דיון החדשות 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י עומר, ‏27/6/15.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי בטוח שהוא אקס של ארסנל, אבל כן, זה הוא. גדול.

לא מכיר אותו בכלל למען האמת, אבל ווסטהאם בהחלט יכולה למנף את העונה האחרונה למשהו יפה. וחוץ מזה, כסף - זה האובייס.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

היה די ברור שהוא יעזוב כבר מאז ינואר בערך. גלאדבך אפילו החתימה כבר מחליף, שטרובל שמסיים חוזה בהופנהיים.
    היו שמועות על קבוצות גדולות יותר (דורטמונד, ארסנל, ליברפול) אבל גם ווסטהאם קבוצה טובה עם פוטנציאל די ענק והרבה כסף.

שחקן נחמד ודי חשוב בגלאדבך - לפחות העונה, בקיץ אני חושבשהם יחתימו כמה שחקנים "רציניים" עם הכסף מעסקת שאקה הצפויה ולכן אם היה נשאר זה לא היה בהכרח כשחקן הרכב. למרות זאת, קשה לי להאמין שהוא היה הופך למלפפון חם אם הוא לא היה מסיים חוזה ונחשב לשחקן בית באנגליה.

יש שמועות שגלאדבך במגעים עם טילמאנס מאנדרלכט. יקר יחסית לגלאדבך (אבל בגלל העונה הבינונית שלו כנראה המחיר ירד קצת לאיזור ה15-20 מיליון), אבל לכאורה יש פה פוטנציאל לרווח ענק בעתיד.

3. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאלדו עוזב את וולפסבורג לטובת שאלקה.

5. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

מיינץ מימשה את אופציות הקנייה שהייתה לה עליו שמוערכת בכחמישה מיליון יורו. ברוב הסיבוב הראשון הוא היה פצוע, אבל מאז שהפך לשחקן הרכב (בסביבות פברואר) הוא הציג יכולת טובה ולמרות סטטיסטיקה לא מאוד מרשימה, 5 שערים ו-2 בישולים.

כשראיתי אותו הוא לרוב שיחק טוב, מול לברקוזן היתה כנראה ההופעה הכי טובה שלו העונה והוא נראה כמו שחקן שלא ברור איך הגיע למיינץ ולא לקבוצה גדולה הרבה יותר. גם מול באיירן במחזור לאחר מכן הוא היה טוב מאוד (כמחליף).
    אני לא יודע אם הוא יוכל להגיע מתישהו לרמה של באקה או של ג׳קסון מרטינס בתקופה הטובה שלו, וממה שהבנתי הוא לא הצליח לשמור על הרמה מהמשחקים מול לברקוזן ובאיירן בכל העונה, אבל אני התרשמתי ממנו בסך הכל. עסקה טובה של מיינץ.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יש לו נתונים פיזיים מצויינים רק חסר לו כישרון. הוא שחקן טוב, אבל לא מוכשר מספיק וגם מחמיצן די כרוני. זה למה הוא מגיע לקבוצות כמו אספניול ומיינץ. הוא אומנם צעיר ואולי יביא איזו עונת פריצה שתעלה את ערכו, אבל קשה לי לראות את זה קורה. על כל גול שהוא כובש, הוא צריך להחמיץ עוד ארבעה. אם יצליח לתקוע יתד בליגה בכירה כמו הבונדסליגה, עשה את שלו. לא רואה אותו מגיע לרמה של באקה או ג'קסון ואפילו לא מתקרב אליהם. בוא נגיד שיש לא מעט חלוצים שנמצאים בתור לקבלת זימון לנבחרת לפני קורדובה.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aa1 אצל מרקו רוס מפרנקפורט התגלה גידול. החלמה מהירה לבחור.

*/aa1קונסטנטין ראוש עובר מדארמשטט לקלן.

8. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

ברמן נפרדה ממנהלה המקצועי תומאס אייכין, פרנק באומן (שחקן העבר) יחליפו.
    לפי השמועות, אייכין רצה שברמן תפטר את המאמן ויקטור שקריפניק וההנהלה התנגדה לכך, כנראה שזה היה הגורם לפרידה.

לדעתי טעות של ברמן. הוא הביא לברמן כמה שחקנים טובים ובסך הכל עשה עבודה טובה, לעומת זאת לא התלהבתי מדי משקריפניק ואני לא ממש מבין את הבחירה בו על חשבון אייכין.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חושב שטוב שסקריפניק נשאר. נכון, הוא לא היה מי יודע מה מוצלח העונה אבל בעונה שעברה הוא הציל את הקבוצה וייצב אותו. ואני חושב, שהדבר הכי חשוב למועדון במשבר (וברמן הוא כזה, כבר כמה שנים) זה יציבות וסבלנות. בניית עתיד טוב ויציב אפילו במחיר של הווה קצת פחות זוהר. אחד הדברים זה מאמן עם שקט ודרך. וראינו את הדברים בשטוטגרט.

10. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אני מסכים לגבי החשיבות של יציבות וסבלנות, אבל לא מעט פעמים היה נראה שהוא (סקריפניק או שריפניק?) חסר דרך וברמן נראתה רע תחתיו לא מעט. בעונה שעברה זה היה נראה מבטיח, אבל העונה יש לו חלק לא קטן בהסתבכות של ברמן בתחתית.

נתון משעשע שראיתי - בסגל של ברמן בעונת 1999/2000 אפשר למצוא את סקריפניק, פרנק באומן וקלאודיו פיזארו.

11. alexshw Member

סקריפניק :)

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא יודע נדב, אני דווקא חושב שאייכין הוא הדמות החשובה יותר, מה עוד שסקריפניק נכשל השנה.
    ללכת עם מנג'ר חסר ניסיון בקבוצה שבשנים האחרונות גם לא מצאה את עצמה יכול להסתיים רע, כמו בשטוטגארט..

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה נסיון יש לאייכין. אם נסתכל, אז ההדרדרות הגדולה באמת התחילה מאז שהוא בא.
    נכון שהקבוצה לא הייתה הצלחה גדולה העונה, אבל בעונה שעברה סקריפניק ייצב אותה מאוד.
    שוב, כמו עם שטוטגרט. אם בברמן חושבים על סקריפניק ואירופה בעונה הבאה או כל מאמן אחר ואירופה בעונה הבאה אז הם יתרסקו. אם הם חושבים על סקריפניק ובניה איטית הם יכולים למצוא את עצמם בדרך למקום בו הם היו פעם. צמרת.

14. alexshw Member

אני מבין שרומן נוישטטר מוותר על האזרחות הגרמנית בשביל אזרחות רוסית. אז הוא הופך כרגע לזר שלא מהאיחוד האירופי לא?
    איך בשאלקה רואים את זה?

15. All_Hale_Conradinho Member

יש שמועה כלשהי לגבי מעבר של ריקרדו רודריגז לקבוצה גדולה יותר? הוא היה סחורה די חמה בקיץ שעבר אבל נשאר בוולפסבורג מן הסתם בגלל העפלתה לצ'מפיונס. השנה זה לא המצב והפרוייקט הזה גם ככה נראה בדרך לשום מקום, אבל בכל זאת לא שמעתי איזה קישור שלו עם מועדון גדול.