דיון האתלטיקה הרשמי

הנושא בפורום 'אולימפיאדת לונדון 2012' פורסם ע"י shlomydavid, ‏2/8/12.

1. Lupo Member

מדהים שאלוף אוליפמי לשעבר קובע שיא אישי חדש (9.79) וזה מספיק לו פאקינג רק לארד וגם זה בקושי.

2. LIVERPOOL87 Member

אחלה תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

3. JohnTerry26 Member

אני לא מוצא שום דבר מדהים במשפט הזה. אם הייתי נולד עכשיו, אז כנראה שזה היה מדהים אותי. אבל ההתקדמות בענף כבר עוכלה אצלי אז למה שזה ידהים אותי?

לשם העיקרון, אם בולט היה שובר שוב את השיא אז כן הייתי אומר "וואו".

4. Lupo Member

המשפט הוא לא מה שעשה את הריצה הזאת. זה רק הוכחה קטנה לכמה שהענף הזה ממשיך להתקדם.

5. Zizou10 Member

חבר'ה סליחה על הבורות - מתי יהיה הגמר 200 מ' גברים?

6. shlomydavid מנהלים

תראה בסיקור בהודעה הראשונה בדיון..

7. JohnTerry26 Member

גם לפני התוצאה הזאת של גאטלין היו לפחות 4 רצים שעשו תוצאה טובה מזו.

8. FreakinMoney Chelsea Fan

נראה לכם שאם בלייק היה בגובה של בולט הוא היה משיג אותו?
    זה נראה כאילו כל צעד של בולט זה צעד וחצי של בלייק

9. arturo vidal Member

ענק אי אפשר לתאר את בולט,נתן לכולם להתלהב מחברו אבל שהגיע הזמן הראה מי הטוב מכולם.

פשוט :aaa8:

10. skyday20 Member

Yeah Bolt is quick, but could he do it on a cold wet evening in London... Oh wait.
    -
    זה היה מקצה נהדר, בלתי נשכח, הצד החזק של בולט זה מהאמצע עד הסוף, אז גם אם ההתחלה שלו, לא הכי מושלמת הוא מתקן הכל בחצי השני.
    בלייק הג'מייקני השני גם היה טוב מאוד, מסופר שיש לו משמעת אימונים גבוהה מאוד, ונראה לי שהוא עוד ישפר את ההישג שלו מהיום.

אהבתי גם לפני ההתחלה, את הדרך האישית שבה כל אחד מתכונן, כל אחד מהם חשב על איזה פוזה משעשעת.
    Dj Bolt http://www.smileyvault.com/albums/merv/dj.Xxx

JT לתחרויות ברמות כל כך גבוהות יש מימד מרשים כל פעם מחדש.

זה כמו שמישהו יבוא ויומר לך בשביל מה לראות עוד עונה של הפריימיר ליג, מה כבר יהיה חדש עכשיו.
    אתה לא תסכים איתו, עובדה שכל פעם זה מעניין מחדש, ככה גם פה.

11. Sweetness Justin Fields

סקאי, בג'מייקה קוראים לזה selecta.

12. shlomydavid מנהלים

יוסיין בולט זכה בפעם השנייה ברציפות בזהב בריצת ה-100 מ' !

יוסיין בולט (ג'מייקה) שוב הוכיח שהוא האיש המהיר בעולם, אחרי שזכה אמש בפעם השנייה ברציפות בזהב האולימפי בריצת ה-100 מ'.
    בולט זינק מצויין וחצה ראשון את קו הסיום בזמן מצויין של 9.63 שנ' - שיא אולימפי חדש.
    אלוף העולם, יוהאן בלייק (ג'מייקה), זכה בכסף אחרי שהשווה את השיא האישי שלו וקבע - 9.75 שנ'.
    גאסטין גאטלין (ארה"ב) הסתפק בארד עם שיא אישי של 9.79 שנ'.

http://p2pic.com/images/1328957m01.Xxx
    בולט חוגג את הניצחון בריצת ה-100 מ'.

* סאניה ריצ'רדס-רוס (ארה"ב) זכתה בזהב בריצת ה-400 מ' אחרי שקבעה זמן של 49.55 שנ'.
    ריצ'רדס-רוס שהובילה בתחילת הריצה, נחלשה מעט בהמשך, אבל נתנה פיניש אדיר ב-100 מ' כדי לזכות בזהב.
    כריסטין אורוגו (בריטניה) שזכתה לדחיפה אדירה מהקהל, הצליחה לזכות בכסף עם 49.70 שנ'.
    דידי טרוטר (ארה"ב) הסתפקה הארד עם 49.72 שנ'.

http://p2pic.com/images/1328912m01.Xxx
    ריצ'רדס-רוס חוגגת את הניצחון בריצת ה-400 מ'.

* אזקיאל קמבוי (קניה) זכה במדליית הזהב בריצת ה-3,000 מ' מכשולים אחרי שקבע זמן של 8:18.56 דק'.
    מאהידין נקיסי-בנאבד (צרפת) זכה במדליית הכסף עם 8:19.08 דק', ו-אבל קיפרופ מוטאי (קניה) הסתפק במדליית הארד עם 8:19.83 דק'.

http://p2pic.com/images/1328922m01.Xxx
    קמבוי חוגג את הניצחון בריצת ה-3,000 מ' מכשולים.

