דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

1. k_700 Member

אם לא הבנת, אתה בשלב ג כבר עכשיו.
    כלומר בליגות האחרות שמתחילות גם ככה אחרי הליגה שלך אף אחד לא יסכים ללכת אחורה כדי להתיישר עם הדד ליין שלך.
    אני בטוח שלרוב המועדונים בעולם זה נוח(גם לסוכנים אגב).

ההתאחדות האנגלית, או יותר נכון החוכמולוגים בקודקוד לקחו ריזיקה שנהמם את העולם עם סגירה של החלון ב14.8 ונראה איך העולם יגיב, אולי הוא יאהב את זה ויאמץ את זה.

לא קשה כבר היום להבין ולחזות את זה שיתר הליגות מאוד יאהבו את השינוי הזה אבל ממש לא יאמצו אותו לחיקם.

2. Sturridge Member

אפשר לחשוב כמה כוכבים שכל אירופה רודפת אחריהם נוחתים פה היום. שחקנים שריאל/פריז רוצות האנגליות לא בתמונה בכלל, אז עונה הבאה תאשימו בזה את התאריך.

בעוד קבוצות קונות זרות אולי ירצו להיגרר עם העברה עד סוף אוגוסט כי להן יש זמן, האנגליות יגיעו לתכלס עם הצעה גבוהה כבר במועד שלהן, מה שיגרור גם את שאר הקבוצות למקסם את ההצעות שלהן כבר בתחילת אוגוסט.

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/17
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט מנסה להתיישר עם המטרה.
    כל המודעות למועד החלון עלתה בגלל המקרים של קוטיניו, סאנצ'ז וואן דייק לא?
    איך זה מונע אותם בקיץ הבא?
    אתם חושבים שקוטיניו יפסיק לעשות פרצופים אחרי יום חמישי ה9 באוגוסט כי ליברפול כבר לא יכולה להביא לו מחליף? או שהוא ימשיך להשתמש בבן גיי עד ה31.8?
    אם רוצים לשנות משהו כדי לפתור בעיה ובסופו של דבר משנים וזה לא פתר אותה אז בשביל מה היה השינוי?

Sir Alex Ferguson ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. Sturridge Member

נראה לך שכל זה בגלל קוטיניו? המטרה היא מאוד פשוטה והיא שכל הקבוצות יהיו עם סגלים סופיים מוכנים למחזור הראשון.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

מי אמר שזה צריך להיות ככה? ונגר שאיבד שליטה על הסגל שלו?

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאו דווקא "רק" קוטיניו אבל אתה רואה שהמודעות עלתה הקיץ והובילה למהלך הזה, אותו קיץ שבו קרו מקרים חריגים עם כוכבים ששובתים. אני חושב שיש קשר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Sturridge Member

אולי אחת הסיבות הייתה גם כדי למנוע מקרים כמו ואן דייק כשקבוצה מתוך הליגה מחזרת אחרי שחקן. אני רוצה להאמין שהם יודעים ששחקן שמחוזר ע״י קבוצה מחוץ לאנגליה עדיין יכול להימכר ולכן ימשיך לדחוף למעבר.

ונגר ועוד 13 קבוצות.

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד עדיין לא הצליח להסביר לי את היתרון הגדול שבסגירה מוקדמת של החלון. אז הסגלים יסגרו לפני המחזור הראשון ולא לפני המחזור השלישי-רביעי. זו הבשורה האדירה?

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/17
  9. alexshw Member

כולל קבוצה שחושבת שלא להיות סלינג קלאב זה תואר ועל זה כל הטרארם.

עדיין לא נתנו הסבר ענייני למה החלונות הנוכחיים לא טובים. זה שיש בעיות פנימיות במועדונים, אז זה חלק מהמשחק וזה תמיד יקרה. שיתמודדו. גם יונייטד הייתה בסיטואציה לפני שנתיים שדה חאה לא שיחק 3 משחקים. מה לעשות. אלה החיים. לא ראיתי פה בכי של האוהדים שלה ולא של המועדון על החלון הקיים.

