דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/5/19.

1. Morientes Member

גם דמארי היה חוגג מול שער היריבה לא?
    זה לא שווה ערך בכלל ללכת כמו ערס לכיוון ספסל ולצעוק סמרטוטים.

2. oranfu Member

ברור, זה שונה לגמרי.

הוא השחקן הראשון שמתגרה בספסל של היריבה. כלומר, קורא להם ללכת הביתה, הערס. איפה הוא למד את שפת הביבים הזאת?

כמה שחקנים הורחקו עד היום על "התגרות"? שואל ברצינות.

3. Morientes Member

הוא הגורם לתגרה ההמונית, שיורחק.
    אין לי מושג כמה עשו את זה וכמה חגגו, אבל ברור שאם הוא היה נמנע מלעשות את זה כלום לא היה קורה.

4. oranfu Member

ברור שאם הפועל חיפה לא היו תוקפים פיזית אז לא היה קורה כלום, כמו שלא קרא כלום בדרבי הקודם שהם חגגו לשחקנים שלנו בפנים.

5. DRORIKO Member

סאבוריט

בכל מקרה מנחם התנהג כמו אידיוט. לא צריך בכח להיות זונת קהל. לך תחגוג עם החברים שלך ועזוב את השטויות. את העקיצות תשמור לאינסטוש.

6. Morientes Member

גם מי שתקף פיזית צריך להיות מורחק, זה ברור לכולם.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

יפה שיציגו הוכחות ששחקני מכבי חיפה הרביצו פיזית, אני בעד שאדם כזה יושעה.
    לא ראיתי אף תמונה של שחקן מכבי חיפה מכה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Butragueño מנהלים

ליאני אמר שאבו פאני ופלאניץ' הרביצו בחדר ההלבשה, הוא נשבע שראה.

9. alexshw Member

זה כמו שריקן נשבע שז'וזי ירק.

italiano ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

@oranfu @alexshw
    הנושא האחר ננעל אז אענה כאן.

"מכבי חיפה חיזבאללה" שרו השחקנים כשחגגו עם הקהל שהיה מחוץ לאצטדיון. לו היו קוראים את הקריאות לעבר הספסל של היריבה - 10 משחקים בחוץ מבחינתי.

זהבי התגרה בקהל של הפועל בדיוק פעם אחת. הפיו פיו הראשון, כבש בפנדל מול שער 5 אחרי שבמשך זמן די ארוך לא נתנו לו לבעוט בכלל.

מבקש, טיפה מודעות עצמית.
    הבעלים של הקבוצה שאתה אוהד הוא סוג של הפטרון של הכדורגל הישראלי כבר 30 שנה. תשאל את האדם הממוצע שמעורב בכדורגל פה מי שולט בהתאחדות והוא יענה לך לוזון, זוארץ, חלובה ו... יעקב שחר.
    מכבי תל אביב היא אופוזיציה מובהקת בהתאחדות כבר עשור, הנציג שלה בהתאחדות הוא ה-איש שכולם בראש ההתאחדות שונאים כי הוא קורא לחקור את ההתנהלות שלהם כבר שנים ודורש שקיפות ומנהל תקין, עד שגירשו אותו מהנהלת ההתאחדות וסיכלו מינוי שלו במוסד של אופ"א. גם במנהלת עניין דומה.

אתה טוען לשחיתויות מרחיקות לכת, וזה אפילו לא מתכתב טיפה עם המציאות.

11. oranfu Member

הרחקה של מנחם למשחק אחד, נגיד. יותר מזה זה בושה.

אולי הלכו מכות, לא יודע. אבל אם יש צילומים - למה לא משתמשים בהם.
    אני אמור לסמוך על ליאני הבנזונה הזה? יפה שהוא ראה, כי כשהם הרביצו לאבו פאני במהלך המשחק הוא לא ראה. כשהם נגעו ביד ברחבה הוא לא ראה.

בטח שאתה בעד הרחקה ל10 משחקים. אמין.
    זהבי וטב"ח קראו לסכנין עזה, אני מניח שהיית בעד שיקבלו 10 משחקים אז...
    הם, אגב, לא נענשו.

מכבי ת"א היא אופוזיציה מובהקת בהתאחדות חחחחחחחחחחח
    יודע מה, בוא נסכם שכל ההשעיות שמכבי חיפה תקבל בעקבות המקרה הזה (עונשים חסרי תקדים) גם יבוצעו במשחקי גבי הטוטו לפני העונה הבאה. אני אקלל פחות.
    שחר לא מסכן בהתאחדות, ברור שיש לו הרבה כח והשפעה. חבל שהוא לא מנצל את זה גם לטובת המועדון. הוא יותר פועל לטובת מכבי ת"א מאשר לטובת חיפה.