* טיקי גלאנה (אתיופיה) זכתה במדליית הזהב בריצת המרתון, לאחר שחצתה ראשונה את המירוץ המתיש בזמן של 2:23:07 שע'.
    המירוץ נערך ברובו תחת גשם שוטף ברחובות לונדון, כשהרצות נאלצו לאורך חלק גדול מהמסלול לרוץ בשלוליות כשהן ספוגות מים, בעודן חולפות לצד המקומות הכי מפורסמים בעיר כמו הביג בן וגשר לונדון, בין השאר.
    פריסקה ג'פטו (קנייה) זכתה במדליית הכסף עם זמן של 2:23.12 שע', ו-טטיאנה פטרובה (רוסיה) הסתפקה בארד עם 2:23.29 שע'.

http://p2pic.com/images/1327920m01.Xxx
    שלושת המדליסטיות בריצת המרתון.

* אלוף העולם, קיראני ג'יימס (גרנאדה) העפיל לריצת הגמר ב-400 מ' אחרי שקבע בחצי הגמר זמן של 44.59 שנ'.
    ללונדה גורדון (טרינידד) השיג את התוצאה הטובה ביותר בחצי הגמר, כשעצר את השעון על 44.58 שנ'.
    כזכור, האלוף האולימפי לאשון מריט (ארה"ב) נפצע במוקדמות.
    אבל הסיפור בריצה הזו הוא ללא ספק האצן קטוע הרגליים אוסקר פיסטוריוס (דרא"פ), שלא הצליח להגיע לגמר, וסיים רק במקום האחרון במקצה שלו עם 46.84 שנ'.

* בקרוב אעלה את התוכנית להיום.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/12
  13. JohnTerry26 Member

לא קראת טוב, אמרתי שזה מאוד מעניין אותי, ואני לא אומר את זה כדי לצאת ידי חובה אלא כי באמת אני מאוד אוהב לראות את המשחקים האולימפיים וה100 מטר הכי מרגש אותי.

אני חושב את אותו הדבר גם לגבי ההייפ להישגים של פלפס בלונדון. כולנו נדהמנו בצדק באולימפיאדה הקודמת הגדולה שנתן בה שבר שיאים, אבל אני מרגיש שהתקשורת ובעקבותיה כולם אוהבים מאוד להמשיך את אותה היסטריה גם אם זה לא באמת כזה היסטרי ו'לא יאומן' שפלפס שבר את שיא המדליות בקריירה בלונדון. לא הרגשנו שזה מה שיקרה גם לפני המשחקים? אני לא מדבר מזלזול, אלא כי באמת אני חושב שהעניין הזה שבולט ופלפס כאלו תותחים כבר הובן. אותו הדבר לגבי התוצאות ב100 מטר, התוצאות האלו מוכרות כבר. הזכרת במקרה כדורגל, זה מאוד שונה. בספורט כמו שחייה וריצה הספורטאי מתמודד מול המגבלות שלו בלבד, אין לך פה משתנה גדול כמו יריב שונה (הכוונה יריב משפיע) שמוביל לדרמה ושיאים מסוג אחר לגמרי. המשתנה היחיד אצל הרץ או השחיין הוא הזמן בו הם מושכים את הקריירה שלהם. כשפלפס ובולט מצטיינים כך בשתי אולימפיאדות ברציפות (אצל פלפס זה יותר אם אני לא טועה) זה מרשים מסיבות ברורות כמו היכולת לעמידה בלחצים אחרי ההצלחה הגדולה, הרצון להשיג עוד... זה באמת מרשים, אבל א- זה לא הנושא של החגיגה הענקית, וב- כשאנחנו מכירים את היכולות שלהם, אני לא מרגיש שזה צריך להפליא אותי יותר מדי. זה לא מפריע לי במיוחד, אבל כשאני קורא את התגובות בעיתונות, באיטרנט וכו', זה מרגיש לי מעט לא כנה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/12
  14. shlomydavid מנהלים

תחרויות האתלטיקה - יום שני:

החל מ-12:00 בצהריים: 100 מ' משוכות נשים - מוקדמות (6 מקצים).
    החל מ-12:50 בצהריים: 800 מ' גברים - מוקדמות (7 מקצים).
    החל מ-13:50: 1,500 מ' נשים - מוקדמות (3 מקצים).
    החל מ-21:20: 200 מ' נשים - מוקדמות (6 מקצים).
    החל מ-22:15: 400 מ' משוכות נשים - חצי הגמר (3 מקצים).
    22:45: גמר 400 מ' משוכות גברים.
    23:05: גמר 3,000 מ' מכשולים נשים.
    23:30: גמר 400 מ' גברים.

* ערוץ 1 וערוץ יורוספורט ישדרו מהמוקדמות החל מ-12:00 בצהריים, וגם את תחרויות הערב החל מ-20:45.

תהנו !

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/12
  15. shlomydavid מנהלים