דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/5/19.

1. קשר שמאלי Member

הנשיאה מנסה לנצל את המצב.

2. Ajax Amsterdam Member

אני בצד המועדון. כל המשכורות ירדו אבל ככה גם שאר המחירים.
    כל ההתנגדות הזאת מעוררת אנטגוניזם ובעיקר רצון עז ללמד את הערסים המפונקים האלו על המהפכה הצרפתית

3. Telkiyski Member

זה החומר של שחקני כדורגל.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. בשביל לקבל דמי אבטלה, צריך שהחל"ת יהיה בהסכמה, אי אפשר להוציא לחל"ת בלי הסכמה.

2. חל"ת הוא 70% משכר הבסיס עם מגבלה של 10,500. שחקן כדורגל שבהתאם למשכורת לקח התחייבויות שוטפות (חלק מהשחקנים של עשרות אלפי שקלים) לא יכול להרשות לעצמו לצנוח ל10,500 ש"ח.

3. לדעתי הוצאה לחל"ת יכולה להשפיע גם מבחינה חוזית, יכול להיות שזה מאפשר לשחקנים לחתום במקום אחר גם אם יש להם חוזה בהפועל תל אביב או קבוצה אחרת.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיצוץ הוא צעד הגיוני.
    הבעלים מפסידים מכל הכיוונים עכשיו, גם בכדורגל אין להם הכנסות וסביר להניח שגם בעסקים הפרטיים שלהם(שדרכם הגיעו למצב שהם יכולים לרכוש קבוצת כדורגל) הם מפסידים המון כרגע, השחקנים לא מתאמנים ולא משחקים עכשיו ורוב העיסוק שלהם בימים אלה מסתכם באתגרים שונים ומשונים באינסטגרם אז המינימום שהם יכולים לעשות זה לקצץ בצורה סמלית בשכר שלהם.

אותי מרגיז ששחקן כמו מאור בוזגלו, מבכירי המשתכרים בהפועל ת"א ועם תרומה מקצועית כמעט אפסית השנה(2 שערים ואולי בישול אאל"ט) שסביר להניח חי ברמת חיים גבוהה יותר מרוב השחקנים בקבוצה שלו בגלל חוזים קודמים ועיסוקים נוספים מעבר לכדורגל הוא המתנגד הבולט לצעד הזה ואני מרשה לעצמי לשער שהוא לא עשה זאת מתוך דאגה לחברים שלו אלא כרגיל דאגה אחת ויחידה לו למשפחת השופוני י'אנס שלו. מאחל לו שהניסנובים יזרקו אותו בקיץ ונראה אותו ואת אבא שלו מתחננים לחוזה אצל יואב כץ או אברמוב.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל צריך להיות במינון הנכון. להחליט על קיזוז של 70% מהשכר עד סוף השנה זה מוגזם בעיני, בדיוק כמו לדרוש מעכשיו שיקזזו גם עד סוך העונה הבאה.

oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא יודע אם זה אפשרי, אבל הכי הגיוני יהיה הסכם מתגלגל להפחתת שכר בהתאם למצב העניינים עם הקורונה. קיצוץ זמני של 25-50 אחוז מהשכר נראה לי סביר בהתאם לרף המשכורות, ובתנאי שזה תקף רק לתקופה בה אי אפשר לשחק או אפילו להתאמן.
    70 אחוז הורדה בשכר נראה לי קיצוני מאוד, חל"ת זה מגוחך לחלוטין עבור משתכרים כמו שחקני כדורגל בכירים, אבל כן הגיונית לשחקן ממוצע שלא מרוויח שכר גבוה מאוד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. WHITERM Member

הפועל באר שבע: היום שאחרי קיצוץ שכר השחקנים | ספורט 1

לא ברור לי איך הם מעיזים לבכות,מקצצים להם 30% מהשכר של העונה[מה שנשאר ממנה] זה מובן והכל.
    מעוניינים לקצץ עוד 30% מהשכר של העונה הבאה,אבל משאירים להם את הדירה ואת הרכב.
    חבורת חוצפנים,איך אין לכם בושה?!אתם מעדיפים שהמועדון יפשוט רגל ואז בכלל לא תקבלו את הכסף?
    זה שמוציאים אתכם לחל"ת אלא רק מקצצים עקב הקושי שכל השוק חווה.
    בדגש על סהר,מקבל פה חצי מיליון שקל ולא מספק את הסחורה ביחס לכסף שהוא מקבל ועוד מעז להתלונן.

9. סמואל אטו Member

קצת humble pie לא יזיק לעולם הכדורגל.
    אם שחקנים שמרוויחים מאות אלפי שקלים כל עונה לא דאגו לשים קצת כסף בצד לימים קשים, אז הם צריכים לחטוף את הכאפה.
    אין סיבה שהם יקבלו כסף כשאין כדורגל.

WHITERM אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב חוזר על המחלוקת, השחקנים מסכימים לקיצוץ 30% מהשכר עד לסוף העונה, אבל מסרבים להתחייב לקיצוץ גם של כל העונה הבאה, ומבקשים שבקיץ המצב יבחן שוב ואז יוחלט האם צריך לבצע קיזוז גם בעונה הבאה.
    הזוג ברקת הציב אולטימטום ודורש קיזוז מהיום גם של כל העונה הבאה.

11. סמואל אטו Member

על מה הם מרוויחים 70% בחודשי מרץ-אפריל כשהם לא עושים בעצם כלום?

12. WHITERM Member

אולטימטום הגיוני לגמרי.
    האם נראה לכדורגלנים שהעסקים יחזרו לפעול באותה צורה ויעשו אותה כמות כסף ואף יותר אחרי המשבר שהעולם עבר במרווח של חודשיים-3?
    אם כן,אז הם מטומטים וחיים בסרט.
    עדיף שיחתמו עכשיו,כיוון שבקיץ הקיזוז יכול להגיע אפילו ליותר.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כזה מסובך.
    בהתאם לירידה במחירי הדלק, מחיר הגז הטבעי בעולם עומד כיום על 1.62 דולר ליחידה.
    ישראל(חברת החשמל), בעיצומו של משבר כלכלי, עדיין משלמת לתשובה 5-6 דולר ליחידה. וכשישראל משלמת המשמעות היא שאתם משלמים עם כל חשבון חשמל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמחקו כל ההודעות שאינן קשורות לכדורגל הישראלי. ניתן לדון באקטואליה או פוליטיקה בפורום המתאים - האוף טופיק.
    חבל שעם המערכת החדשה, בה ניתן לתייג משתמשים, אנשים לא מנצלים את זה כדי להעביר דיונים למקום המתאים ועל ידי כך לשמור על הסדר, שהוא זה שמפריד בין פורום המחולק לתתי פורומים לבין צ'אט מפוזר.

כשאני מוחק הודעות, אני נמלא צער, משתי סיבות: הראשונה והחשובה פחות, זה גוזל ממני זמן למיין איזו הודעה ראויה להישאר ואיזו להימחק. השנייה והחשובה יותר, זה כי חלק (לצערי, רק חלק) מההודעות מנומקות ומעשירות ובאמת שחבל לי לעשות את זה בתקופה בה השיח רדוד מאוד ולא ניתן לצרוך בו תוכן איכותי.

המשך גלישה מהנה. שמרו על עצמכם.
    רק בריאות.

Raulito, Roma, Bluekipper ו-7 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member