דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

1. alexshw Member

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכס לכל הברית המגעילה הזאת שהם כרתו. הגלייזרים מטרה קלה, מעניין מתי FSG יתחילו לספוג את הביקורת שמגיעה להם על כל הסיפור הזה.

3. VAR Member

במקום לדחות על הסף הייתי מציע להם לשפצ"ר את הרעיון: ליגת על אירופית של 18 קבוצות והטוויסט הוא עליית/ירידת ליגה:
    18 הקבוצות הכי טובות ישחקו בליגה א' (המנצחת מוכתרת לאלופת אירופה)
    72 הקבוצות הבאות יחולקות ל4 ליגות ב' (לפי מיקום גיאוגרפי כדי לחסוך עלויות של טיסות. צפון/מזרח/מערב/מרכז אירופה לדוגמה), בכל עונה האלופה של כל ליגה עולה לליגה א' ו4 האחרונות יורדות מא' לב'.
    וכן הלאה לליגות ארציות, מחוזיות וכו'.

אני רוצה לראות איך יגיבו הגלייזרים להצעה כזאת, כשנכון לעכשיו הם המועמדים מס' 1 לרדת לליגה ב' (מה שיגזור עליהם חורבן כלכלי של ממש).

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/20
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

יגרום לאותם מפגשים נדושים ביתר שאת בפרט בין נציגים רבים יותר מאותה ליגה.
    זה יותר מעניין אם זה בנוק אאוט.
    זה גם סוגר אפשרות לכל קבוצה קטנה באירופה לשחק בבמה המרכזית, מול קבוצות מובילות.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי למה צריך שינוי כזה.
    שוב כסף מכתיב החלטות.
    ככה נראה העולם, ככה נראה הכדורגל.

חזרה לשפיות, זה מה שכולנו צריכים.
    צניעות, משכורות הגיוניות יותר, מחירים הגיוניים יותר.
    חזרה להגבלת זרים, שנראה אנגלים כמו בשנות ה90, היה הרבה יותר כיף אז.

כל ליגה בפורמט שכבר ציינתי, 16 קבוצות, הגבלת זרים ל3-5 בסגל.
    חזרה למקורות, הכי טוב.

ראיתי לפני כמה זמן תוכנית על מונדיאל 66....פשוט לקנא באיך שהכדורגל נראה אז.
    חולצות בלי ספונסר, כדור מפונצ'ר בגמר המונדיאל, קבוצות שמגיעות באוטובוס מקרטע.
    היום לכל שחקן אינסטגרם וחוזה של מיליונים. בלוף.

ויודעים מה אם לא ללכת כל כך רחוק, גם מונדיאל 98 נראה כמו מעידן אחר.
    אהבתי את הפרמייר ליג הרבה יותר ב95 כשעלינו עם קולימור מקמנמנן פאולר רייט ראדוק מקאטיר ובאב אפילו שהיום אנחנו דורסים קבוצות ואז היינו בדיחה.
    מה משנה הלאום של הליגה? מה עושה את הפרמייר ליג הליגה האנגלית בכלל? הכל מנותק מהמקור בשביל חוזים מנופחים ולוח משחקים מפוצץ.

6. VAR Member

לי באופן אישי לא אכפת אם הכדורגל יהפוך לחובבני החל מהקבוצה ה101 בטיבה, אבל מה שכתבתי זה יותר במטרה לחשוף את הפנים האמיתיות של אדריכלי הרעיון הזה, אני לא חושב שיש לזה סיכוי לצבור תאוצה בעתיד הנראה לעין. פשוט עדיף מאשר הרעיון של ליגת על סגורה כמו ביורוליג.

גם לא מפריע לי לקבל מפגשים נדושים. אני בכל יום בשנה מעדיף לראות משחק בין 2 קבוצות איכותיות ולא איזה באיירן - אוניון ברלין שמוכרע במחצית.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי איך אדם שקורא לשינוי דרסטי כ"כ של מעבר ל-16 קבוצות, ובאופן כללי מדבר כל הזמן על חדשנות (ובצדק) - יכול לכתוב פוסט כ"כ שמרני.

