דיון האיגרוף / MMA

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏8/11/11.

1. k_700 Member

הCEO של המייווטר פרומושןןןןןןן.

איך שאני אוהב את המייווטר הזה, וקונור בכלללל זה שבוע מדהים לעסקים בווגאס.
    שני אנשי עסקים חוברים יחדיו כדי להביא לי המון כסף והמון אירים שיכורים שקל לנצל, כן ירבו.

ללאבאר בול יש עוד כמה חוזי נעליים עם נייק לסדר לשני הילדודס הקטנים שלו לפני שהוא מגיע לדרגת אל בטראש טוק והופעה תקשורתית כמו קונור.

muller אוהב/ת את זה.
  2. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

עכשיו שגם מייוות׳ר אירי אז בכלל...

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיצר, על מי אני שם כסף? אני לא מבין כלום, אבל אני צריך קורת גג לישון מתחתיה.

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

על הטימטום האנושי. אינסופי ובלתי מנוצח.

אלעד אוהב/ת את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700,

דבר אליי גבר. יש כאן חברים לא חברים לא בעלים כן סרסורים.

6. k_700 Member

אני לא הולך לשים כסף בקרב הזה.
    היחס על פלוייד ישאר נמוך, היחס על קונור גבוה ופלוייד חשוד כביזנס מן אבל קשה לראות את קונור פוגש סנטר עם 8oz gloves(אגב במשקל שהם ילחמו בדרך כלל נלחמים עם כפפות 6oz) בצורה שתפיל אותו כמו שהפיל די בקלות את מנדס, אלבארז או אלדו ביו אף סי.

מה שכן ידידי,
    יש לי שתי חנויות בסטריפ, אחת מהן ממוקמת הכי קרוב שיש לטי מובייל.
    אני מגיע כבר למוד נסיון מוויקנדים של קונור בעיר ומאני זה מאני.
    תיירים של 1000$ כרטיס לשורה 88 זה בדיוק האהבלים שאני צריך בוויקנד כזה, השאר לא מעניין.

אגב, נשבע שיש לי סרטון בפלאפון של אחד העובדים של הבת הגמדה של מייוטר(זאת שהייתה אתמול על הבמה) אוכלת מכות בפאבליק סקול לפני איזה שנה.
    אם איכשהו מייוטר הביזנס מן מבטל לי את הקרב בגלל איזה קשקוש של שרוך תוצרת מקסיקו על הכפפות או אחרי שהבטיח לעצמו כבר חלק גדול מאוד מההכנסות של קידום הקרב אני הולך להפוך את הסרטון גנג בנג הזה לויראלי.
    אין מצב אני מפסיד פה כסף.
    אני כבר חודש מתאמן על מבטא חצילי בשביל זה.

muller ו-אלעד אוהבים את זה.
  7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

המתאגרף הטוב ביותר בכל הזמנים עם מאזן 49-0 שלא הפסיד, שלא לומר נשרט על ידי עילויים כמו אוסקר דה לה הויה, מני פאקיאו, שיין מוזלי ומיגל קוטו נגד בן אדם שלא התאגרף מקצוענית מעולם.........רגע תנו לי שנייה לחשוב על מי לשים שקל.

אני לא רואה שום סיכוי שהקרב הזה מתבטל גם אם אחד מהם יחלה באבולה יממה לפני הקרב. דברים כאלה לא קורים לפני אירועים היסטוריים ששווים מאות מיליוני דולרים על גבול המיליארד (לאור כמות הטימטום שנחשפתי אליה ביומיים האחרונים אני חושב שזו לא הערכה גסה). זה קורה לפני אירועי ספורט אמיתיים שבהם למישהו מהצדדים יש אשכרה משהו להפסיד. פה אין לאף אחד מה להפסיד. אפילו לא לפלוייד ששמר על ה-0 כל הקריירה כמו על בבת עיניו. בשלב הזה של הקריירה הוא היה עולה מחר לקרב מול אנתוני ג'ושוע אם היו מבטיחים לו PAYDAY של 200M-300M כמו שהוא הולך לראות מהדבר הזה. אז מול בן אדם שלא התאגרף בחיים... נשמעת לי כמו החלטה קלה שגובלת בנו בריינר. אצל מקרגור זה פחות או יותר אותו סיפור למרות שהסכומים נמוכים דראסטית הם עדיין גבוהים משמעותית שאף אחד ב-UFC לא יכול לחלום לראות בעתיד הנראה והלא נראה לעין. גם לו אין שום בעיה לעלות להתבזות (ואם פלויד לא יזרוק זין - הוא יתבזה) בשביל הסכומים המדוברים.

