דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/5/19.

1. Morientes Member

חחחח הבנת הנקרא שלי לא בשמיים? אתה אפילו לא מכיר אותי, היא מצויינת לפי לא מעט דברים שקראתי.

מה הטיעון הלוגי שלך לגבי רותם סלע אני באמת מנסה להבין.

ואגב אתה רק מחזק את מה שאני אומר, הוא לא הורשע וזה מה שטענתי.
    אני יודע שזה קצת קשה אבל תנסה להמשיך לקרוא את התגובה.

2. WHITERM Member

אתה לא מבין את המושג "הורשע" ,תגוגל את זה ואז תשתמש בו.

איך הכרה שלי איתך לבין הטיעון שלי על כך שהבנת הנקרא שלך היא לא טובה קשורים אחד לשני?
    ניהלנו כמה וכמה דיונים כבר,אז אני מתבסס על סמך תגובות עבר שלך.

הטיעון הלוגי שלי הוא פשוט,היא הסבירה את דעתה.שכטר שם סתם תמונה.
    מכיר את הפתגם "תמונה אחת שווה אלף מילים"?אז הוא יכל לפחות לרשום 80 מילים בשביל להסביר את העמדה שלו לגבי התמונה,לא לתת לנו להשתמש באלף מילים לבחירתינו בשביל לבטא את ההבנה שלנו לתמונה שהוא העאלה.

3. Morientes Member

יכול לעזור לי מה זה המושג הורשע?
    כי אין לך מושג באמת מה יכולת הבנת הנקרא שלי, אתה פשוט לא מצליח להצביע על איפה הטיעון הלוגי שלך לגבי ההבדלים בין רותם סתע לאיתי שכטר.
    הנה בדיוק הנקודה שחיפשתי שתגיד, אז זה כן בסדר לציין את הדעה שלך לגבי הפוליטיקה כאשר אתה אדם מפורסם, פשוט חייב שהדעה שלך תיהיה מנומקת, אם כן למה זה מותר ולפרסם תמונה אסור?

אתה יכול להצביע על אלף הבדלים בין מה שרותם סלע עשתה לבין מה ששכטר עשה, אבל אתה צריך לתת טיעון לוגי שמראה למה מה שהיא עשתה זה בסדר ומה שהוא עשה לא.
    אחרת, אתה סתם מציין הבדל.

אין שום קשר בין כמות המילים, או הנימוק שהבאת לדבר מסוים לבין הלגיטימיות של אדם מפורסם להגיד זאת, אני מוכן להבטיח לך שאם הוא היה רושם שם 80 מילים על למה זה אסון, היו מחשיבים אותו לעוד יותר גזען.

בסופו של דבר הוא העלה תמונה שתלויה בשלטי חוצות בחוץ, הטענה הראשונה הייתה שהוא מפורסם, סתרנו את הטענה הזו.
    עכשיו הטענה היא שהוא לא נימק את הדעה, אבל רגע לפני שנייה למפורסם היה אסור לעסוק בפוליטיקה, עכשיו מותר רק אם זה מנומק?

4. WHITERM Member

עניתי לך כל טענה והסברתי לך למה אתה לא יודע הבנת הנקרא.
    אם עד כה לא הצלחת להבין מה אני מנסה לטעון,אז אין טעם להמשיך.זה גם ככה סוטה מהנושא של הדיון ונכנס לפוליטיקה.

שאלה אחת,למי יש יותר כסף לגוואנזו של זהבי או לכפר סבא?ולמה ההגנה שלהם ברמה של ליגה ג' צפון עם כל הכסף ורמת האימון בכפר סבא יותר מוצלחת אפילו שיש להם פחות כסף?

5. Morientes Member

חחחח פה אתה מראה את חוסר הבנת הנקרא שלך, כי הדיון היה איפה רמת האימון יותר גבוהה, ובאמצע ברחת לטענה כמו אם לכפר סבא היה את הכסף של גוואנגזו(שזה לא קשור כי דיברנו על רמת האימון כרגע).
    אתה פשוט לא יודע להגיד צודק טעיתי.

אגב כשאלחמיד אמר להצביע לרשימה המשותפת, לאף אחד לא היה אכפת מספורט ופוליטיקה

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/20
  6. oranfu Member

זכותו של שכטר להביע את דעתו כמו שזכותו של כל ספורטאי או דוגמנית.
    זכות מלאה גם להעביר ביקורת על דעתו.
    אני אישית חושב שזה לא חכם מבחינתו להביע את הדעה (לא שזה מפתיע ששכטר הוא נעל) והגיוני שמועדונים לא ירצו שהשחקנים שלהם יביעו דעות שעלולות להיות שנויות במחלוקת.

