דיון הגביע האנגלי 2022/23

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י GentlePunter, ‏5/8/22.

1. alexshw Member

אם צריך להביא גם 8 או 10 אז שיביאו. בצורת עבודה הקיימת היום מעגל כישלון לא יגמר. אי אפשר כל פעם לשלם 200-300 מיליון ואז להדפק עם חולשות ברורות בסגל או שוב לראות הרכב מלא שחקנים ששנים לוקחים את הקבוצה אחורה.
    לכן אני חוזר וטוען שינוי בעלות קריטי בעניין הזה. אף מאמן לא באמת יצליח במערכת הקיימת היום. טן האח לדעת כולם פה מאמן רציני, יסודי, עם פילוסופיה רלוונטית ואתה רואה שגם הוא מתקשה ליישם את הכל כאן. הרבה מן העבודה שלו יורדת לטמיון.
    תראה בליברפול איך הם שינו צורת עבודה אחרי מינוי קלופ. הביאו מנהל מקצועי רציני. בצורת עבודה שהייתה קיימת אצל רוג'רס, קלופ לא היה משיג שום דבר רציני, מפני שהיה שם סלט וויכוח אינסופי מי מביא את מי.

2. k_700 Member

לא רואים בראביו קשר אחורי. אני חושב שהוא אמור לקחת את הדקות והתפקיד של פרד בסגל.
    כלומר כשאתה רוצה לשחק פתאום עם שני קשרים ״הגנתיים באופי״ לצד מאונט או אריקסן כמו היום אז אתה שם אותו קשר מרכזי בשמאל.
    בשאר הזמן הוא יהיה מן בוקס טו בוקס שלוחץ גבוה, מוסר פשוט ומאיים על השער.

למה רוצים אותו? אני לא סובל את השחקן ואת הסכנה(פמליה רעילה) שהוא יביא איתו אבל נראה שטן האח מחזיק ממנו כפרי אייג׳נט. אין לי הרבה בעיות עם זה כל עוד זה לא גוזל לירה מהתקציב.

עם ראביו אנחנו על קשרים בני 29-31 בסגל בשנה הבאה כשרק מאונט 24. לא נשמע הגיוני שלא יגיע גם קשר אחורי צעיר.

3. k_700 Member

אדוארדס היה בליברפול לפני קלופ, הרבה לפני קלופ.
    עבד גם מול רודג׳רס.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

שחקן שמגיע עם כרטיס ביד גם זוכה למשכורת שמנה, זה חוק ידוע בכדורגל, בריאל מדריד 'נחשפתי' לעניין לראשונה עם הבלם הכושל כריסטוף מצלדר ב-2007 כשהרוב זוכרים את הכותרת האחרונה בהקשר שלו. כמובן שזה לא יטלטל את המועדון אבל עדיף שחקן פחות מוכח ממנו עם מנגון הרס נמוך. אני חושב שמנצ'סטר יונייטד צריכה עוד קצת אגרסיביות ורגליים טריות באמצע כדי שיורידו עומס מקאסמירו. הקצת שכריסטיאן אריקסן עושה או ברונו פרננדש מדי פעם זה לא מספיק, כנ"ל פרד שהוא שחקן עם הרבה מאוד ליקווים.

5. MaxAaRons Member

ראיתי שהדעות כאן חלוקות בקשר לאנטוני אז בואו נדבר עובדות :
    השחקן איטי,השחקן לא עובר שחקנים באחד על אחד ,השחקן בישל פעמיים העונה (לוקה מאוד בכל מה שקשור למסירות פשוטות שלא נדבר על קרוסים וכדורי רוחב),מדובר בשחקן שמן (!!!).
    שחקן שהוא השיא של הבררה ,מחלק עקבים כמו בשכונה.
    מי שאוהד קבוצה יריבה של יונייטד יכול לשמוח ,במחיר של אנטוני אפשר היה להביא תותח שקורע את הליגה
    השחקן הזה גומר בטורקיה.

one united אוהב/ת את זה.
  6. LFC-Gerrard1 Member

לא האמנתי שאני אגיד את אי-פעם. יותר מזה, לא האמנתי שאני ארגיש ככה.
    אבל היום זה עמד למבחן.
    זה רשמי, אני שונא את מנצ'סטר סיטי יותר מאת יונייטד.
    אני לא יכול לתאר כמה סלידה אני מרגיש מהדבר המבחיל הזה.
    זה ברמה שאני כבר סולד מהכדורגל בכלל ומהפרמיירליג בפרט. לא יכול לראות אותם לעוד שנייה אחת.
    הם מייצגים את כל מה שגרוע ומושחת בכדורגל.

אמן ומישהו אי פעם יקבל ביצים ויוריד אותם לליגה השלישית על כל ה15465 עבירות שלהם על החוקים.
    בחילה.

7. k_700 Member

בקיץ שעבר הצענו לו חוזה ל4 שנים עם 6/7 מליון אירו לעונה. זה לא משכורת רצינית.
    גם ה10 מליון אירו שהוא רוצה זה לא משהו שפתאום משנה לך תוכניות רכש בקבוצת צמרת בפריימרליג.
    אנחנו גם נחסוך את ה190 אלף פאונד לשבוע של מגוויר, את המשכורת של מקטומיני, ביסאקה ואולי חלק גדול מהמשכורת של מארסיאל. זה לא באמת מכשול.
    את פרד הייתי מוכר עבור כמעט כל הצעה כספית שנקבל. נקווה שזה יקרה בעוד קיץ אחרי שנצמצם לו עוד יותר את הדקות.

