דיון הגביע האנגלי 2022/23

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י GentlePunter, ‏5/8/22.

1. k_700 Member

יש צילומים של טימבר בוומבלי עם אח שלו והסוכן מלפני המשחק.
    קצת קשה להאמין שירד לו מטימבר, במקרה שנלך עליו זה יוריד את המגן הימני לקיץ הזה ויחסך שם כסף(אני הייתי בטוח עד לא מזמן שבכלל נתחיל את הקיץ עם פרימפונג).

ראשמוס נראה כמו שחקן שתפור על טן האח. לא מהיר במיוחד אבל טכני מאוד לגודל שלו, משחק גם בלי הכדור, משחק רחוק מהשער, פוטנציאל לסקורר רציני בעתיד ונראה שגם יכול לשחק כמו ראשפורד כחלוץ באגף אם יצטרך. אנחנו מפברואר מקושרים אליו חזק. אני לא אתנגד. הייתי רוצה מישהו בפרופיל שלו או של ססקו/פרגוסון(יקר הרבה יותר אחרי הארכת החוזה שלו) בנוסף לחלוץ הבכיר שתביא.

אחרי העונה הזאת ברור שאי אפשר להחזיק חלוץ אחד בסגל ואז להתפלל שלא יפצע כי אחרת צריך להמציא פתרונות לא רציניים.

2. MaxAaRons Member

טימבר בלם פח וזה הוכח העונה אני מת לראות קבוצות בליגה מטרגטות את הגמד הזה ביחד עם מרטינס ,זו לגמרי תהיה הנאה צרופה.
    אבל.... מאחר ומדברים על 40 מיליון יורו ,יהיה לו ריסייל ואליו ודאי כי הוא צעיר ואייאקס אוהבת להחתים פלופים של הליגות הגדולות בחזרה.
    וגם כי אולי יכול לצאת ממנו מגן ימני טוב.
    כך או כך זה רכש לוילה או לניוקאסל וזה גם כמחליף.

3. k_700 Member

ריאלטי צ׳ק, שחקן להרכב של ניוקאסל בשנים הקרובות כנראה צריך לעניין גם אותך למקרה שלא הצצת בטבלה.
    הוא מקושר גם לליברפול. מה גם הם סתומים שלא מבינים כלום?
    חשבתי ששם זה היי-טק.

4. MaxAaRons Member

זו בדיוק הטעות שלך.
    ליברפול מתחילים ללכלך בכל מה שקשור לרכש.
    מקאליסטר וקודי גאקפו זה רכשים עלובים.
    אם הם יביאו את הפחון ההולנדי זה לשחק מגן ימני.
    בלם הוא לא יכול להיות שם כי כל הבלמים שם טובים ממנו ,אתה אוהב להטריל אבל השחקן נראה כמו אפס בהולנד העונה אני מדבר איתך על ליגה ברמה של ליג וואן.

יום אחד אולי יהיה אפשר להזכיר את טימבר באותו משפט עם גואל מאטיפ או דן ברן.

5. k_700 Member

טוב רשמנו. הוא בלם לליג 1.

מתאים מאוד לנו ומתאים מאוד לליברפול.
    קשה לחשוב על בלם עם משחק רגל נוח יותר ממנו.
    הוא גם באייאקס שיחק על הקו והרבה פעמים היה הבלם שנכנס לקישור(בדומה למה ששואו עושה אצלנו). אם הם מתכננים לדחוף את טרנט לקישור ועדיין לקבל מגן עם יכולות הגנתיות ותרומה להתקפה אז הוא פתרון מצוין עבורם.
    רשמתי אותו סתם ככה לפני איזה חודשיים כשחקן ששווה לשים על הראדר של ליברפול ומאז הוא באמת נקשר אליהם, לא הברקה או משהו, זה פשוט חיבור טבעי.