ראיתי רק את מסיבת העיתונאים הראשונה בלוס אנג'לס והתכווצתי בכיסא. ברור לגמרי שאין פה שנאה או אפילו התחרות ברמת ה-BRAGGING RIGHTS. יושבים שני אנשים סופר מחושבים שיודעים בדיוק מה הם עושים, מעריכים ולדעתי אפילו מחבבים אחד את השני ופשוט מבסוטים על החיים איך כל העשרות אלפי דפרים ביציע אשכרה קונים את ההונאה המפגרת הזאת. חצי מהטראש טוק בכלל לא הגיוני כשהחצי השני סתם מביך כשנזכרים בוידאו'ס שקונור מעלה ממחנה האימונים שלו.

אשכרה פארסת המילניום ואנשים אוכלים את זה כי מגניב אותם לשמוע מסיבות עיתונאים מתוסרטות עם קצת FUCKING ו-FUCK.

סיונרה ו-אלעד אוהבים את זה.
  8. optimus Member

עם כל הכבוד לקונור, לאבר בול הוא ברמה אחרת, אומנם הוא הוא לא לוחם או סופרטאי מקצועי אבל בכל מה שקשור לטראש טוק הוא קטלני.
    אפשר לראות את זה בכל ראיון שלו בתוכניות בוקר/ספורט/TMZ הבנאדם פשוט שולף על עיוור ללא הפסקה, כל אחד שניכנס איתו לעימות חוטף באבי אביו. הלוואי ואיכשהו קונור ולאבר בול יתחילו איזה ביף, זה יהיה יותר ממהנה לעקוב אחרי זה.

9. k_700 Member

הטראש טוק של לאבר בול איפנטילי לגמרי, לא מתחכם ולא בשליפה מהשרוול כמו שקונור עושה.
    הוא גם מעמיד רף קיצוני ופסיכי מהבן שלו(גם לפני המרץ מדנס הוא עשה את זה וכשיו סי אל איי באה עם ההתקפה הכי טובה במכללות) שבוודאות יפגע בבן שלו לפחות בטווח הקצר.

מה שכן, לאבאר איש עסקים מבריק.
    הטריק שהוא עשה עם הסניקרס bbb ב500$ עוד יזכר לדראון עולם.
    שלשום הוא נתן לבן שלו לעלות על הנעליים של קובי ואתמול עם נעלי אדידס, מה שהאפקט הזה יצר מהמדיה זה ששתי החברות ילחמו עליו והוא ישיג חוזה הרבה יותר גבוה משתיהן וכשיש עוד שניים שיצאו לו מאותה ביצה בקנה.
    ומהבולרז קולקשיין הוא יעשה private edition לאספנות.

וכל זה כשצחקו עליו לפני חודשיים שמי בכלל יקנה סניקרס ב500$.

10. optimus Member

כנראה נישאר חלוקים בעניין.
    לאבר בהחלט מעמיד רף גבוה לבן שלו (יותר טוב מסטף קרי, כן בטח) אבל אני לא חושב שאף לא לוקח את זה ברצינות, כולל לאבר בעצמו, לא חסר לו כל מיני אמירות מופרכות כמו למשל שהוא ינצח את ג'ורדן באחד על אחד. מה שכן שהרבה אנשים ישמחו להחזיר ללאבר אם לונזו לא יספק את מה שמצפים ממנו.

אין ספק שלאבר יודע לקדם את הביג בולר ברנד, אבל לא נראה לי שהוא יוותר עליו בשביל חוזה עם נייק או עם אדידס. נראה שהוא ימשיך עם המותג עד הוא יוכל להראות לכולם שהוא צדק, בינתיים הוא בדרך הנכונה.

אני חייב להשיג חולצה שלו עם ה- "stay in yo lane".