8. Raulito Madridista

חיפפתי קצת בחיפושים אבל ראיתי שאריק טן האח חתם כמאמן מנצ'סטר יונייטד כבר ב-21 באפריל 2022. אנטוני הצטרף בדקה ה-90 מה שנקרא של חלון ההעברות ומן הסתם, על כן, מעבר לכך שכולם יודעים שיש ליונייטד כיס בלתי נגמר - אייאקס דרשה מחיר מופקע. הוא רק בן 23 והוא ישתפר אבל שוב, אני בטוח שתומכיו רוצים להגיד "שים אותו במנצ'סטר סיטי והוא מבקיע ** בעונה". לא בטוח בכלל. ואולי כשהיה כבר שחקן אחד בסגל במצב של סימן שאלה גדול כמו ג'יידון סאנצ'ו (יקבל עונה שלישית?), זה היה חוסר אחריות להביא אותו.

9. alexshw Member

ספק אם לאנתוני יש מרווח שיפור.במה השתפר העונה למשל?

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

10. MaxAaRons Member

מה קצת?
    קאסמירו עושה עבודה של 4 שחקנים ,אריקסן מצוין אבל זה לא מספיק בטח בהתחשב הגיל של הדני וזה שהוא לא 8 טבעי בכלל.
    ושאתה משחק לצד שחקן של שנות ה90 כמו פרננדס בכלל צריך לתת לברזילאי את פרס שחקן העונה.
    פרננדס יכול להיות מקסימום מחליף בריאל של מודל 98'.

הדבר הראשון שצריך לעשות זה להביא קשר סוס עבודה כמו רייס או קאייסדו.
    לפני החתמה של כל עמדה אחרת ,הבעיה שהתקציב מוגבל והמנגר יכול לאמן את ריאל מדריד קסטיליה.

11. רוברטו באגיו31 Member

דה בריינה במשחק ממש לא טוב ועם כמה פעולות מרושלות . ממש לא מאפיין אותו כשחקן.
    איזה ילדותי אתה אלוהים .
    ברור שהם מייצגים את כל מה שמושחת וגרוע בכדורגל מבחינתך , הם מועדון הישגי ומצליח שלקח 5 אליפויות ב 7 השנים האחרונות ו 2 מהם אחרי מאבק צמוד מול הקבוצה שאתה אוהד .
    מבחינתך כל קבוצה שזוכה בתארים על חשבון ליברפול צריכה לרדת חמש ליגות .
    כאמור אוהד ילדותי.

לא ברור מה זה מעניין מה דה חאה היה לפני 5 או 6 שנים, הוא היה בעבר שוער לא רע אבל אף פעם לא היה מספר 1 בעולם וגם לא אחד מהטובים בעולם .
    היו לו הצלות יפות בעבר וגם העונה אבל הוא תמיד היה שוער לא אמין עם יותר מדיי טעויות, במיוחד במשחקים גדולים .

הבעיה שאין ליונייטד מספיק כסף בשביל להביא שוער ברמה גבוהה, כנראה שחשוב לחזק עמדות אחרות הרבה יותר דחופות כמו חלוץ ומגן ימני .

סך הכול יונייטד בעונה טובה, טאן האח הוכיח שהוא מאמן ברמה מאוד גבוהה . הוא שידרג את יונייטד ב 3 רמות .
    הבעיה עם טאן האח שהוא כנראה הרבה פחות טוב בלהביא רכש מתאים . הרכש של מרטינז ובמיוחד אנטוני ב 150 מיליון יורו + המרדף אחרי דה יונג כל הקיץ שעבר כשהיה ברור מההתחלה שהשחקן בכלל לא רוצה להגיע, מעלה שאלות קשות לגבי הידע, ההתאמה והיכולת של טאן האח לשדרג את הקבוצה גם בפגרה .

12. LFC-Gerrard1 Member

בחייאת לך תפזר את השטויות שלך במקום אחר יא קשקשן.
    הסלידה שלי מסיטי נובעת מהעבירות האין סופיות שלהם על החוק.
    למשל ההרחקה מאירופה לשנתיים שבוטלה כי שחיתות. אם למישהו היה ביצים הקבוצה הזו מזמן יורדת ליגה. יש עוד אלף דוגמאות.

מתי אמרתי על איזהשהי קבוצה שלקחה תארים על חשבון ליברפול שמגיע לה לרדת 5 ליגות? או ששיקרת שוב?

13. k_700 Member

בתנועה בלי הכדור, תוך כדי העונה גם במסירות בשליש האחרון.
    הוא אומנם בישל ״רק״ שניים אבל הוא מייצר הרבה יותר מצבים מפברואר בכל משחק ומשחק.
    גם נצמד הרבה פחות לקו מתחילת העונה.

יש לו המון מרווח לשיפור, הדבר הכי בולט יהיה כשקבלת ההחלטות שלו תשתפר, אז גם המספרים יעופו למעלה.
    פוטנציאל הוא בהחלט הראה שיש.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה אותו מתקשה ליישם כלום. אני רואה קבוצה שאחרי הרבה שנים של ניהול מקצועי חרבנה ומאמנים שונים, צריכה זמן כדי לבצע את כל השינויים הנדרשים, ובראשם בסגל. זה פשוט לא יכול לקרות תוך שנה.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק הדיבור האחרון, לפי האתלטיק. רצון להחתים חלוץ אחד מנוסה ובכיר כמו קיין, וחלוץ נוסף צעיר יותר לעתיד. שני השמות שעלו זה קולו מואני (לא יקרה כנראה, יקר מדי) והוילונד מאטלאנטה (רלוונטי יותר).