קינן העביר ביקורת וזה לגיטימי. שכח שהם חברים? לא יודע אם הם חברים בכלל, אבל זה גם לא משנה. לקשר את זה לתקרית עם הפעילים ההם זה חוצפה. בגלל שקינן בעל עמדות שמאל הוא לא יגן על עצמו? זה חלק משטיפת המח של הדיקטטור פה בעשורים האחרונים.

ובחייאת, להביע דעות ימניות לא מצריך שום אומץ. להביע דעות הפוכות דורש אומץ, בטח במגרשי הכדורגל.

Telkiyski ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  7. WHITERM Member

לא יודע אם זה מתאים לפה,אם לא תעבירו לנושא המתאים.

ONE ????? 102 ??????

נעזוב את השטויות שיעקב מדבר,הוא ליצן עם 0 הבנה.
    הצליח להוציא בן אחד מוכשר שכל המשפחה רוכבת לו על הגב.

השאלה שלי היא ,האם צריך להוציא את שחקני ליגת העל לחופשה ללא תשלום כמו שעשה יואב כץ?האם צריך לקצץ להם בתשלום כמו שעשה משה חוגג?

לא מעניין אותי מה קורה בחו"ל,אז אל תביאו לי דוגמאות משם.

8. Raulito Madridista

הקבוצות החלו בהצתה מאוחרת לבטל את האימונים חלק שולחות את השחקנים לחל"ת כמו הפועל חיפה. כמובן שגם כדורגלנים הם אנשי משפחה ואני לא רוצה לזלזל בהם אבל המצב במשק הרבה יותר קטסטרופה. בכל מקרה בינתיים בבית"ר יש קיצוץ רוחבי של 20% לפי ההנחייה של משה חוגג ואני חושב שהוא ג'נטלמן, זה בטח עדיף על חל"ת, השאלה האם השחקנים יוכלו לקבל את החוזה "הרגיל" שלהם נניח בעוד חודשיים-שלושה כשהכל ייגמר, הרי הקבוצות יפסידו הרבה כסף בכל מקרה גם אם הליגה פה תסתיים כמתוכנן...
    לדעתי רק מיטש גולדהאר יכול 'לספוג' את הגזרות הכלכליות האלה מבחינת תשלום החוזה המלאה של שחקני מכבי, אולי גם מכבי חיפה, ואני לא מתפלא שהן יהיו הקבוצות האחרונות שיינקטו בצעדים..

9. Raulito Madridista

אבי לוזון מדבר על ההשלכות של משבר הקורונה בכדורגל הישראלי:
    "כל המדינה הולכת לחל"ת, אני חשוב ששחקני כדורגל לא שונים משאר המדינה. לא התייעצתי עם אף אחד כשקבילתי את ההחלטה. שלחתי הודעה לכולם. עד היום השחקנים הרוויחו סכומים גבוהים, מעתה הם יתרגלו ל-10,500 שקל ברוטו".
    "אם מקצצים להם לשלושה חודשים, שינשקו את הרגליים של מי שקיצץ להם לתקופה כזאת קצרה ויתפללו שהחוזה שלהם בשנה הבאה יהיה תקף. הם לא מבינים שהכדורגל הישראלי הולך למקום אחר לגמרי. יהיו קיצוצים דרסטיים בעונה הבאה. מספר המנויים של הגדולות יירד ב-30 אחוז, המחיר של המנויים יירד ב-20 אחוז. הנה, כבר קיבלת 50 אחוז קיצוץ בסעיף ההכנסות. גם ספונסרים לא יהיו, מי ייתן כסף לכדורגל? בין חצי מיליון למיליון מובטלים יהיו במדינה. אז את מי מעניין הכדורגל שלנו? השחקנים צריכים להתפלל שרק יקצצו להם".
    "הסכומים יחזרו לשפיות. הכוכבים שקיבלו 300-400 אלף יורו יתרגלו לסכומים אחרים, 100-150 אלף, גג 200. ומה יקרה לשחקנים הבינוניים? אלה שפעם הרוויחו 50 אלף דולר, ומרוויחים היום 120, יחזרו להרוויח 50 אלף. זאת המציאות החדשה. כל מי שאני מכיר, מ-5000 דולר נטו לחודש, חי יפה מאוד. השחקנים לא צריכים לקנות דברים שהם בגדר מותרות. אפשר לחיות גם בלי זה".

