דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/5/19.

1. סיונרה Member

לא הבנתי מה הקשר לתקרית שהייתה אז במחנה אימון ולמה שקרה עכשיו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

זאת כבר לא בעיה שלי

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספיק עם השקר הזה שכל מי שנגד המשותפת הוא גזען שונא ערבים. עופר כסיף היהודי חלאה ולא לגיטימי בדיוק כמו יזבק, טיבי, עודה, תומא-סולימאן ושאר הסמרטוטים שם.

שתקום מפלגה ערבית שדואגת רק לערביי ישראל ומגנה(באמת) טרור ושתשב בכל ממשלה, כנ"ל לגבי חברי כנסת ערבים שירוצו בכל המפלגות מהליכוד דרך כחול לבן עד העבודה ומרץ. הם לגיטימיים כאזרחים שווים כל עוד הם לא מצדיקים רצח חיילים ואזרחים ולא רואים במי שרוצץ ראש של ילדה בת 4 איזה גיבור, עד כדי כך מסובך?

אם אלה הנציגים של הכדורגלנים הערבים שהגיבו אז שיזדיינו, מה מידת המחויבות וההזדהות שלהם אנחנו יודעים מזמן. בושה שסתמו לשכטר את הפה ואותם אף אחד לא יעז לשאול את השאלות הקשות. הכל מפוזיציה ומצד אחד, אם שכטר היה בעד הביזיון הזה עוד היו מציעים שידליק משואה.

4. LFC-Gerrard1 Member

1. מותר לאיתי שכטר לומר מה שהוא רוצה. הוא לא הסית ולא קרא לאלימות ולא שום דבר לא חוקי.
    אין שום סיבה לסרס ספורטאים רק כי הם ספורטאים.

2. נחמד לראות שבנוסף לאשכנזים ו"בני הגזע הלבן" עכשיו גם התחלתם לזיין את המוח על קיבוצניקים.
    חבורת בכיינים שרק יודעת להסתכל על אחרים וליילל.

מתחיל להיות פחות ופחות נחמד להיות פה.
    הלוואי שלא יהיו יותר בחירות בחיים. אנשים יזכרו שפעם הם היו נחמדים אחד לשני.

סיונרה ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  5. WHITERM Member

אתה מודע למושג הנרחב של אנטישמיות?
    בטח שזה שונה,כיוון שזה כיביול נוגע אלייך אישית.
    אין הבדל בין שני המקרים,בסופו של יום שנהיים נחשבים כגזענות עקיפה.

רק להבהיר פה פואנטה מסוימת,אני לא בעד בל"ד ושום מפלגה שתומכת בטרור וגזענותמשני הצדדים[בין אם זה בל"ד,ש"ס,יהדות התורה,או הגזענים מעוצמה יהודית].

למה הוא שונה משאר אזרחי ישראל?כיוון שיש לו יותר פירסום ואפילו שהוא חתיכת ליצן מתחזה שאין לו ידע בדבר חוץ מלהתחזות ולהיות עם 0 נאמנות,הוא עדיין משפיע על דעת הקהל בגלל הפירסום הנרחב שהוא זוכה לו.
    למה הוא צריך להיות שונה משאר המפורסמים?נשמה,אם אתה מחשיב אנשים שמעלים תמונות בבקיני,או סרטונים לטיקטוק כמשפיעי דעת קהל זה כבר החלטה שלך.
    אין סיבה שהוא יהיה שונה ממפורסם אחר,אין בעיה בהבעת דעה,אך כאשר אינה מביעה גזענות ושנאת האחר.

בימים קשים אלו אנחנו צריכים להתאחד,לא לשנוא.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

די מסכם את הדעה שלי בנושא -

Maccabi Diamond ו-WHITERM אוהבים את זה.
  7. Morientes Member

אני מודע למושג, ובגלל זה אמרתי אם מישהו יגיד שזה אסון שמפלגה יהודית תומכת טרור תיהיה בממשלה שלו, אני אסכים זה לא קשור אם זה נוגע אליי או לא, יש שם אנשים שתומכים בטרור בגלוי.

רותם סלע טיפה יותר מפורסמת ולא היה אכפת לה להביע דעות פוליטיות(גם אף אחד לא התקומם על זה)

היום גם ילדות שמעלות תמונות ביקיני הן מפורסמות ומשפיעות על דעת קהל(מסכים שלא צריך להיות ככה אבל זה המצב), קח לדוגמא נטע אלחמיסטר.

8. WHITERM Member

דיון החדשות 2019/2020 | עמוד 31 | Asoccer.co.il - לאנשים שאוהבים כדורגל

פה יש לך הסבר מעולה מדוע הפוסט של רותם היה סבבה,ושל שכטר היה פשוט מגוחך.

מי שהולך לפי דעה של אדם אשר מעלה תמונה בבגד ים[בין אם זה גבר הוא אישה] רק מראה על כך שאותה דעה של אותו אדם היא אינה רלוונטית לדיון משמעותי ולא צריך לחשב לה חשיבות רבה[לא בגלל שדעתו של אותו אדם אינה חשובה,אלא כיוון שאין לו מספיק ידע בנושא/סתם מנסה להשיג פירסום נוסף לעצמו].