חלונות הוגנים שנותנים זמן סביר לבצע שינויים בסגל והכי חשוב זהים בין מדינות כדורגל הגדולות באירופה (קרי איחוד אירופי) ומפה כל מועדון שיעשה מה שהוא מוצא לנכון.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש המון היגיון בלסיים את ההעברות ואז לפתוח את העונה.
    רק בגלל שהרגילו אותך שההעברות נכנסות אל תוך מחזור 3-4-5 לא אומר שאתה אמור להבין שזה מה שאמור להיות.
    הצעד הזה מבורך אם כל הליגות הגדולות יתיישרו לפיו.
    אם זה רק אנגליה, אז לא רק שזה לא מספיק אלא שזה גם לא טוב וצריך לחזור מהצעד הזה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. סמואל אטו Member

כמו שליברפול אמרו לבארסה ״לא תודה״ בסיום חלון ההעברות האחרון, היא תוכל להגיד ״לא תודה״ גם בחלון הבא, רק שהפעם זה יעשה לפני שהליגה מתחילה.
    גם אם קבוצות לא אנגליות ינסו לנצל את העניין הזה לטובתן הן מהר מאוד יבינו שזה בלתי אפשרי כשקבוצות יסרבו להצעות אסטרונומיות בגלל שהן לא יכולות להביא מחליפים, והקבוצות הלא אנגליות יבינו ״היי, אנחנו צריכים להגיש את ההצעות הללו מוקדם יותר״.
    במקום להגיע לסיטואציה שבה אחרי 3 מחזורים( וכמה משחקי מוקדמות אירופיים) קוטיניו לא חלק מהסגל, כל זה יקרה מספיק מוקדם כדי שהוא כן יהיה חלק מהסגל.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  12. Mellow29 Kopite

אני ממש לא חושב שזה צעד נוראי כמו שחלקכם מנסים להציג אותו. להערכתי זה מצב ביניים שימשך אולי כמה שנים עד שבמקומות אחרים יתיישרו גם הם, כי זה צעד שהגיוני לעשות. אולי לברצלונה, ריאל מדריד, פ.ס.ז׳ ועוד כמה מועדונים יש אינטרס להשאיר חלון פתוח לקניה מהאנגליות בלי שהם יוכלו להחתים מחליף, אבל בסופו של דבר ההצבעות האלה נערכות על פני הליגה כולה ואני לא חושב שיש סיבה שלהחלטה הזו לא יהיה רוב דומה גם בגרמניה ובספרד.
    בסופו של דבר, בדיוק כמו שאטו אמר, העסק תלוי במועדונים ואם הם יחליטו לא למכור מתוך עקרון מרגע שהחלון באנגליה נסגר, זה יהפוך להיות הסטנדרט החדש.

שאלה משפטית מעניינת היא איך יעבדו סעיפי השחרור הקיימים לרגע הזה. אני מניח שמעכשיו סעיפים חדשים יתחמו עד לתאריך שבו החלון באנגליה נסגר, אבל כרגע אני מניח שיש לא מעט חוזים חתומים עם סעיף שחרור שתקף עד ה-31.8. מעניין איך המועדונים שהצביעו בעד מגנים על עצמם ממצב כזה שבקיץ הבא השחקן מגיע ב-25.8 ואומר שהפעילו לו את סעיף השחרור והוא רוצה לעבור.

golding אוהב/ת את זה.
  13. סיונרה Member

אם עכשיו נגמר חלון ההעברות באנגליה וברצלונה צריכה שחקן ומפעילה עליו לחצי א-לה-קוטיניו, לא היא ולא השחקן שהיא רוצה יתחשבו בעובדה שחלון ההעברות נגמר.
    עכשיו זה תלוי במועדון אם הוא רוצה שחקן ממורמר או את הכסף, אבל עכשיו גם אין לו אפשרות להביא מחליף. זאת תמיד הייתה בחירה בין שתי אלטרנטיבות גרועות, עכשיו זאת עדיין בחירה בין שתיים גרועות אבל אחת מיטיבה אפילו פחות עם המועדון הבריטי.
    זה נכון שליברפול בחרה משהו מסויים וזה לא היה משתנה עם חלון העברות קצר יותר, אבל זה לא תמיד המצב.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Mellow29 , אני נאלץ לחזור על עצמי אבל אם באת לפתור בעיה ולא פתרת אותה אז הצעד נוראי ומיותר.
    "העסק תלוי במועדונים..." זה נכון בכל מקרה. אם מועדון לא מכר עד 31.8 קודם אז הוא שוב לא ימכור עד 31.8.

השאלה מה השגת בהזזה הזאת. כלום זאת התשובה.
    אם כולם יזוזו בתאריך אז כן תושג המטרה לשמה נעשה הצעד הזה.

15. alexshw Member

אבל אתם מתעלמים מעוד עובדה פשוטה - המועדונים יוצרים לעצמם לחץ זמן מיותר. אז נראה יותר רכש פאניקה. למי זה טוב?

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 14)

1. Mamadu