דיון החדשות 2012/13

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י skyday20, ‏23/5/12.

1. oranfu Member

שחקנים גם ראו את עמיתיהם כל העונה בפרמייר ליג. זה עדיין לא אומר שהם צודקים במי שהם מצביעים לו. בייל לקח את שחקן השנה כי הוא בריטי והכי פופולרי.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/13
  2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא בריטי, הוא פופולרי, והוא גם ראוי. אם יש בעיה בהצבעה, היא אולי בתזמון שהיה בדיוק בשיא שלו וכשוואן פרסי למשל היה בירידה מסוימת. ועדיין, גם במבט כולל על העונה, אין שום בעיה בזכייה של בייל וגם ה-11 של העונה הם בסדר גמור. כמובן שלכל אחד יהיו פרשנויות ודעות שונות, ועדיין, אני לא רואה בעיה של מצש.

3. oranfu Member

בעיה של ממש לא.
    אבל הוא לא השחקן הכי טוב של השנה. הוא במקום השלישי צריך להיות.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שכאשר אתה מפגין יכולת כזאת להכריע משחק אחרי משחק, אתה בהחלט יכול להיות ראשון. אני מניח שהטענה היא לא כלפי מה שבייל יכול לעשות ובעשה בשיאו העונה, אלא בכמה זמן מהעונה הוא עשה את זה - בהשוואה לוואן פרסי ולסוארס (בהנחה שאלו הבחירות 1-2 שלך ולא מאטה, נגיד, גם מועמד ראוי). ובכן, זה נכון. אבל במקרה הזה אני רואה בכך מהעיוותים הפחות גדולים של עצם קיומם של פרסים אישיים בכדורגל.

5. שםמשתמש Member

הרכב טוב מאוד נבחר שם.
    מה שבכל זאת הייתי משנה, זה את זה שנבחרו שם גם מאטה וגם האזאר, לדעתי למאטה יש מקום אבל להאזאר אני לא בטוח. חוץ מזה שנבחר הרכב קצת יותר מדי התקפי. במקום האזאר הייתי שם קשר אמצע, אולי יאיא טורה. גם אוסמן מאברטון נתן עונה טובה מאוד ממה שראיתי ממנו והיה אפשר לבחור בו. בייל זכה קודם כל כי הוא בריטי, וזה די שקוף. חוץ מזה בסה"כ מגיע לו. אבל מה שנתן לו את ה-EDGE על פני האחרים זה מה שציינתי.

6. Bill Shankly Member

בטקס של הPFA שרקו בוז בכל פעם ששמו של לואיס סוארז הוזכר ברמקול. חבל ששמו של ג'ון טרי לא הוזכר היינו יכולים למדוד את רמת הצביעות שהולכת וגוברת בכדורגל האנגלי.

לגבי שחקן השנה גארת' בייל, דבר היחיד שאני יכול להגיד זה שהוא זכה בתחרות פופולריות. ואיך זה שהוא היה מעומד לשחקן הצעיר של השנה? עוד חודשיים הוא בן-24. אין גבול לטמטום. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

7. Muurad Member

ממש סובייקטיבי, אבל אני לא רואה איפה בדיוק סוארז עולה עליו.

ואן פרסי אפשר להגיד שמוביל את יונייטד לאליפות, וזו בסופו של יום המטרה העילאית.

ההבדל ביכולת בין בייל לסוארז היא מינורית לחלוטין לכל היותר כששניהם סוג של ONE MAN SHOW, כשההבדל הוא שבייל מצעיד את שלו אולי למקום בליגת האלופות.

אני הייתי נותן את התואר לואן פרסי בגלל האליפות - אבל סה"כ השחקן הבא בתור אחריו הוא בייל שהוכיח על המגרש שהוא בהחלט ראוי לתואר ומחזיק ב"שובר השיוויון" לטעמי עם ההצלחה הקבוצתית.
    מבחינת יכולת על המגרש שלושתם(ואן פרסי, בייל, סוארז) סה"כ שיחקו באותה רמת WORLD CLASS כשאני לא רואה איך אפשר יותר מידי להפריד ביניהם מלבד איך היכולת תורגמה להצלחה הקבוצתית.

8. Mellow29 Kopite

ההבדל הוא שסוארז התחיל לסחוב את הקבוצה שלו על הגב בסביבות חודש ספטמבר, בעוד שבייל התחיל לקראת סוף דצמבר. כששניהם בשיא הם באמת היו תענוג לעיניים, סוארז פשוט עשה את זה לאורך יותר זמן.
    הבעיה העיקרית בפרס הזה נעוצה במועד ההצבעה המוקדם. מה כזה לחוץ לסיים את ההצבעה בחודש מרץ? האם למקום הסופי של טוטנהאם לא אמורה להיות השפעה על כמות הקולות שילכו לבייל? האם לעובדה שסוארז קיבל הרחקה ארוכה לא צריכה להיות השפעה, בהנחה וליברפול עוד הייתה נלחמת על משהו?

