דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/5/19.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ממה אני נהנה?
    מה שמעצבן זה שהאוהדים הישראלים חוטפים בראש את ההזיות הללו כשיש הייפ, אם כבר לבין על פערים בענישה אז לא בין שתי הקבוצות כאן ספציפית, אלא בינן לבין כל שאר הקבוצות בשאר המקרים בהם בוצעה בדיוק אותה עבירה אבל הכיסאות היו עמידים ולא נשרפו בקלילות.

2. alexshw Member

אז ב"ש עם כוכב, ומכבי חיפה מקבלת כוכב שני. ק"ש צריכה להוריד.

Abu George אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

לך נוח להסתכל על זה ככה, שוב, כי אתה בצד שנדפק הרבה פחות (נורא מפתיע כמובן).

אותי האפליה לטובת הקבוצה של המדינה מרגיזה לא פחות מעצם הענישה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבורי, חדשות נהדרות, כי אני לא סובל את הכוכבים, אבל זוהי תקנה מטופשת לגמרי. במצב תיאורטי, מה הייתה עושה קבוצה שהכוכב הוא חלק בלתי נפרד מהסמל שלה והיה שם עוד לפני שהתחילה כל האופנה המטופשת הזו?

5. Telkiyski Member

אולי שיחליטו גם שאסור לשלב יותר משני צבעים בסמל? שהסמל יכול להכיל לכל היותר 15 אותיות?

הכי חשוב, שיחליטו שאין דבר כזה שתי קבוצות עם סמל זהה (מכבי פת ומכבי תא).

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה לא אותו דבר ואני בטוח שזה מובן לכל. אין בארץ קבוצה כמו הכוכב האדום, או סלביה פראג, אז זה לא ממש רלוונטי. התקנות האלה יוצרות אחידות ולא רואה איך זה בעייתי, קיים בעוד מקומות בעולם.

סמלים דומים יש בכל מקום בעולם, ובטח כשמדובר במרכזי ספורט. זה כולל גם אימפריות כדורגל, ליובנטוס וסיינה למשל היו במשך שנים סמלים דומים מאוד.
    אבל כן, אשמח אם מכבי תעדכן את הסמל, תדגיש את המגן דוד ותוריד את הכדור המטופש. הצעות אוהדים קיימות שנים ברשת, חלקן מצוינות, חלקן גם מינימליסטיות לחלוטין ומדויקות בעיני.
    למכבי פתח תקווה יש כיוון לסמל ייחודי שלא ברור לי איך לא קופצים על זה. סמל העיר ההיסטורי הוא בצורה שמתכתבת טוב עם מגן דוד, ובמרכז יש אלמנטים שאפשר להוסיף לסמל של הקבוצה וליצור משהו ייחודי.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה להתייחס ברצינות לדו"חות הללו כאשר שריקות בוז לשחקן עם גוון עור בהיר הן פשוט שריקות בוז, בעוד ששריקות בוז לשחקן עם גוון עור ככה הן "נהמות".
    ההבחנה של הסוקרים גזענית יותר מהתנהגות האוהדים.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בכלל בודק שריקות בוז? אני חושב שרק נהמות, וחייב להגיד שגם שחקנים לבנים יכולים לזכות לנהמות, לפחות הקהל של הפועל אם ינהם זה יהיה לשחקן שמתנהג בצורה ברוטאלית בין אם הוא שחור או לבן. למשל שחקן שיבעט כדור על היציע, או שחקן שמתווכח בצורה תיאטרלית עם השופט.

בינתיים בית"ר ממשיכים באופו קבוע עם הרפרטואר של "הפועל ערבים"(ואולי עוד שירים עם מילים גזעניות, פשוט את זה אני מזהה) אז מצחיק אותי לראות כותרת שלא היה להם שום אירוע גזעני שנתיים. גם "מוחמד מת" לא עומד בקריטריונים של גזענות לפי המדידה הזו.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה גזעני בהפועל ערבים?

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

השימוש ב"ערבי" כמילת גנאי?

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ציינתי איך אותה שריקה מתפרשת שונה רק בגלל זהות השחקן שהשריקות נשמעות לעברו.

13. DRORIKO Member

החלטה נכונה של איגוד השופטים. מניח שזה אומר שבן שהר יהיה לרשות באר שבע נגד הפועל(?)
    הושעו השופטים שהרחיקו את בן שהר

אגב אולי לא שמתי לב, אבל מה היה לא בסדר בגול של אשכנזי?

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מאבוקה בישל את הגול לאשכנזי, את הכדור מאבוקה קיבל מסולליך שהיה בנבדל. חוקי הואר אומרים שצריך לבדוק מתחילת המהלך במקרה של גול, ולכן השער היה צריך להפסל. מה שכן, בגלל שבארץ חוסכים במצלמות, היה קשה לשופטים להחליט שאכן היה נבדל, ולכן הוחלט לזרום עם ההתקפה ולאשר את השער.

15. Raulito Madridista

קמיס טוהא, הקשר הגנאי שרפי דהן פצע אותו באימון שגמר לו את הקריירה, בפנייה ישירה לכדורגלן אחרי הפיצויים שקיבל בפרשת ראיוס. מתוך הפייסבוק של 'וואלה ספורט':

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/81865936_3035272186511376_357211802943094784_n.Xxx?_nc_cat=1&_nc_eui2=AeFnPJyN6YA-IOnBEkWs6lqz918xy1KyIYDV3M-R3uTyAyeiQdnRy6PqUUfm0WgKkI7wyieR8BHFAdYa20WtvgYv6WBCSPXLCALBG2OGMTkKEw&_nc_ohc=gWN5pCaW2qIAQlQYzG6amNaIm8inE1NeFLnrOnynkYIam7WuPpadAkH6Q&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=da3b7d6cded37292c9ea2680e73df992&oe=5EA36215

"אני עדיין נלחם על לחזור לשחק כדורגל. ניסיתי כמה פעמים אבל חזרתי לניתוחים, הרגל לא מתיישרת. פעם הייתי התקווה הכלכלית של המשפחה שלי, עם השנים הפכתי לעול עליהם כדי שיעזרו לי להשתקם ולהתפרנס. אני מתבייש בזה.

"אני לא יודע מה החלטת בית המשפט תעשה למצב הכלכלי של רפי דהן, אבל אני פונה אליו מכאן: רפי, אתה זוכר מה היה עם הפציעה שלי, אני זוכר שהרגשת רע ובטוח שזה תמיד מלווה אותך. אף פעם לא עשה לי טוב שקרה לך דבר דומה, מבחינתי איחלתי לך רק טוב והצלחה, כי זה מה שמגיע לך. מאז הפציעה אני לא אותו בן אדם, אני לא יכול לשחק כדורגל ולא מצליח להתפרנס כדי להאכיל את המשפחה שלי.

"אני מתחנן בפניך. עברתי שנים מאוד קשות, פיזית ונפשית, היו תקופות שלא ראיתי את עצמי שורד את זה אבל התמודדתי. עדיין, מצבי הכלכלי רע מאוד והגוף שלי לא מאפשר לי יותר מדי, אני מתחנן בפניך, שתעשה מאמץ לעזור לי, כדי שגם אני אוכל לחיות חיים הגונים אחרי הפציעה".

oranfu, LFC-Gerrard1, שי ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.