בנוגע לנטע,היא לא ילדה שמעלה תמונות בבקיני,היא אשת עסקים מוצלחת אשר התפתחה יש לה מותג משל עצמה והיא התפתחה לעוד הרבה תחומים מעבר לתחום בגד הים.
    אם היא תעלה סתם פוסט אשר כותב "ימינה לא,מר"צ כן" ללא ביסוס עמדתה והסבר מלא למה היא אומרת זאת,התגובות יהיו דומות לתגובות אשר שכטר קיבל[נעזוב את הקטע של הימין\שמאל].

9. Morientes Member

עוד מעט אקרא את התגובה לגבי רותם סלע ואערוך כאן.
    נטע אלחמיסטר היא כל זה, בזכות כך שהיא העלתה תמונות לאינסטגרם בבגד ים ולכן זו דוגמא מצויינת לכמה אנשים מושפעים ממה ש"אושיות" כאלה ואחרות מפרסמות.
    שכטר פרסם סך הכל תמונה שבה כתוב שלהקים ממשלה עם הרשימה המשותפת זה אסון, אין פה שום דבר יותר מזה.
    וכמו שאני חושב כך ואומר כך, ככה גם לשכטר יש את האפשרות לעשות את זה.
    מדובר בפאקינג אנשים שתומכים בגלוי בטרור, אפילו היה שם חבר בעבר שהורשע בתמיכה בטרור.

טוב קראתי, נו באמת אם הוא היה מצרף 80 מילים ביחד עם זה אז זה פתאום היה סבבה, אתה מבין עד כמה מגוחך זה נשמע?

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

יפה, אבל לא רלוונטי בעיני.
    אין שום דבר גזעני ביציאה נגד הרשימה המשותפת, בין אם במניפסט מפורט ובין אם בשתי מילים ותמונה זמנית. זה דבר לגיטימי ששכטר יכול לעשות כאזרח פרטי.
    זה ירד כחלק מהאג'נדה של מעסיקיו, גם לגיטימי, אבל אם זה יזכר כ"שכטר גזען" זה מגוחך ומקומם. הרשימה הערבית המשותפת היא אמנם זה פקטו המייצגת של המגזר הערבי בכנסת, אבל דעותיהם של חבריה הם ממש לא הייצוג של המגזר כפי שלפחות אני מכיר אותו, ואני תוהה אם בתוכו יש כמיהה למפלגה שלא עוסקת בהלבנת טרור.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. Telkiyski Member

בישראל קוראים רחובות על שמו של מאיר הר ציון הרוצח הטרוריסט. רק אומר.

12. Morientes Member

הוא בסופו של דבר לא הורשע לא?

ואני כן חושב שלא צריך לקרוא בשמו על רחוב, למרות שהיה גם גיבור לאומי פרט לזה ולמרות שסיפורו הוא טראגי.
    אנחנו מדברים פה על תקופה אחרת

אבל לאנשים שמנסים לעשות השוואה בינינו לבין העם הערבי, אתם באמת חושבים שאנחנו נמצאים באותה רמת אתיקה איתם? אתם באמת לא רואים את החינוך המוטה שחלק לא קטן מהם גדל בו?

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/20
  13. WHITERM Member

נטע היא כל זה ועוד כיוון שהיא הצליחה למנף את הפוטניצאל של בגדי הים למשהו מעבר לזה,ולא סתם נתקעה על לעלות כל יום תמונה בבגד ים,בין אם זה בחוף ,במקלחת או סתם בחדר.יש פה חתיכת הבדל.

אם לא הבנת מה ההבדל בין 80 מילים לבין תמונה,יש לך כבר בעיה חמורה של ניתוח תוכן.
    זה לא דיון ראשון שאני ואתה מנהלים,להגיד שאני מופתע מחוסר ההבנה שלך והתגובות שאתה מגיב?אז לא.

שאלה אחרונה,אם שחקן יעלה תמונה כזאת של ביבי עם "עוצמה יהודית" האם תגיב באותה צורה כמו שהגבת עכשיו?

14. Morientes Member

אני אישית כן, אבל אני אבין את מי שלא יסכים עם זה כי יש הבדל בין לעלות למגרש לבין לפרסם פוסט במדיה.

מכמה מילים מותר למפורסם להביע דעה?
    אולי 50 ? או בדיוק 80?
    האם מותר לחזור על אותה מילה פעמיים?
    מה עם היה כותב את המילה "אסון" 80 פעמים, אז זה היה הופך לגיטימי מה שהוא עשה?

יש לי הרגשה שאם שכטר היה כותב 80 מילים ורותם סלע היתה מפרסמת תמונה, אז הייתה צצה הדעה של זה בסדר לפרסם תמונה, אבל מי שכותב 80 מילים כבר מנסה לשכנע אותנו בדעה שלו וזה לא בסדר.

15. WHITERM Member

הבנת הנקרא שלך לא בשמיים,תנצל את הימים בשביל לשפר את הבנת הנקרא.

אני בטוח שלא היית עונה אותו דבר.

הוא רוצח שלא העמידו אותו למשפט עקב חשש כי סנגורם של הר-ציון וחבריו, עו"ד שמואל תמיר, ינסה להעניק למשפט גוון פוליטי שבו יכוונו חצים נגד מדיניות החוץ והביטחון הרשמית של מפא"י, שבאה לביטויה במדיניותה של הממשלה - החליטו הרמטכ"ל משה דיין ושר הביטחון דוד בן-גוריון, שהחשודים לא יועמדו לדין, כאשר הסיבה הרשמית הייתה חוסר ראיות.

הוא רוצח,פשוט בחרו לטאטא את הרצח מתחת לשטיח.