דידה מושעה משני משחקי צ'מפיונס - יש צדק בדבר ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Benda, ‏13/10/07.

1. The_Arsenal Member

גם היה עוד מקרה בליגה האיטלקית, לא זוכר איזה, ששחקן התחזה, והוציאו אדום לשחקן שכביכול היכה אותו. אחרי המשחק הוא הודה שהוא נפל סתם, ואז הרחיקו אותו לכמה משחקים, וביטלו את ההרחקה של השני. מישהו זוכר על מה אני מדבר, או שדמיינתי את זה?

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/07
  2. ACBenb Member

זה היה עם שחקן ששמו פאצ'י אני חושב עם לוקה טוני, טוני הביא כביכול מרפק לפאצ'י ופאצ'י התחזה וטוני הושעה למשחק, אחרי זה פאצ'י אמר 'סתם תלוצצתי והתחזיתי הוא לא נגע בי', וביטלו את האדום של טוני ואת פאצ'י הרחיקו לשני משחקים.
    ובאמת טוני לא נתן לו שום מרפק, זה נראה ככה רק מהטלוויזיה בהילו ראשון.
    דרך אגב, אתה זוכר שנדב יעקבי דיבר על זה? אני זוכר שהוא אמר על זה משהו באולפן ליגת האלופות.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/07
  3. Mehmet Member

בנוגע לעונש של סלטיק ושל האוהד אין לי מה לומר, לדעתי במקום.

בנוגע לעונש של דידה, עונש מוצדק לחלוטין לדעתי. צריך להנהיג יד קשה נגד התחזויות כמו זו. כל התחזות צריכה לגרור עונש. לדעתי התחזות ברחבה על מנת לסחוט פנדל צריכה לגרור כרטיס אדום מיידי, והתחזות שלא ברחבה תגרור צהוב. העונש לדידה היה למען יראו וייראו, ואולי כאן נתחיל סוף סוף לראות כדורגל ללא אחת התופעות המכוערות ביותר שיש בו.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היחידה שלי עם הנפילה של דידה הייתה שהיא לא נמשכה זמן רב יותר. הקלות הבלתי נסבלת שבה אוהדים יכולים כיום לפרוץ לכר הדשא עוברת כל גבול.שחקן מקצועי לא צריך להיות מוטרד לגבי הבטחון שלו בזמן משחק. הוא צריך רק להתעסק במשחק. דידה לא באמת נפגע, זה הרי ברור לכולם, אבל אם לא הייתה נפילה, הרי שגם לא היה עונש. הרי ככה זה עובד. ואפילו לאחר הנפילה, העונש הוא עלוב ביותר, שלא ירתיע בעתיד התפרצויות של אוהדים לכר הדשא. מבחינתי, הבטחון במשחק חשוב יותר מהאיכות שלו. שאופ"א תתעסק קודם כל בבטחון של השחקנים, אחר כך ביכולות התאטרליות שלהם.

5. FelaKaT Member

איזה עונש רצית שיתנו לסלטיק? רדיוס ללא קהל? אז מה הקטע, משחק הבא אני אכנס ליציע של מכבי נתניה, יפרוץ לדשא וככה ימנע מהקבוצה שלי לנסוע לשחק שם. החלטה מצויינת של אופ"א, הגיע הזמן לשים סוף להצגות ולחוסר הספורטיביות.

6. MHFC Member

אגב אני חושב שמתאים להזכיר את זה פה, שמתם לב שאת האוהד של סלטיק הרחיקו מהמגרשים ולא הענישו את הקהל של סלטיק כקהל שלהם, כפי שעשו עם מכבי חיפה בקשר לזריקת האבוקה במשחק מול מכבי ת"א לסלובאן דראפיץ'? פשוט ביזיון (יש משטרה שמקבלת כסף ממכבי חיפה ועדיין לא מצליחה לעשות כלום).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/10/07
  7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפתרונות צריכים להיות אצל אופ"א. אני לא אמרתי שצריך לתת משחקי רדיוס לקהל של סלטיק. אם אני המחוקק, אז כל שחקן מורשה לעשות ככל העולה על דעתו בזמן שהוא רואה אוהד פורץ למגרש. חוליגן שיש לו את התעוזה לפרוץ למגרש הומה אדם, שוטרים, סדרנים ואנשי אבטחה, סביר מאוד שיש לו גם את התעוזה לעשות דברים חמורים נוספים.

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אז אולי מדובר במגמה שקמה לאחרונה ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. Benda Member

הלוואי ואתה באמת צודק. ההתחזויות באמת הורסות כל טעם טוב שיש בכדורגל.
    צלילות ברחבה, פנדלים שלא מגיעים, כרטיסים לצד הלא נכון, כבר עובר כל גבול, ואם אופ"א החליטה לעשות סוף סוף סדר אז באמת הגיע הזמן.

10. alan93 Member

מגיע לדידה הזה..הפורץ נכנס ולא ניראלי שהוא נגע בו בכלל והוא יוצא אם קרח וזה..הם רוצי םלשםי סוף לכל ההתחזויות אם לא היו נותנםי עונש היו רואים את זה..וחושבים שאפשר להתחזות..מגיע לו...