זה פרס די דבילי אבל הזכייה של בייל לפני שנתיים, כשנתן עונת ליגה לא רעה פלוס שתי הופעות טובות בצ'מפיונס ליג וקיבל את תואר שחקן השנה בליגה, הייתה הרבה יותר הזויה.

אמיר, אני די בספק שהשחקנים האלה ראו את עמיתיהם לכל אורך העונה. לכל היותר הם הדליקו את הטלוויזיה כשיש MOTD וגם זה לא בטוח, אולי הם יצאו עם החברה למסעדה. יש לי הרגשה שרוב הכותבים בפורום ראו פה יותר משחקי כדורגל מאשר השחקן הממוצע. להייפ ופופולאריות יש פה משקל גדול מאוד.

מה שמעניין, אגב, שסוארז סיים במקום השני אחרי בייל ולפני ואן פרסי.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה באמת חושב ששחקני כדורגל יושבים בסוף הערב ורואים בשידור חוזר משחק שהיה במקביל למשחק שהם שיחקו בו? אני בטוח שאוהדים רואים יותר משחקנים. זה גם די מובן. בן אדם שכל היום מתעסק בכדורגל(כעבודה, לא כמונו האוהדים) לא נראה לי בא הבייתה בערב לאשה ולילדים...ורואה כדורגל. מקסימום כמה משחקים קובעים/גדולים בעונה.

בחירות שאני יכול לחיות איתן. ההבדלים בין ואן פרסי, סוארז לבייל לדעתי מיינורים, אישית הייתי הולך על ואן פרסי לפני בייל אבל שיהיה.

לגבי זאהה. היום יצא לראות חלק ניכר ממשחק שלו נגד לסטר באוקטובר (אל תשאלו איך...) תוך 40 שניות מהפתיחה הבן אדם הראה שיש לו ברגליים מה שאין לאף אחד בליגה הזאת. פאלאס ניצחו 1-2 משני שערים מקרנות. רוצה לומר, למרות כל הכישרון ברגליים, ויש לא מעט, תכליתיות היא לא הצד החזק שלו.
    אולי זה ישתנה.

10. OriRR Member

יש שמועות או השערות מה QPR תעשה עם כל השחקנים שהיא קנתה?

11. Bill Shankly Member

ללואיק רמי שי סעיף שחרור בסך 8 מיליון לש"ט, הוא בטוח ילך לקבוצה אחרת. השאלה במי הוא יבחר?

אם סוארז יעזוב את ליברפול רודג'רס ירצה את רמי שיחליף אותו.

12. OriRR Member

:aa1: חלוץ QPR ג'בריל סיסה מעוניין לחזור לאקסית שלו אולימפיק מארסיי.
    http://www1.skysports.com/football/news/11...in-Championship

:aa1: המבורג הכחישה את הפרסומים על עזיבה אפשרית של שוערה רנה אדלר לארסנל.
    http://www1.skysports.com/football/news/11...over-Rene-Adler

:aa1: ארסנל מעוניינת בשחקן סאות'המפטון מורגן שניידרלין, הקבוצה מתכננת להציע 10 מיליון ליש"ט.
    http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport...ummer-deal.html

13. Mellow29 Kopite

לינקים מהסאן... מישהו באמת נכנס לזה? אגב גם השמועה של לויק רמי כמחליף לסוארז היא בדיחה בסגנון של הצהובונים האלה. מה לו ולשחקנים שרודג'רס מחתים? שחקן בן 26 עם משכורת מנופחת וגישה מסריחה (העדיף בינואר את QPR שמתחת לקו האדום ע"פ ניוקאסל).

אורי, ביקשת פארסה בערב ה-PFA וקיבלת. מסתבר שהם הזמינו קומיקאי שחור - רג'ינלד האנטר - שידוע בכך שחלק גדול מהבדיחות שלו מבוססות על ה-n-word. זה גרם לאי נוחות מסויימת וכעת הם מתכננים לדרוש ממנו את הכסף ששולם לו עבור המופע. פשוט בדיחה אחת גדולה שם.

14. OriRR Member

תכנית מבית goal.com, מדברים שם על כל מיני שמועות והעברות לקראת הקיץ.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/13
  15. OriRR Member