פעם היה יותר טוב? זה הטיעון? בחייאת. במה אתה מקנא במונדיאל 66'? מה רומנטי בכדור מפונצ'ר ואוטובוס מקרטע? תן לי שחקנים מקצוענים, שמתוגמלים כמו שצריך לספורט תחרותי שמושך כ"כ הרבה קהל.

אני מסכים לגמרי שמה שקורה היום יצא מפרופורציות, אגב. אבל יש כלים הרבה יותר פשוטים ומשמעותית פחות שמרניים להפוך את העסק ליותר הגון וצנוע. תקרת שכר + FFP אמיתי בתור התחלה.

לגבי לאום, הייתי מגביל בצורה יותר הדוקה מעכשיו - אבל בטח לא 5 זרים בסגל. נגד לאומנות באופן כללי גם, מה זה מה הופך את הליגה האנגלית לאנגלית? האוהדים. שחקנים כמו יאן מולבי ודומיהם שהתחברו באופן הדוק לשורשים הסקאוזרים של המועדון, לא חסרות דוגמאות.

8. k_700 Member

אולי גם נחזור לכדורגל בשחור לבן?

מה עשו לך הארובות? כל אירופה תמשיך לשחק עם זרים ואתה רוצה להגביל זרים באנגליה? למה בעצם?

אני מת על מה שהולך עכשיו עם הכדורגל האנגלי. אין טוב מזה. הקורונה לא מאפשרת לגדולות באמת להשתגע בלי היכר(טוב חוץ מצ'לסי שבזבזה 262 מליון פאונד כדי לסיים מקום 4), אבל זורמים כשרונות על חלל לכל מרחבי הליגה.

מבחינת היצע הכשרונות? לא היינו במצב טוב יותר.
    גם המצב של הכדורגלן האנגלי לא יפגע מזה. הכשרונות הגדולים משחקים, ליד שחקנים טובים יותר. הם יהפכו לטובים יותר.

להקטין את הליגה ל16 אחרי שהיא מניבה כל כך הרבה כסף לכל כך הרבה קבוצות, לליגה ולמדינה? צעד מפגר וחסר הגיון, כבר דנו בזה.

לא אוהב את רעיון "הליגה א' של הגדולות" של דורפן.
    הוא מריץ את הרעיון הזה כבר איזה עשור. זה ישעמם. כן כיף לראות לפעמים קבוצה פחות מוכרת שפורצת קדימה דרך שלב הבתים באלופות.
    אין לי שום בעיה עם הפורמט הנוכחי שם.

כדי להחלים מהקורונה אפשר ורצוי לוותר על מפעלים משניים, לבטל הארכות, להחזיר את החמישה חילופים ולהתחשב קצת יותר בלו"ז בקבוצות שמשחקות באירופה באותו שבוע.

אהה כמובן להעיף את הכדורגל נבחרות הזה.

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה, 16 קבוצות, רק אנגלים.

אה, וערוץ אחד לאומי שלא משדר כדורגל, בלי אינטרנט. שנתעדכן בתוצאות בעיתוני יום א' וכדורגל בעיניים נראה רק בקריית אליעזר או באורווה. הכי כיף, טעם של פעם.

-------------------------

אני לא מבין מה כ"כ מפריע לאוהדים ששחקנים מרוויחים סכומים גבוהים ובאיזו זכות הם מציעים בכזו קלות לכפות תקרת שכר. זה עסק שמגלגל מיליארדים והאנשים שמניעים אותו הם השחקנים, למה שלא יקבלו נתח מכובד מהכסף? יש מישהו בעסק שראוי לכך יותר?

