דור מאמנים חדש צומח בליגת העל שלנו.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏5/4/07.

1. אלי מתחן Member

הלחץ היחיד שהוא עמד בו זה הלחץ שלו, כל המשחק מתנשף כאילו עוד שנייה הוא יקבל התקף לב. לא פלא שהשחקנים וכל המערכת לחוצים אחרי זה.
    זה לא חוכמה לא לקבל גולים כשיש לך שחקני הגנה כמו שיש השנה לבית"ר ולקוות לאיזה נס בחלק הקדמי. מאמן נורמלי היה דואג לכך שבית"ר הייתה מסוגלת לבצע איזשהו מהלך קבוצתי בהתקפה, או לפחות להבליט את הכשרון של השחקנים. בבית"ר של השנה אין לא את זה ולא את זה.

2. Leicester Haifa Member

וזה טוב, זה טוב מאוד.
    אם כל הכבוד ל"קשישים", המאמנים שנאמר ש"סומכים עליהם" ראינו שעטר ואוחנה לדוגמא מתפקדים נפלא עם הקבוצות שלהם.
    אולי הם עוד לא בשלים למצבי הלחץ, אבל הם מאמנים בהתחלת הקריירה, ובינתיים זה נראה טוב מאוד על המגרש.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלי אוחנה הוא הדוגמא הכי טובה לזיכרון קצר בארץ. בעונה הראשונה שלו כמאמן ב-99/00 הוא רשם עונה מכובדת וסיים עם בית"ר במקום הרביעי והגיע לגמר הגביע. כל הסכסוך עם בן גור העיף אותו מהקבוצה והוא הלך לבני יהודה עימה ירדה ליגה. בעונה הבאה הלך למכבי פ"ת ואחרי מספר מחזורים בהם מכבי פ"ת הייתה במקום האחרון עם (אם אני לא טועה) 0 נק', הוא חזר לבני יהודה ועלה איתם ליגה. אחרי מהות חסרת משמעות עם בני יהודה בליגת העל הוא הגיע לבית"ר והיה כישלון מוחלט כאשר גם עם התקציב הצנוע יחסית (בטח להיום) הקבוצה הייתה שווה ה-ר-ב-ה יותר והייתה מסוגלת להרבה יותר. כולם שחטו אותו חופשי, עכשיו אחרי ההישרדות המדהימה עם כפר סבא ועונה די סבירה איתם השנה (אם כי אפילו עוד שנה שעברה דיברנו שהסגל הזה שווה אמצע טבלה) אוחנה פתאום שוב מאמן מוכשר. כשהוא ישיג משהו, נדבר.

4. FelaKaT Member

עונה מכובדת עם בית"ר? נו באמת, מרוב שהקבוצות בגביע אותן אוחנה עבר היו גרועות אני כבר לא זוכר איך קוראים להן.
    מה שכן, אני מעריץ אותו בגלל האהבה שלו להתקפה, גם מול בית"ר בטדי הוא הוציא את פאפו והכניס את אורן ניסין.

5. Don Joan Roman Member

אני עדיין לא גיבשתי דעה לגביי יוסי מזרחי.
    מצד אחד הוא עשה בהגנת בית"ר עבודה גדולה, ממסננת הוא הפך אותנו לקבוצת הגנה מאוד מיומנת ותארים לוקחים קודם כל דדרך ההגנה.
    מנגד משחק ההתקפה הוא לגמריי חסר השראה, חסר תיכנון ורואים שבית"ר מתקשה לכבוש למרות שמאזנה עומד על 41 שערים שזה מספר השערים הגבוהה בליגה קבוצה מבקיעה.

6. בית"רי מלידה Member

שמו כאן יחד את ניר לוין, יוסי מזרחי ואלי כהן - זאת שטות מוחלטת לדעתי: אלי כהן עולה על שני האחרים בכל פרמטר אפשרי.