אני בעיקרון דיברתי על הכדורסל ולא הכדורגל. ובכדורסל זה חד משמעית ככה. דון שימון מנהל פה את הכדורסל, מכבי ת"א קונה משחקים מאז שהתחיל פה הכדורסל אבל אף אחד לא רוצה לפוצץ את זה, חבל להפסיד כרטיסים לימי חמישי בהיכל.
    מי שרוצה יכול להמשיך להיתמם, אבל מנכ"ל המועדון היה נותן מעטפות של כסף לשחקנים יריבים ולשופטים. זאת לא קונספירציה.
    כל קבוצה אחרת מפורקת לחלוטין בבתי הדין וסופגת עונשים עצומים כולל שלילות תארים.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/21
  12. alexshw Member

"פטרון" במה? מתי שחר העביר החלטה כלשהי לטובת מכבי חיפה למשל?
    אינני צריך פטרונים, צריכה להיות אובייקטיביות. השופטים מקבלים העונה במיוחד החלטות בצורה מודעת לטובת מועדון אחד, יש VAR, אז אין תירוצים.
    העובדה שלמכבי ת"א וערוץ הספורט אותו בעלים זה ניגוד עניינים ספורטיבי ברור.
    זה ששחקני יריבות ושופטים השקיעו אצל מוני פנאן, ניגוד עניינים גדול וחמור עוד יותר.

אם היה לי כסף של יעקב שחר מזמן הייתי פועל כדי לשבור את הסכם השידורים של ערוץ הספורט שעומד בניגוד עניינים. הייתי פועל למכור את השידורים של הקבוצה שלי בעצמי בכלל במצב כזה.

מה הבדל בין איטליה לישראל? באיטליה חקרו לעומק, בארץ אף אחד לא חקר באמת.

13. Butragueño מנהלים

אני חושב שעברנו את שלב ה"מי אשם ומי עשה מה". אני רוצה להתמקד באירוע הזה מזווית אחרת.
    מדברים על הפועל חיפה, על מכבי חיפה, אז נכון שתי קבוצות חמומות מח, אחרי דרבי, עם דופק מואץ, התנהגות מביכה של שתי הקבוצות, אבל מה עם אדון שופט?

מי ששם לב, הוא חימם כל המשחק את השחקנים. של 2 הקבוצות. רץ לרודריגז עם צהוב ומבט מאיים כי פנה אליו, כנ"ל לספסל של הפועל חיפה. הוא לא הצליחל להשתלט על המשחק הזה, ואפילו בסוף באירועים, מי שיקלוט את זה, הוא עומד ומסתכל ומתבונן במכות. אני לא אומר שהוא צריך להצטרף לחגיגה, אבל לפחות שינסה עם שאר השופט להפריד את הכוחות כשזה עוד היה התקוטטות קטנה. שיקרא אליו את כוחות האבטחה ויגיד להם להפריד, שיקח את ראשי שתי הקבוצות (או הקפטנים) ויסביר להם מה לעשות. אבל כמו בן אדם טיפוסי, עומד עם יד על המוטן ומסתכל על המכות, אולי יהיה דם.

oranfu, italiano ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  14. italiano Member

חשבתי רק אני ראיתי איך הוא עומד בצד ומסתכל.
    חרפה של שופט. כנראה התאים לו הבלאגן הזה ככה לא יתעסקו בשיפוט הלא מקצועי שלו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Butragueño
    ליאני נכשל לחלוטין, אבל משום מה לא מדברים על מה שקרה במשחק. לדעתי הוא היה צריך להרחיק את אראל ואבו פאני בחצי הראשון. הגיע לנו גם לפחות פנדל אחד.
    בכלל, המועדון צריך לדרוש שליאני וחכמון לא ישפטו יותר את מכבי חיפה. אם הם לא מושחתים אז הם פשוט גרועים. אי אפשר ששניהם הולכים למוניטור ולא משנים החלטה. אי אפשר יותר עם הליצנים האלה. יותר מזה, שחר צריך לדרוש שופטים מחו"ל למשחקים מול מכבי ת"א והפועל חיפה. לצערי יש לנו בעלים שמוכן לאכול את השחיתות הזאת.