Scouser Tommy, VAR ו-Walkon אוהבים את זה.
  10. סמואל אטו Member

אבולוציה טבעית.
    לא אוהב את זה, אבל אני גם מעדיף(ומבין) משחק בין בארסה לארסנל/טוטנהאם מאשר בארסה ופרנצוורוש.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעדיף את מה שהיה.
    אתם נהנים יותר ממה שקורה היום? מצוין, זכיתם.
    נהנתי יותר פעם.

תזונאי ומאמן אוהב/ת את זה.
  12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מגיב על מה שאתה מעדיף אלא על מה שאתה מציע. וזה, לפי מה שאני מבין, ליגה קטנה יותר אך עם אותה חשיפה שהיא זוכה לה כיום ואותם סכומי כסף (כי אתה רוצה לראות כל משחק של ליברפול מהכורסא בישראל) אך משכורות נמוכות וכניסה לאנגלים בלבד. איך זה אמור לעבוד?

13. k_700 Member

מבחינת פיזור הכשרון על פני הליגה, המצב של הכדורגל האנגלי לא היה מעולם טוב יותר.
    תסתכלו על הסגלים של לידס, וולבס, וילה, חלק יגידו אברטון(כי יש להם פתאום את חאמס והחלוץ הטוב בהיסטוריה המודרנית, לפחות מאז אנדי קארול), לסטר. המצב מעולם לא היה טוב יותר.

אני מבין שלגיל פתאום יש נוסטלגיה ללצאת החוצה ב12 בצהריים ביום גשום ולכוון אנטנה שתראה משחקים בערוץ המזרח התיכון בשלג ולמחרת להתעצבן מהטור השבועי של אבי רצון על כמה הכדורגל האנגלי משעמם ואפור יותר מהשיער של גיל. פתאום זה עושה לו את זה, לא ל20 ומשהו שנים של מחייה ליד הארובות אין בכלל קשר לעניין.

אתה מעדיף את מה שהיה? במה שהיה היית יכול לחלום על זר כמו ואן דייק שיעבור ב70 מליון פאונד.
    במה שהיה, סלאח היה נשאר באיטליה ומתגלגל שם בין קבוצות. במה שהיה היית כנראה מביא איזה ווינגר אנגלי.

לאיזה קבוצות היה כסף להוציא 70- 80 מליון פאונד על שחקני הגנה ב"מה שהיה"?

המשוואה של אנגליה=הרבה כסף, נוצרה בין היתר ממה שיש כרגע לא ממה שהיה לפני 25 שנים.

14. alexshw Member

רק אומר שב 1995/96 היה גם 20 קבוצות ובגלל משחקים חוזרים אז גם יותר משחקים בגביעים.
    כחולה על שנות התשעים אני יכול לראות תקצירים/משחקים מהעשור הזה בלי סוף.[emoji16]

צריך להבין שזה עשור הכי משמעותי בתולדות הכדורגל בו נעשו צעדים נרחבים לשיפור האטרקטיביות שלו(שינויים בחוקה, שינויים בתשתית) ובו נחקק חוק בוסמן וקרתה מהפכה כלכלית.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אותם סכומי כסף? לא רוצה את הכסף הזה.
    אני בסדר גמור גם שישדרו כמו פעם, משחק אחד בראשון והיתר בשבת ב5.
    ההגבלה שלי תהיה על כל הליגות, זה יהיה אחיד, לא רק על אנגליה.

@k_700
    לא רוצה יותר כסף. רוצה שכל ליגה תייצג את הלאום שלה. באנגליה אני רוצה לראות רוב אנגלי כמו זה שגדלתי עליו ובגללו התלהבתי מכדורגל אנגלי.
    ואן דייק היה יכול להגיע בתור זר.
    כל ליגה הייתה מוגבלת, לא רק אנגליה.

@alexshw
    גם אז היה מוגזם. צריך 16 קבוצות בליגה. אין הצדקה ל20. זה חמדנות.
    אמרתי כבר עונה צריכה להיות בין ספטמבר לאפריל, ביוני יולי כדורגל נבחרות מוקדמות/טורניר.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 18)

1. Mamadu