יצליח לשבור את שיא השערים של לבה לעונה אחת בבונדסליגה.

11. alexshw Member

וודקוק ראשון בין כל הכובשים האנגלים בבונדסליגה עם 39. הנה יש לו אתגר תוך עונה להפוך לראשון.

12. WhitRM Member

אם הוא יצליח להבקיע 42 שערים העונה הוא ישבור את שני השיאים יחדיו.

13. avdz7 Member

קבוצת הפרמיירליג שאספה הכי הרבה נקודות בחמשת המחזורים האחרונים היא…מנצסטר יונייטד.

14. k_700 Member

בליגה שבה קאיי האברץ וורחוהסט כבשו 17 שערים, טימו ורנר כובש 28 שערים, סאנצ׳ו 17 שערים, אנדריי סילבה 28 שערים, קראמריץ(17 ו20 שערים) וכל זה ב-5 העונות האחרונות, אין סיבה שקיין לא יגיע ל42 שערים.
    נרמול פשוט. אם עשית עונות של 30 באנגליה אתה יכול לכבוש לפחות פי 1.5 בגרמניה.

הוא לא יבחן לפי אם יכבוש 60 או 40 אלא ביכולת שלו להוביל את באיירן לזכיה בתארים החשובים. לא מרחם עליו אם יכשל.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו הקטארים יסמנו גם אתכם.