קחו בחשבון שהאיש אוהב דרמות, הרי זה אבי לוזון, ועדיין. לדעתי בהחלט תהיה נסיגה בסכומים בכדורגל הישראלי. שוב, הכסף הזה לא מהכיס שלי ולא על חשבוני, אבל הגדלת התקציבים בליגה ממש לא שיפרה את הכדורגל. אתם זוכרים את התקציבים של 2001 ו-2002? אמנם אי אפשר להישאר במקום כי עבור 20 שנה, אבל בכל זאת.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם משבר הקורונה יגרום לכך שבמשך השנה-שנתיים הקרובות נראה קיצוץ תקציבים, ירידת מחירי שחקנים וחזרה לשפיות בארץ ובעיקר בעולם איכשהו יהיה אפשר לומר שעולם הכדורגל הרוויח מכל הצרה הזאת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/3/20
    abcd, zivmay, orimor2212 ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  11. Telkiyski Member

לא כזה בטוח, אבל נקווה.
    בכל מקרה שכרם של כל הריקנים ואצילים לא באמת ייפגע אני מניח.

12. yakov_y YNWA

מאור בוזגלו ומשה חוגג הם אנשים קצת מוזרים בעיני.

כותרת ראשית בוואן:
    ??? ????? ???? ?? ????: ????? ?? ???? ???????

וזה אחרי שתומר לוי המדליף של חוגג והוא מופיע הרבה מאוד בערוץ הספורט.

בנוגע לבוזגלו, כבר ראיתי ראיונות עם אשתו ובתו על הקורונה ועל הפוסטים של בוזגלו בעניין הקורונה יש כתבות (גם לפני היה), זה השיא:

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה דעתכם על הנושא שעלה לאחרונה לכותרות? הקיצוץ במשכורות השחקנים לאור וירוס הקורונה.
    כמה לדעתכם הגיוני לקצץ? ולכמה זמן? והאם נכונה הדרישה מצד חלק מהשחקנים שהכל יבוצע בכתב ובאופן מסודר ומאורגן על מנת שהזכויות שלהם ישמרו (למשל במידה והמועדון יכניס כסף ממקור כלשהוא או שיתברר שהמצב לא רע כמו שחשבו שהכספים יוחזרו להם)?

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

באופן אישי, אני מבין את הדרישה לקיזוז, אבל יש קבוצות שלוקחות את זה רחוק מידי, בהפועל באר שבע למשל ביקשו שהקיזוז יהיה עד סוף השנה הבאה.
    לגיטימי שכולם ייכנסו מתחת לאלונקה במצב הקיים, אבל למה להטיל גזרות גם על כל העונה הבאה? גם טובי המומחים וגאוני הדור לא באמת יודעים מה יהיה עונה הבאה.
    חושב שהגישה של השחקנים לקצץ עכשיו ועל העונה הבאה לדבר בהמשך, היא בהחלט לגיטימית, ומבין את ההתנגדות הנוכחית שלהם לקיזוז עד סוף העונה הבאה (הצוות המקצועי אגב הסכים לקיזוז עד סוף השנה הבאה).

גם קיזוז גורף של 50% מהשכר עד לסיום העונה כפי שקראתי שחלק מהקבוצות דורשות, הוא מוגזם בעיני.
    גם שחקני כדורגל הם בני אדם, גם להם יש התחייבויות, ואם יש להם שכר בסיס X בחוזה שעל בסיסו הם לקחו התחייבות Y, אפשר להבין את הדאגה שלהם.

ואם כבר קיזוז, אני חושב שהשיטה של הורדה בשכר לפי שיטת מדרגות שכר היא הכי הגיונית (בבית"ר י"ם דרך אגב עידן ורד ומשתכרים בכירים נוספים פנו ביוזמתם למועדון וביקשו להנחיל שיטה שכזאת).
    לא חושב שנכון שבן שהר ומיגל ויטור שמרוויחים באזור 400 - 500 אלף יורו וסבג ודדיה שמרווחים 50 - 80 אלף יורו לעונה יספגו את אותו אחוז קיזוז מהשכר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

צריך למצוא פשרה. שחקנים בליגת העל מרוויחים מספיק כסף כדי ללכת לקראת המועדונים.
    יחד עם זאת אני חושב שהוצאה לחל"ת זו הפרת חוזה.