11. k_700 Member

תסלח לי, הטראש טוק שלו פשוט ברמה של אינפנטיל בן 5 עם מוצץ.
    אנחנו שוכחים שמדובר בשחקן כדורסל שבשיא שלו קלע איזה 4 נקודות בממוצע למשחק(ראיתי אותו לפני חודשיים בFIRST TAKE מספר כמו מפגר איך הוא היה מנצח את מייקל ג'ורדון בשיאו באחד על אחד... טוב שווין).
    איפה זה ואיפה איך שקונור נכנס בערך לכל אחד מהיריבים שלו לראש בשלוש שנים האחרונות(***כאלה שהם לא מהפמליה של הדיאז בראדרס שחיים על ירוק רפואי 24/7). הבן אדם הוא הנכס פיי פר ווי הכי גדול בעולם אחרי מייווטר ועם הרבה יותר קהל בתכלס ממה שמייווטר אי פעם ניכס לעצמו.
    הכל בזכות הפה.
    אם נחזור ללאבר-
    מה שכן, הוא חכם, הוא מחושב, הוא ביזנס מן מדהים.
    הוא יודע מתי להופיע למשחקים, הוא יודע איפה לשבת, לאיזה כתב לרוץ ובעיקר איך לנהל דברים מאחורי הקלעים.

לפני שלושה ימים ישבתי עם חברה שלי ביציע בוגאס במשחק נגד סקרמנטו כשהבן שלו יושב בצד ולא התלבש למשחק.
    הוא פשוט ידע לאיפה להגיע ומתי. בדיוק אחרי ההמנון, בדיוק כשכל הקהל מחכה לו שרק יגיע והוא גם ידע איפה לשבת.
    לא ליד הסלב, לא ליד הספסל, מאחורי הסל במיקום מיוחד לו ולשני הלמלויים שלו.

הביג בולר ברנד זה FAKE ברנד מתוכנן היטב שכל המדיה בארצות הברית אכלה את הלאקרדה והתעסקה רק בזה איזה שבועיים אחרי שהבן שלו מודיע שהוא יוצא לדראפט.
    הרי הברנד הזה נוצר אחרי שהוא אמר שהוא רוצה חוזה של מיליארד דולר לשלושת הילדים שלו.
    מי שקצת מבין עניינים יודע שבכלל אי אפשר לתת חוזה נעליים לשני ילדים שצריכים עוד להכנס לקולג'ים(זה אחד מהסעיפים הראשונים שמקפידים עליהם לפני שמקבלים את המלגה).
    כל הרעיון היה ליצור באז, להראות כמה עוקבים אתה מקבל, לתת לבן שלו כאילו לעלות ולהתאמן רק עם הסניקרס שלו, לעשות את זה לפני הדראפט ובסוף בטיימינג המתאים לו לתת לנייק ולאדידס לריב עליו.
    וזה בדיוק מה שקורה עכשיו.
    זה הרי לא מקרי שאחרי משחק התפוצצות של טריפל דאבל הוא פתאום לובש פעם אחת את הנייקי של קובי ומשחק אחר כך את האדידס החדשות וחוזר חלילה.
    זה מה שהוא ישיג ולא תהיה לו בעיה לאבזר את הביג בולרז שלו בבויידעם(ובעוד כמה שנים טובות למקור את זה כפריט לאספנים) בשביל חוזה דרקוני לבן שלו ובע"פ לשני האחרים, חוזה שאין לי ספק שייצר המון בז, יגרום להמון הרמת גבות והרבה מעבר למה שרוקיז רגילים לקבל.

ברור לגמרי שהדרישה הראשונה של נייק או אדידס בכל חוזה כזה הוא ניתוק מוחלט של כל המשפחה משיווק של הביג בולרז ולא תהיה לו בעיה עם זה.
    הוא ביזנס מן שמחפש את הכסף קודם כל.

12. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

מישהו יודע אם בקרב של מקגרגור נגד מייוות׳ר יהיה מותר לתת מכה עם החלק החיצוני של האגרוף?
    (יעני פטיש או אגרוף תוך כדי סיבוב).

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני די בטוח שהחוקים הם של אגרוף מקצועני, ככה שלא.

14. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

כן אבל אגרוף סופרמן ראיתי שמותר.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא בטוח שזה אסור גם באגרוף רגיל, זה בגדול קרוס/אוברקאט עם תנופה גדולה.