דודק שוער של ליגה פולנית!!!!!!!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י FREDDIE, ‏30/1/03.

1. FREDDIE Member

אם יש משהו שדודק ואוהדי ליברםול יזכרוי בחייהם זה את השער מול מנצסטר שהוא חטף אחרי השמטה נוראית של הכדור. ללא ספק טעות חייו של דודק ואחרי טעות כזאת חבל שהוא עדיין נמצא בליברפול כי דודק הוא שוער גרוע למרות שיש לו זינוקים וכמה משקחים לא רעים בסופו של דבר הוא לא שוער שראוי להיות בכלל בפרמייר ליג טעויות כאלה אני אולי נותן לעשות בליגה הפולנית אבל לא בליגה אנגלית ועד במשחק כזה ובכלל זה לא רק הטעות הזאת זה עוד הרבה משחקים שדודק יקירנו עושה טעויות קטנות ומסכנות אולי לא בגודל של הטעות ההיא אבל עדיין זה דבר שהורס קבוצה וגם משפיע על ההגנה שהיא יודעת שהיא לא תוכל לסמוך על השוער שלה וללא ספק לדודק יש אחוזים רבים במצבה העגום של ליברפול. אז נקווה שיחזירו אותו לפולין או מקסימום הוא יכול להחליף את אוואט בשער של מכבי.

2. gilb Member

ממש שטויות, עד המשבר האחרון, דודק נחשב לשוער הטוב באנגליה ואחד הטובים בעולם.
    הנושא הזה כבר נטחן בפורום הזה אם אני לא טועה.
    דודק עוד יחזור לעצמו וכבר אתמול נתן משחק גדול(לא היה לי ספק שזה יקרה דווקא מול ארסנל), איזו הצלה גדולה מול הבעיטה החופשית של הנרי.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש כבר דיון על השוערים בליברפול.
    נעול.

*פרדי... תבדוק לפני שאתה פותח דיונים אם אין כבר דיון על הנושא שאתה רוצה לדבר עליו.